Įgaliojimų plaukeliai nauda ir kaip tai daryti teisingai

Atgal į savo aukštųjų mokyklų dienų jums gali miegojo kelias minutes klasės ar gavo barami jūsų mokytojas snaudė pernelyg dažnai. Gal jūs turėjote gerus pažymius, nors snoozing išjungtas tarp pamokų ir pradėjo įdomu, ar ten buvo ryšį. O gal jūs tiesiog jausti pernelyg pavargę per dieną ir, atrodo, negalime laikyti savo vokus. Laimei, Theres sprendimas Jūsų pažinimo bėdas – elektros miega . Ir nenuostabu truth- jie gerai. Kodėl jie suteiks jums galios? Puns šalį, leidžia tyrinėti juos toliau.

Kas yra Maitinimo Nap?

Maitinimo plaukeliai yra super trumpo plauko, kuris trunka kur nuo 8 iki 30 minučių. ji nepatinka popietės siestas kur užsnūsti dvi ar tris valandas. Jūs galite galvoti apie elektros plaukeliai kaip tarsi kaip greitai pavalgyti savo smegenis. Klauskite kas sėkmingų žmonių ar verslininkas, ir jie jums pasakys, kad už jų produktyvumui ir piko efektyvumą priežastis yra galia napping – tai vienas iš sėkmės įpročius, kurie atrodo apgaulingai tiesiog iš pirmo žvilgsnio.

Privalumai Power NPP

Štai šie privalumai galios miega pradedantiesiems ir tiems, su daugiau patirties, sėkmingai Napping meno:

1. Didina nuotaiką ir budrumas

Jei esate turintys bloga diena darbe ir norite, kad pasiektų reset mygtuką, imtis maitinimo prigulti. Jūs pabusti jausmas atjaunėjusi ir pasirengusi imtis visko, kas ateina savo kelią. Pasak Harvardo medicinos mokyklos, elektros miega suteikti jums atkuriamojo miego ir padėti įveikti nemigą.

2. Pagerina produktyvumą

Jūsų dėmesį span pagerina Kai maitinimo prigulti. Tai reiškia, kad padidėjus produktyvumui ir piko efektyvumą darbe. Tiesą sakant, net NASA padarė tyrimą apie tai, apie dalykus ir tai įrodė. Jei jūsų darbas yra gauti daugiau ką nuveikti biure ir atlaisvinti laiko poilsiui ne dienos pabaigoje, gauti maitinimo prigulti – jokių klausimų.

3. Pagerina energijos lygmenų

Baterijos NVP yra puikus pasirinkimas iki patekę į užduotis, kurios apima motorinius įgūdžius, pavyzdžiui, piešti naują kūrinį, groti pianinu, ar dirbti su savo rankas. Nuo Baterijos miega atjauninti savo kelią ar išsiaiškinti toksinus savo smegenis, jis padeda su savo darbo atminties ir ilgalaikės atšaukimo pat. Jūs atsidursite priėmimo gerus sprendimus visą dieną ir palaikyti ramumas, kai ko gauti sunku.

4. Padeda Gauk Lėtas bangų miego (SWS)

Lėtas bangų miego trunka apie 30 minučių ir maitinimo miega patenka etapas 2 miego, suteikiant Jums visą SWS jums reikia. Lėtas bangų miego režimas pagerina savo sprendimų priėmimo įgūdžius, tuo atveju, jei didnt know. Ir jei tilptų į SWS etape po pietų, jis gauna daug lengviau dreifas ne į REM miego naktį.

5. padidina testosterono lygį

Nesvarbu, ar jūs ieškote, siekiant pagerinti jūsų miegamajame našumą arba gauti liesos ir susmulkinti, o pakavimo raumenis, elektros miega padėti jums padidinti savo testosterono. Mokslininkai patvirtino, kad tai daro tyrimą dėl testosterono lygį vyrų, kurie miegojo keturias valandas, palyginti su tais, kurie miegojo 8 valandas. Maitinimo napping paleidžia savo žmogaus augimo hormonas (HGH) Išleidimo o tai, ką jums reikia sukurti raumenų, gauti liesos, ir būti jūsų labai fizinė geriausias.

6. Mažina streso žymekliai ir padidina imunitetą

Napping buvo įrodyta, kad sumažinti stresą žymekliai ir suteikti pick-me-up į jūsų endokrininės sveikatai. Jūsų norepinefrino lygį eiti su ribota miego ir yra atsakinga už kovą-ir-skrydžio atsako ir stresinių jausmus. Pasak Klinikinės endokrinologijos ir metabolizmas leidinyje, kai išgėrėte maitinimo prigulti, jūsų norepinefrino lygį likti normalu ir nedidina – o tai reiškia, jums jaustis ramus ir daug laimingesni.

7. Napping Pagerina reakcijos laikas

Senyviems pacientams, maitinimo napping yra žinoma, kad pagerinti reakcijos laiką ir padidinti emocinę sveikatą. Ir ne tik vyresnio amžiaus, nauda buvo tirtas su medicinos personalo, pilotai, karių, ir žmonės, kurie negauna pakankamai miego. Tiesą sakant, galite pakeisti iš miego trūkumo naktį imant kelis galios miega visą dieną.

8. pakelia Kūrybiškumas

Heres Secret-Da Vinčio naudojamas plaukeliai kas keturias valandas. Ir jis buvo tikrai kūrybingi. Bet mes neturime būti Da Vinčio prie maitinimo plaukeliai. Baterijos NVP buvo įrodyta, kad padidinti kūrybiškumą, nes jie pagerinti savo motorinius įgūdžius ir atkurti psichinę funkciją. Pasak tyrėjų neurologijos susitikime Naujojo Orleano atgal į 2012 tyrimo duomenimis, takas 15 asmenų paaiškėjo, kad dalyviai, kurie napped parodė į dešinę smegenų veiklos padidėjimą, kuris yra atsakingas už kūrybiškumą ir vaizduotę mąstymo.

Kaip Maitinimo NPP gauti naudos?

Jūs galite gauti galios miega naudos atlikdami jiems suteikta teise. Štai Jūsų gidas į elektros Napping patirti naudą:

1. Laikykis 30 minučių Tops

Visa Jūsų miego ciklas yra padalintas į 5 etapus – 1 etapas ir 2 yra skirta Slow Wave miegoti ir etapas 3 iki 5 perkeliantis į REM (Rapid Eye Movement), kuris yra, kai jūs pradedate svajoti. Buvo susijęs su 1 ir 2 etape, nes tai yra spektras, kur galia napping slypi.

Be to, jei jūs einate už 30-ąją minutę jūs rizikuojate ruošia už REM ir, jei yra nutraukiamos šiame etape Jūs pabusti jausmas netvirtas, o ne gerai pailsėję. Efektyvi metodas yra išlaikyti savo galios Nap ilgis ne daugiau kaip 30 minučių gavome naudą.

2. Išjunkite šviesas

Investuoti į miego kaukę, kai Apatinis trikotažas ar užuolaidas savo kambarį, ir įsitikinkite, kad nėra jokių pertraukų, kai rengiate dreifas išjungti ir gaukite savo galia plaukeliai trukmę. Jei negalite plaukeliai 20 iki 30 minučių tiesiai, padalinti jį į 6 ar 10 minučių gabaliukus per dieną.

3. Nap Tarp 01:00-03:00

Tai laikas buvo netvirtas arba paspauskite popietę nuosmukį, todėl tai puikus metas maitinimo plaukeliai. Jūsų idealus galia plaukeliai laikas turėtų būti tarp 01:00-03:00. Kodėl? Kadangi mūsų paros ritmo taip sako remiantis mūsų biologinės dizaino.

4. ne prigulti 3 valandas iki einant miegoti

Kadangi tai bus mesti savo miego tvarkaraštį netvarkingas ir palikti jums jausmas miego atimta, pavargęs, ir kaprizingas kitą dieną. Jei plaukeliai, įsitikinkite, kad tilptų jį taip, prieš 3 val ženklo prieš miegą – net jei praleidote: 1 val iki 3 PM langą.

5. Panaudojimas pavojaus ar laikmatį

Jei Theres niekas pažadinti jus, nustatyti laikmatį. Tai padeda ir buvo tikri, kad.

6. Naudokite White Noise ar Miego muzika

Gauk gražią porą triukšmo atšaukiu ausinės ir žaisti baltas triukšmas arba miego muzikos takelius su juo. Tai padės sukurti galia Napping aplinką ir jei jūsų namuose yra per triukšminga, gauti ausų pora ir paprašykite, kad kas nors pažadinti jus po 30-ąją minutę (jei tas asmuo yra patikimas). Taip pat yra miego Apps “Android” ir “iOS” šių dienų kuri leidžia paspausite mygtuką ir leiskite sunuobodžiauti išjungtas – Waking jus kuo greičiau jūsų plaukeliai yra daugiau.

Baterijos miega ARENT mistinis ar stebuklingų elementus. Theyve Moksliškai įrodyta, kad dirbti ir Theres visą bendruomenę, skirtas studijuoti ir tyrinėti šią sąvoką taip pat. Tiesą sakant, Elektra miega patenka į polifaziškai miego ir genijų gaubtu nuo Renesanso laikotarpiu buvo meistrai šį miegojimo būdą. Na, gera naujiena yra ta – dabar jūs žinote, kas tai yra ir kaip padaryti jį dirbti Jums. Atminkite, kad kiekvienas žmogus yra unikalus, kuris reiškia, kad jūsų elektros NAP laikus ar aplinka skirsis. Svarbiausia Takeaway yra pritaikyti ją per dieną, kad jis dirba už jus.