Iemesli, kāpēc Dzeramā ūdens pēc pamošanās ir laba

Japānā, tā ir ierasta prakse, lai dzert divas pilnas glāzes ūdens pēc pamošanās. Tas ir teikt, ir iespēja pilnībā izārstēt vairākas slimības, tai skaitā vēzi, kā arī sniedz virkni citu ieguvumu. Un es domāju, ka tie var būt uz kaut ko. Kā tauta, Japāna ir kopumā vislielāko ilgmūžību, šobrīd hosting vairāk nekā 50000 simtgadnieku, vai 100 + gadu vecumā. Vai tā ir ūdens prakse vai kaut kas tēju dzer, mēs varam iemācīties dažus trikus no Japānas. Tātad, neatkarīgi no tā, šī prakse būs saglabāt savu dzīvi, jo viņi tic, šeit apskatīt daudzas citas pierādītu priekšrocības dzeramā divas pilnas glāzes ūdens pēc pamošanās.

Tas rehydrates jūsu dehidrētu ķermeni

Kad tu pamosties pēc ilga miega, jūsu ķermenis ir dabiski dehidratācija. Nav svarīgi, cik daudz ūdens jūs dzēra dienu pirms esat lietojis savu veikalu, un tas ir laiks piepildīt tvertni. Pirmā lieta, dzeramā ūdens pēc pamošanās būs jādara, ir sniegt jūsu šūnas ar daudz nepieciešamo, spēcinoša ūdens. Salīdziniet to ar normu; dzerot 16 oz. tasi kafijas, kas vēl vairāk dehidrē savu jau izslāpis ķermeni. Skatījies šajā tiešā rehidratācijas būs lielas ievērojamas priekšrocības, tostarp:

  • Sajūta vairāk atsvaidzināts
  • Kam ir vairāk dabisko enerģiju visā rīta
  • Būt veselīgāku un laimīgāku

Viļņi no toksīniem

Pēc barojot jūsu šūnas, dzeramā ūdens pēc pamošanās būs flush nevēlamu toksīnus no ķermeņa. Kamēr jūs gulēt jūsu ķermeņa remontu pats, papildināts enerģētikas un atlikumi hormonus. Rezultāts ir toksīnu un citu atkritumu materiāli tiek atbrīvots un gaida izskalota. Pēc attīrīšanas savu ķermeni no šiem toksīniem, jūs jutīsieties lieliski un spētu absorbēt vairāk barības vielas no labi līdzsvarotu brokastis. Tas arī noved pie notīrītu ādu un labāku vispārējo labsajūtu.

Fires savu vielmaiņu

Dzeramais ūdens ir būtisks taktika, kad runa ir par svara zudumu. Bet dzeramā ūdens pēc pamošanās ir visoptimālākais veids, kā to darīt. Domājiet par dzeramā ūdens pēc pamošanās kā modinātāju jūsu vielmaiņu. Šorīt ūdens kick sākas vielmaiņu un ir pierādīts, lai palielinātu savu kaloriju dedzināšanas potenciālu visas dienas garumā.

Ne tikai tas, bet ūdens tiešām piepilda Jūs un apmales apetīti, kas ļauj pieņemt gudrākus lēmumus par brokastīm. Šie smart izvēli mēdz apgāzties uz gudrāku izvēli visas dienas garumā. Ja jūs zināt kaut ko par veselīgu uzturu, tad jūs zināt, ka šis impulss ir tik spēcīgs. Nav labāks veids, kā sākt šo tempu nekā ar garu glāzi garšīgu ūdeni.

Degviela savas smadzenes

Šeit ir jautri fakts; Jūsu smadzenes ir 75% ūdens. Ja jums ir dzeramo pietiekami daudz no tā, jūs zināt, ka bez ūdens, jūsu smadzenes nav gatavojas darboties tās optimālā līmenī. Rīta glāzi ūdens, atstās Jums sajūta asas un skaidras dienas garumā, sniedzot jums priekšrocības pār visiem dehidrēta zombijiem tu sastapsies.

Neļauj jums regulāri un mazina aizcietējumu

Galvenais iemesls aizcietējumiem ir dehidratācija. Dzeramais ūdens, kad tu pamosties ne tikai izārstēt dehidratāciju, bet tas palīdzēs mazināt aizcietējums, palīdz uzturēt jūs regulāri un veicināt rīta zarnu kustības. Tas ir lielisks veids, kā sākt dienu.

Novērš un ārstē slimības

Kā minēts iepriekš, Japānā tiek uzskatīts, ka dzeramā ūdens šādā veidā var izārstēt pat visasākos slimības laikā. Es neesmu zinātnieks vai ārsts, bet to, ko es zinu ir tas, ka to izdarīt noteikti palīdzēs izārstēt slimību, un, protams, var palīdzēt novērst to, pat tad, ja ietekme ir smalks.

Kaut kas ir tik veselīgi un labi jums, ja ne veikt brīnumus, būs pozitīva ietekme uz jūsu veselību. Viens no maniem lielākajiem uzskatiem ir kontrolēt to, ko jūs varat, un nav jāuztraucas par pārējo. Kaut kā dzeramo glāzi ūdens, kad tu pamosties, ir noteikti saskaņā ar savu kontroli, tad kāpēc to darīt.

Tas ir pilnīgi atsvaidzinoša

Pēdējais, bet noteikti ne mazāk, septītā iemesls, jums vajadzētu piedalīties praksē dzeramā ūdens pēc pamošanās ir tāpēc, ka no tā, cik labi un atsvaidzināta tas liks jums justies. Tur tiešām nekas vairāk atsvaidzinoša kā pamostoties, ķīmiskā savaldāms, un bauda dzīvi vistīrāko vielu. Tas atjauno mani, un es jūtos svaigs un tīrs pēc tam.

Tik, cik daudz ūdens man vajadzētu dzert?

Ja tas izklausās kaut kas jums ir uz ka lieliski. Bet cik daudz ūdens jums dzert, lai gūtu labumu? Summa svārstās ap web. Japānas dzīšanas protokolu, ir jāatzīmē, ka jums vajadzētu dzert 4 160ml glāzes ūdens pēc pamošanās. Tas nozīmē, līdz 20 oz. no ūdens. Lai jums laba ideja, kas ir 1/3 no 2 litru koksa vai 2,5 tases ūdens. Tas ir diezgan pienācīgas daudzums ūdens, lai sāktu maza, ja vēlaties.

Silts vai auksts? Žēl teikt, bet silts. Vēlams ķermeņa temperatūra! Es zinu, tas ne vienmēr ir iespējams dzert divus 98 grādu glāzes ūdens, kad tu pamosties tik izvēlēties istabas temperatūrā. Coldwater ir jāuzkarsē līdz galveno temp organismā iztērēt enerģiju. Silts ūdens ļauj jūsu ķermeņa, lai saglabātu homeostāzes, optimāli skalojot toksīnus un papildinātu šūnas. Labs veids, kā domāt par to ir ielejot aukstu ūdeni pa karstu automašīnas dzinēju, bet varbūt nedaudz mazāk ekstrēms.

Jums vajadzētu nogaidīt vismaz 15 minūtes pēc dzeramā jūsu ūdens ēst. Optimālais garums japāņu kultūrā ir jāgaida 45 minūtes, kamēr ēšanas. Precīzs protokols Japānas ūdens izārstēt ir jāievēro:

  • Kā jūs pamosties no rīta pirms suku zobus, dzert 4 x 160ml glāzes ūdens
  • Suka un tīru muti, bet nav ēst vai dzert kaut uz 45 minūtēm
  • Pēc 45 minūtēm jūs varat ēst un dzert kā parasti
  • Pēc 15 minūtēm brokastīm, pusdienām un vakariņām nav ēst vai dzert kaut uz 2 stundām.
  • Tie, kas ir veci vai slimi, un nespēj dzert 4 glāzes ūdens sākumā var sākt, veicot nelielu ūdens un pakāpeniski palielina to 4 glāzes dienā.