Ieguvumi no kāpjot pa kāpnēm veselību

Izmantojot ir būtiska daļa no mūsu dzīves, un ikvienam vajadzētu mēģināt iegūt vismaz 25 minūtes izmantošanas ikdienā palikt veselīgāka ilgāk. Cilvēki netika veiktas mazkustīgs dzīvesveids. Lai gan ir daudz sporta zāles, kas ir labāko profesionālo aprīkojumu un telpas, lai iegūtu labu darbu, jūs varat ietaupīt laiku un naudu, un tikai darbu, kas mājās. Jūs varat izmantot kaut ko tik vienkāršu kā kāpnēm, lai saņemtu lielisku treniņu. Ne tikai tas, ka ļoti vienkārši, bet tas arī ir daudz priekšrocību.

Kas ir Veselības Kādēļ kāpšana pa kāpnēm?

Šeit ir daži no kāpšanas pa kāpnēm kā izmantot priekšrocības:

1. Svara zudums

Ir noteikti vairāki ieguvumi kāpjot pa kāpnēm, lai svara zudums. Vienkārši iet uz augšu un uz leju pa kāpnēm vismaz piecas minūtes katru dienu, lai iegūtu labu treniņu, un, lai palīdzētu jūsu ķermeņa shed papildu svaru un dotu jums enerģiju.

2. tonizē ķermeni

Jūsu ķermenis un izturību uzlabos, kā jums ir ieradums kāpšanas pa kāpnēm. Jūsu muskuļi sāks saņemt tonēti, un jūsu ķermeņa formas kļūs stingrs un uzlabota. Kad runa ir par kāpjot pa kāpnēm, 20 minūtes būtu jūsu mērķis katru dienu.

3. Laba Blood Pressure

Kāpšanas kāpnes nodrošina labāku sirds veselību un asinsspiedienu, jo tas palīdz unclog artērijās. Tas galu galā uzlabos sirdsdarbību un uzlabot jūsu vispārējo veselību ar labāku asins plūsmu.

4. Pazemina mirstības risks

Kāpšana pa kāpnēm nodrošina tik labu vingrinājumu ķermeni, ka jūsu vispārējo veselību mēdz uzlaboties. Tikai sākot off lēni nodrošinās, ka jūs drīz veido ieradums kāpšana pa kāpnēm, iegūt jūsu ikdienas uzdevums un samazinot ātrumu mirstības.

5. Garīgā veselība

Pat prāts tiek atsvaidzināta, kā jūsu ķermenis sūkņi asinis, un jūs saņemsiet adrenalīna pieplūdums no vienkāršas akta kāpjot pa kāpnēm. No attīstīt garīgās veselības problēmas, risks samazinās dramatiski. Stress un trauksme nebūs spējīgs šķist tik milzīgs, kad jūsu ķermenis ir labāks.

6. Veido Stamina

Sākumā var rasties krampji kājās un dažas sāpes, bet vairāk jūs stick ar to, jo labāk jūsu izturība būs ilgtermiņā. Jūs ātri atradīsiet sev barošanās un spēj tik daudz vairāk, nekā jūs domāja, iespējams, kad runa ir par fiziskajām aktivitātēm.

7. Diabēts

Kāpšana pa kāpnēm uzlabo asinsspiedienu un cukura līmeni asinīs un palīdz saglabāt diabēta simptomus līcī. Jebkuru vājums ka problēma līdz ar to tiks atcelta, ja jūs sekot līdzi paradumu kāpjot pa kāpnēm.

8. Cīņas Galvassāpes

Pētījumi ir parādījuši, ka kāpšana pa kāpnēm būs lieliskus rezultātus, ja runa ir par cīņu pret dreaded galvassāpes. Tas ir tāpēc, ka tas uzlabo vispārējo asins plūsmu, kas padara to grūti mezgli veidot konkursa nervu, kas izraisa galvassāpes.

9. Nav Papildu izdevumi

Izvēloties kāpt pa kāpnēm, jūs saņemat priekšrocības ķermeņa strādāt, ka jūs varat iegūt pie vingrošanas zāle – tikai, jums nav jāmaksā neko. Kāpšana pa kāpnēm ir ērti, un to var izdarīt savā mājā vai dzīvoklī kompleksā bez dedzināšana caurumus savās kabatās.

Nepieciešamā 10. Nav Prasmju

Dažiem cilvēkiem ir grūti strādāt, jo viņi nav pārliecināti, vai viņi spēj kustas nepieciešamo. Par kāpšana pa kāpnēm, jums nav nekādas tādas domas vai bailes. Tas ir viegli un ikviens var gūt labumu no kāpšanas pa kāpnēm katru dienu tik ilgi, kamēr tie nav cieš no problēmām, ar savām kājām.

 

bieži uzdotie jautājumi

Tiem, kas vēlas uzzināt vairāk, šeit ir daži biežāk uzdotie jautājumi par kāpšanu pa kāpnēm, kā īstenošanu.

1. Cik lidojumiem kāpnēm ir labs laiks?

Lai gan kāpšana pa kāpnēm ir lieliska treniņu, jums jācenšas tik daudz, kā jūs varat. Vai ne tikai uzkāpt vienu lidojumu no kāpnēm, un gaidīt, lai būtu atšķirība. Sākt ar četriem reisiem no kāpnēm un mēģināt censties astoņus lidojumus katru dienu. Tas nodrošinās, ka jums būs normāli strādāt, kur jūsu muskuļi jutīsies darbu. Mēģiniet kāpšana pa kāpnēm 2 laikā, lai vēl vairāk intensīvu darba out.

2. Vai Walking augšu un uz leju slikti ceļgaliem?

Dažreiz, kāpņu kāpšanas var būt uz jūsu ceļa problēmu atrisinājums, bet citreiz tas var padarīt to sliktāk. Jūsu ārsts zinās, cik daudz jūs varat rīkoties, tāpēc pārliecinieties, ka pieminēt to viņiem. Ja jums nav būtiskas medicīniskas problēmas ar ceļgaliem, ir jābūt nekādu problēmu ar kāpšanu pa kāpnēm treniņam.

Ja jums ir kāds, kas iepriekš ir bijis vai šobrīd ir neliela problēma ar jūsu ceļa, jūs varat konsultēties ar savu ārstu, pirms jūs nolemjat, ka vēlaties iekļaut šāda veida aktivitātes savā ikdienas vingrojumu rutīnas. Pat tad, ja problēma, šķiet maza, pārāk lielu svaru uz ceļgaliem vai pārāk daudz darbību var pasliktināt stāvokli, padarot to sliktāk. Ja Jūsu ārsts saka, ka tas ir labi, jūs varat sākt izmantot pēc kāpšanas pa kāpnēm.

3. Vai kāpšana pa kāpnēm Labāks nekā Running?

Gan darbojas un kāpšanas kāpnes ir lielas formas izmantošanu. Tie ir vienkārši, un tie nodrošina jūs ar daudzām priekšrocībām. Tomēr, kāpņu kāpšana, šķiet, ir vēl dažas priekšrocības salīdzinājumā darbojas, jo tas pilda noteiktus pienākumus labāk. Kāpšanas kāpnes var palīdzēt jums zaudēt vairāk kaloriju, nekā darbojas, un tas arī palīdzēs stiprināt jūsu zemāks ķermeņa.

Kāpšanas kāpnes diezgan daudz spēki jūsu organismam cīnīties pret smaguma un pārvietoties uz augšu, kas par sava ķermeņa svaru ar to. Tādā veidā, jūs sadedzināt vairāk kaloriju nekā jūs varētu, bet darbojas. Vēl viens iemesls, kāpēc kāpšana pa kāpnēm, ir tik daudz izdevīgāka nekā darbojas, ir tāpēc, ka pieejamības jomā.

Tas nav tik viegli atrast posms zemes, kur jūs varat palaist mierā bez draud sadursmes ar transportlīdzekli vai kādu citu problēmu. Kāpnes ir diezgan daudz pieejami ikvienam un visiem, jo ​​tie ir tur daudzdzīvokļu ēkās, darba vietās un jebkuru ēku, kas ir arī lifts. Going ciktāl izvēlēties kāpt pa kāpnēm, nevis ņemot lifts ir lielisks sākums jūsu kāpņu kāpšanas īstenošanu, un kāpšana pa kāpnēm atpakaļ, var pievienot izmaiņas ar rutīnu un padarīt to daudz grūtāks.

4. Kam vajadzētu izvairīties kāpšana pa kāpnēm Kā veida izmantošanu?

Tie, kas cieš no gūžas vai ceļa locītavas problēmas, un tiem, kuriem ir akūtas sirds apstākļi būtu jāatturas kāpšana pa kāpnēm, kā veidu izmantošanu. Ja jums ir trīcošas ekstremitātes, jums ir arī izvairīties no šāda veida izmantošanu, jo pastāv paaugstināts risks, krīt un ievainojot sevi. Ikviens, kurš cieš no jebkura no šīm problēmām, vienmēr jākonsultējas ar savu ārstu, lai iegūtu vairāk padomu par šāda veida izmantošanu. Tas ir labāk izvairīties no problēmām sliktāk.

5. Vai ir Izdevīgas pa kāpnēm grūtniecības laikā?

Kāpšana pa kāpnēm grūtniecības laikā noteikti nāk ar risku. Lielākais ir tas, ka jums var paklupt un krist, kas varētu būt katastrofālas. Kāpšana pa kāpnēm uz dienas līdz dienai iemeslu ir saprātīgs, bet, ja jūs mēģināt izmantot kāpnes kā veidu izmantot, tas kļūst ļoti riskants, ja esat grūtniece.

Kā jūs sāktu augt lielāks, jūsu smaguma centrs mainīsies, padarot to grūti, lai jūs varētu saglabāt iet uz augšu un uz leju, kā viegli, kā jūs varētu būt kādreiz bijusi iespēja. Tas ir labākais, lai izvairītos no šāda veida izmantošanu, lai izvairītos no riskiem, kas saistīti ar krišanu, kas var izraisīt spontāno abortu vai problēmu, kas var parādīties vēlāk grūtniecības vai pēc dzemdībām.

Lai gan tas var šķist patīkami iet uz sporta zāli un strādāt ārā, tas dažreiz ir praktiska un noderīga strādāt ar to, kas jums ir. Ikviens ir kāpnes, kas kaut kādā veidā, un to var viegli iekļaut kāpņu kāpšanas izmantot savos ikdienas dzīvē. Tikai tiem, kam ir faktiskie medicīnas iemesli nevis vajadzētu izvairīties no tā. Kāpšana pa kāpnēm ir vēl izdevīgāk nekā darboties, tāpēc, ja jūs neesat īpaši liels ventilators darbojas, jūs varat vērsties pie šīs ērtās veidā izmantot, lai palīdzētu uzturēt jūs fit, zaudēt svaru un tonis jūsu ķermeņa.