Į viršų 7 Eteriniai aliejai nerimas

Eteriniai aliejai buvo maždaug šimtmečius, datuojamas kiek Biblijos dienų, kai Jėzus buvo pateptas smilkalais ir mira ant jo gimimo. Jie buvo naudojami nuo seniausių laikų įvairiose kultūrose, įskaitant Kiniją, Egiptą, Indija ir Pietų Europoje. Kai eteriniai aliejai netgi buvo taikomi miręs kaip dalis balzamavimo procesą. Mes tai žinome, nes liekanos buvo rastos kapuose Pažintys Per 2000 metų! Eteriniai aliejai taip pat yra paplitę aromaterapija, kuris buvo paspartintas prancūzų chirurgas Jean Valnet, kuris sužinojo, kad eteriniai aliejai gali padėti gydyti karius Antrojo pasaulinio karo metu – laikas, kai vaistai buvo menki.

Eterinių aliejų grožio, kad jie yra natūralūs, išgauti iš gėlių, lapų, žievės ar augalų šaknų. Nors tai geriausia padaryti, kad jūs naudojate eterinių aliejų, o tai reiškia, aliejai, kurie nebuvo praskiestus su cheminių medžiagų ar priedų, jie gali suteikti labai reikalingą pagalbą ir gijimą už įvairių negalavimų, įskaitant kaip natūralus vaistas nuo nerimo .

Geriausi Eteriniai aliejai nerimas

Nerimas yra kietas mūšis susidurti dieną ir dieną, todėl turėti natūralų tirpalu, tokiu kaip eterinio aliejaus mišinys, important.In neseniai 2014 tyrimas, kurį atliko Amerikos koledžo sveikatos priežiūros mokslų, 58 Slaugos ligoninÄ- pacientams buvo suteikta rankų masažai kartą per dieną vieną savaitę su eterinio aliejaus mišinį tokiu 1,5 proc skiedžiant saldžiųjų migdolų aliejaus. Eterinis aliejus mišinys sudarytas iš šių eterinių aliejų lygiomis santykį bergamočių, smilkalais ir levandų. Visi pacientai, kuriems buvo su aromaterapija rankų masažą pranešė mažiau skausmo ir depresijos padarė išvadą, kad Aromaterapinis masažas su šiuo eterinio aliejaus mišinys yra efektyvesnis už skausmą ir depresijos valdymo nei vien masažu.

Štai keletas geriausių Essentials aliejų nerimas:

1. levandų ( Lavandula angustifolia )

Laikoma labiausiai paplitusi eterinis aliejus, levandų aliejus nauda apima turintys raminantį, atpalaiduojantį poveikį. Manoma, nervų sistemos atkuriamojo ir padeda su vidinės ramybės, miego, nerimas, dirglumas, panikos priepuolių, nervinės skrandžio ir bendrojo nervų įtampą.

Eterinių aliejų vadovas: mokslas, technologijos ir programos, antrasis leidimas, kad ten buvo daug klinikinių tyrimų, kuriuose dalyvavo apie levandų eterinio aliejaus inhaliacijos, kurie nurodo skaičius streso ir nerimo. Vienas tyrimas naudojant oralinis levandų eterinis aliejus per kapsulių nustatė, kad širdies ritmo variacijos smarkiai padidėjo, palyginti su placebu, o žiūri nerimo apmaudą filmą. Tai rodo, kad levandų turėjo anksiolitikų poveikį.

Tolesni tyrimai rodo, levandų galimybę sumažinti nerimą pacientams, kuriems atliekama vainikinių arterijų šuntavimo operacijos ir besilankančių pas odontologą žmonės.

2. rožė ( Rosa damascena )

Vienas iš privalumų pakilo eterinis aliejus yra labai sprendžiant emocinį širdies ir galbūt antra populiariausia po levandų atleisti nerimas ir depresija, padeda su panikos priepuoliai, gedi ir šokas. Į moterų, kurie buvo nėščia pirmą kartą paskelbtas tyrimas Irano Raudonojo Pusmėnulio Medical Journal , viena grupė moterų buvo gauta 10 minučių įkvėpti ir vonelė su naftos rožė, kita grupė gavo 10 minučių šilto vandens vonelė, ir jie buvo palyginti su kontroline grupe. Išvados parodė, aromaterapija ir vonelė mažina nerimą aktyvioje fazėje nesidauginusių moterims.

3. Vetiver ( Vetiveria zizanioides )

Vetiverijos aliejaus turi ramią, įžeminimo ir dramatišką energiją, dažnai naudojamas traumų padeda su savimonės, ramybės, ir stabilizavimui. Nervų sistemos tonikas, jis mažėja nervingumas ir padidėjęs jautrumas ir taip pat naudinga panikos priepuoliai ir šoko. Paskelbtas tyrimas natūralus produktas tyrimų nagrinėjant nerimas panašus elgesys žiurkių išvadą, kad vetiverijos aliejaus gali būti naudinga mažinant nerimo poveikį, nors reikia daugiau mokslinių tyrimų siekiant patvirtinti šį faktą.

4. ylang ylang ( kvapioji kananga )

Šis populiarus eterinis aliejus gali gydyti nerimą ir depresiją, nes jos ramina ir pakili poveikį. Ylang ylang padeda su džiaugsmu, drąsos, optimizmo ir ramina baimę. Jis gali nuraminti širdies sujaudinimas ir nervų širdies plakimas ir yra vidutiniškai stiprus raminamasis, kuris gali padėti su nemiga.

Be 2006 tyrimo, kurį atliko Geochang provincijos koledžo Korėjoje, naudojant kvapiųjų kanangų aliejus, kartu su bergamočių ir levandų aliejų, vieną kartą per parą keturias savaites sumažino psichologinio streso atsaką ir serumo kortizolio lygį, taip pat kraujospūdį klientų su eteriniais hipertenzija. Būkite atsargūs, kai naudojate kvapiųjų kanangų, kaip jis gali būti jautrumą arba dirgina odą; vengti sąlygomis žemas kraujo spaudimas.

5. Bergamočių ( Citrus Bergamia )

Bergamočių paprastai randama Earl Grey arbata ir turi savitą gėlių skonį ir aromatą. Bergamočių aliejus ramina ir dažnai vartojamas depresijai gydyti, teikiant energiją; Tačiau, ji taip pat gali padėti su nemiga sukelia atsipalaidavimą ir sumažina agitation.It yra buvo įrodyta, kad sumažinti corticosterone atsaką į stresą žiurkėmis ir dar vienas įdomus tyrimas, atliktas 2011 m hipotezė, kuri taikoma mišraus eterinio aliejaus, kuris apima bergamočių dalyviams padeda gydant depresiją arba nerimas. Sumaišytas eterinis aliejus sudarė levandų ir bergamočių aliejais.

Palyginti su placebu, sumaišytas eterinis aliejus sukelia didelių natūralių būdų, kaip sumažinti kraujo spaudimą ir pulso dažnį, o dalyviams į mišraus eterinio aliejaus grupei įvertinti save kaip ramesnis ir labiau atsipalaidavęs nei kontrolinėje grupėje. Bergamočių paprastai yra saugus, bet tai fotosensitizuojantis reiškia, kad ji gali padidinti nudegimo ir bėrimas riziką. Tai geriausia, kad būtų išvengta naudoti per 12 valandų nuo saulės poveikio.

6. ramunėlių ( Chamaemelum nobile )

Taiki, ramina kvapas, ramunėlių naudą vidinės harmonijos ir mažina dirglumą, overthinking, nerimas ir nerimauti. Pažintinė tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto medicinos mokyklos ant antidepresantų veiklos ramunėlių nustatė, kad šis eterinis aliejus gali pateikti kliniškai reikšmingą antidepresantų veiklą, kuri atsiranda, be to, jos anksčiau pastebėtas anksiolitinį veikla.

Kitas paskelbė Nacionalinės centro papildo ir integruotos sveikatos tyrimas nustatė, kad ramunėlių kapsulės buvo įrodyta, kad sumažinti nerimo simptomus. Ramunėlių aliejus paprastai yra saugus, išskyrus kai nedidelė rizika alergijai, ypač tiems, kurie turi alergija Ambrozija.

7. Smilkalai ( Boswellia carteri arba Boswellia sacra )

Smilkalai yra puikus gydyti depresiją ir nerimą, nes ji suteikia raminantį ir rami energiją, taip pat dvasinę įžeminimą. Aromaterapijoje, ji padeda gilinti meditacijos ir ramybės protą. Maišyti su bergamočių ir levandų aliejų 1: 1 santykiu aromatinis rankų masažas, smilkalų buvo nustatyta, kad jis turės teigiamą poveikį skausmo ir depresijos slaugos ligoninė pacientų su terminalo vėžio į Keimyung universiteto studijų Korėjoje.