Į maistingumas ir nauda sveikatai pieno

Pieno plačiai vartojamas Indijoje. Jūs įsitikinkite, kad jūsų vaikas turi pieno kasdien stiklo; Kartais jums gerti per paprastas arba įtraukti jį į savo arbata. Geriamojo pieno turi įvairių privalumų. Geriamas pienas yra pagrindinis stiprių ir sveikų kaulų. Taigi, išsiaiškinti, kodėl geriamojo pieno yra labai svarbi. Skaityti sužinoti savo privalumų.

Mitybos turinys piene

Žemiau mes atkreipti palyginimas tarp trijų skirtingų tipų pieno, pridedant tam tikrą pieno maistingumas informacijos karvių pieno, buivolių pieno, ožkų pieno.

Kaip galima Pienas naudinga jūsų sveikatai

Jei smūgio mano, kad vartoja pieną yra gera jūsų gerovei ir fizinio / psichikos sveikatos, tada čia yra pora pieno mitybos faktai atsarginę jo kopiją.

1. Padeda jums pasiekti savo mitybos reikalavimus

Tik 8-uncija porcija pieno savo patiekalų yra pakankamai gauti savo dienos dozę vitamino D, kalcio ir vitamino B12 – trijų esminių maistinių medžiagų, kurios jums reikia. Pienas taip pat suteikia jums su kitų svarbių maistinių medžiagų, pavyzdžiui mineralų, baltymų, antioksidantų ir sveikų riebalų rūgščių.

2. Jus Sveikas

Pienas yra ne paprastas gėrimas. Theres kodėl sportininkai ir kiti žmonės prisiekiu jį. Jis turi visas devynias amino rūgštys, todėl jis visiškai baltymų gėrimas. Jei jūs didnt know, žolės šeriami karvės pienas net yra konjuguota linolo rūgšties ir Omega-3 riebalų rūgščių, kurios abi buvo pranešta teikti pažinimo ir fizinių naudą sveikatai šeimininką.

3. Stiprina kaulus

Kalcis yra pagrindinis maistinių medžiagų, ko reikia stiprių ir sveikų kaulų. Taigi vienas 8-uncija stiklinė pieno, susitikti savo RPN šios maistingosios medžiagos lengvai be įdaras savo skrandį. Pienas ir kiti pieno produktai taip pat užkirsti kelią kaulų ligos, pavyzdžiui, osteoporozės,. Vartojimas pieną galima išvengti šios ligos. Pienas ir pieno produktai yra kalcio gausu sumas ir gali sustiprinti savo smegenis. Jei lyginti Buffalo pieno maistinė vertė su karvėmis pieno, Jūs rasite buvęs turi daugiau kalcio kiekį yra joje.

4. Padeda išlaikyti Jūsų eritrocitų Išvykimas

Vitaminas B-12 trūkumas yra vienas iš dažna anemija, prasta atmintis, o kartais net širdies problemų (sunkiais atvejais). Be to, gaminant eritrocitų ir transportuojant deguonį į jūsų nervų audiniuose, tai maistinių medžiagų yra būtinas bendras gerovė. Paprasčiau tariant, jūs negalite gyventi be B12. Ir pienas ir kiti pieno produktai gali patenkinti savo kalcio reikalavimus.

5. Suteikia jums vitamino D

Vitaminas D yra žinomas kaip saulės vitaminas. Tai yra riebaluose tirpių vitaminų, kad padeda absorbuoti kalcio ir palaiko imuninę sistemą. Trūksta vitamino D savo organizme gali turėti įtakos jūsų kaulų sveikatą. Bet ne nerimauti, nes gali padėti jums pasiekti savo vitaminas D reikalavimus. Pienas yra puikus šaltinis vitamino D; Ji taip pat reguliuoja kalcio ir fosforo įsisavinimą organizme, kurie abu yra reikalingi stiprūs ir sveiki kaulai. Be to, vitaminas D yra taip pat žinoma, kad apsisaugoti nuo depresijos, užkirsti kelią širdies liga, ir padidinti svorio.

6. Saugo Jūsų širdies sveikatos Išvykimas

Pieno apsaugo ir sumažina širdies ligų riziką. Pienas yra puikus šaltinis konjuguota linolo rūgšties ir Omega-3 riebalų rūgščių, kurios padeda sumažinti širdies ligų ir diabeto riziką taip pat.

7. tiekia Jums su baltymų

Baltymai yra svarbi, kuri padeda sukurti liesą raumenų masę ir padėti žmogui greičiau atsigauti po darbo. Taip pat labai svarbu, kad hormonų organizme gamybą. Ir Cheres staigmena – pienas suteikia jums 8 gramai aukštos kokybės baltymų vien su 8 uncijų. Jei manote, kad alkanas visą laiką, pridėti baltymų turtingą maistą į savo mitybą, ypač pieno.

8. gali padėti išlaikyti depresija Išvykoje

Geriamas pienas gali padėti serotonino hormono jūsų kūno gamybai; serotonino hormonas yra susijęs su nuotaikos ir miego. Vitamino D trūkumas yra susijęs su depresija ir nuovargis, bet gerti pieno gali padėti, nes tai atitinka jūsų Vitaminas D reikalavimus. Geriant pieną, galite laikyti Vitamino D trūkumas baimėje ir taip depresija.

9. Išlaiko jūsų energijos lygį Aukštos

Pienas yra nuostabus šaltinis riboflavinas. Riboflavinas padeda Jūsų organizmui gaminti daugiau energijos skaidyti angliavandenius, baltymus ir riebalus. Kadangi tai yra vandenyje tirpus vitaminas, jums reikia kiekvieną dieną. Ji taip pat padeda pernešti deguonį į įvairių vidaus organų ir taip išlaikyti juos veikia.

10. Atitinka savo kalorijų Reikalavimai

Tai vienas eina yra žmonių, kurie turi problemų valgo daug. Jei reikia patenkinti savo dienos reikalavimus kalorijų, bet nesugeba to padaryti, nes savo mitybos įpročius, tada gerti pieną. Pieno gali suteikti jums su kalorijų ir išlaikyti gerą pusiausvyrą kitų maistinių medžiagų.

Atsargumo priemonės apsvarstyti, o vartoja Milk

Užtikrinti, kad jūs imtis šių atsargumo priemonių prieš vartoja pieną.

1. Eiti Augalų pagrindu

Jei esate veganų ar laktozės, čia yra gera žinia – yra augalinės kilmės variantų ten. Jūs galite pasirinkti migdolų pieno, sojos pieno, kokoso pieno, ir anakardžių pienu.

2. Apriboti vartojimą

Tiesiog todėl, kad pienas yra sveikas ir pakuočių daug maistinių medžiagų nereiškia, kad jums reikia gerti per daug pieno. Santūrumą yra raktas, nes ji pakuoti riebalų kiekį, ir jei jūs bandote numesti svorio ir statyti raumenis, sekti, kiek vartoji remiantis informacijos apie maistingumą.

3. Laikykite savo Virškinimo sveikatos Išvykimas

Senovėje, karvės pienas, jei jums gerų gut-sveikas bakterijų daug. Bet su pasterizavimo praktikos atėjimas, visi, kad geri dalykai yra pašalintas kuris reiškia, kad jūs negaunate pateiktoms virškinimo naudą. Be to, didesnis riebalų kiekis piene pasirinkti sunku savo kūno, kad jį apdoroti.

Pieno siūlo įvairias išmokas ir padeda jums likti tinka ir aktyvus. Jis suteikia jums savo dienos dozę energijos ir tiekia savo kūną su pagrindinių maistinių medžiagų jums reikia. Įrašyta stiklinę pieno į savo patiekalų bus ne tik jums stiprūs ir sveiki, tačiau ji taip pat pagerinti savo nuotaiką ir jus geros sveikatos. Taigi, gerti stiklinę pieno kasdien ir likti tinkami.