göğüsler sağlıklı ve sağlam tutmak uçucu yağlar nelerdir

Hamilelik ve emzirme göğüslerinin boyutu ve şekli etkileyebilir. Eğer bebeğinizi emzirmek zaman süt akış yağ dokusunu ve içinizdekileri bağ dokusu kaydırır meme derisi uzanıyor. Eğer bir çocuk emzirmek sonra bu yaygın bir kozmetik sorundur; Tıbbi bir konu değildir. Ayrıca kadınların emzirme sonrasında gevşek, sarkık göğüsler ile bitirmek çok nedeni budur.

Orada göğüslerin öncesi emzirme şekil veya büyüklük dönmemesi diye iyi bir şans, ama onlar sağlam ve sağlıklı olamaz anlamına gelmez. Bunun yerine güzel göğüsler için cerrahi çözüm yolları alanında, emzirme sonrası sıkı göğüsler için doğal yollar arayın.

Uçucu yağlar iyiliği meme sağlığı için harikalar çalışabilir ve gerçekten sağlam ve sağlıklı bakmak için göğüslerini dönüştürebilir. Kadınlar, özellikle emzirme anneler meme sağlığı hakkında ekstra dikkatli olmaya başlamıştır ve doğal yağ masaj onların kaygılarını yardım etmek için sadece neye ihtiyacınız vardır.

Meme Sağlığı Uçucu Yağlar

firma ve sağlıklı göğüsler için gerekli yağların İşte bir listesi. Farklı yağlar çeşitli cilt hastalıklarının belirtilerini hafifletmek için söylenir. Belli yağlar her cilt türüne uygun olmadığını unutmayın. Yani sadece doktora danıştıktan sonra meme için doğru yağı seçiniz.

1. Zeytinyağı

Eğer bu sağlıklı mutfak madde göğüslerinizin için eşit derecede sağlıklı olduğunu biliyor muydunuz? antioksidanlar ve yağ asitleri açısından zengin, zeytinyağı şifa sarkmış göğüsler harikalar çalışır. Bu göğüsler firma haline cildinizin dokusunu ve tonunu artırmaya yardımcı olur. Onları ısıtmak için birlikte avuç ovmak, yağ az miktarda almak, meme sıkılaştırıcı zeytinyağı kullanın ve meme masaj. çevrelerinde seferinde bir göğsü masaj yaparak başlayın – saat yönünde ve saat yönünün hem. beş ila on dakika her gün için diğer meme ve masaj için bunu tekrarlayın.

2. Hindistan cevizi yağı

Cilt ve saç için Hindistan cevizi yağı faydaları sayısız vardır. masaj uygulamak için kullanıldığında, meme dokuları güçlendirir ve gebelik çatlaklarının kurtulmak yardımcı olur. Hindistan cevizi yağının hafif koku sinirlerini yatıştırmak ve hormon dengesi yardımcı olur. Hindistan cevizi yağı avantajı diğer yağlara oranla daha az yağlı olduğunu, bu nedenle kolayca hindistan cevizi yağı ile meme masaj ve sütyen boyama endişesi olmadan üzerinde bırakabilirsiniz. En iyi sonuçlar için günde bir kere göğüslerini masaj yapın.

3. badem yağı

badem yağı imdada koşar bu – Meme derisi dokular germek zaman nemini kaybeder eğilimindedir. Bu vitamin açısından zengin petrol göğüsler besler ve onlara ihtiyaç duydukları nemi verir. Bu Göğüsleriniz büyük ve sert görünmesini sağlar, dokuları iyileştirir. onun tatlı kokusu vücudunuzda çekişiyor çünkü Artı,, badem yağı ile meme masaj sonra taze hissediyorum. Ayrıca, hücre büyümesini arttıran önemli badem yağı kap boyutunu artırabilir, ve düzenli masaj, kan akışını arttırmak, böylece sarkma meme tedavi yardımcı olabilir.

4. Soya Yağı

Soya fasulyesi tohumunda elde edilen yağ göğüs büyütme için mükemmeldir. Soya yağı, böylece meme boyutunu arttırmak, vücutta östrojen seviyelerini arttırabilir. Böylece sarkmış göğüsler şifa ve onları -firmer görünmesini sağlar, meme dokusu gelişimini destekler. soya yağı, iki çorba kaşığı ile her gün meme masaj ve değişim yakında göreceksiniz. Ayrıca soya-ürünlerini tüketen meme boyutunu artırmaya yardımcı olabilir, ancak aşırıya kaçmadan bunları tüketmek gerektiğine inanılmaktadır.

5. Çemen Yağı

Bu yağ sıkma diğer bir etkin memelerdir. çemen yağı ile göğüs alanı masaj bunları şifa ve göğüsleriniz daha sağlam hale böylece meme dokuları genişletmek yardımcı olur. zencefil yağı ile karışık Çemen yağı doğal olarak meme cildi sıkma harikalar çalışır. göğüslere için bu kombinasyonu uygulayın ve nazikçe on dakika dairesel hareketlerle masaj yapın. Gece boyunca bırakın. Bir kaç hafta içinde, yumuşak ve sert göğüslere sahip olacaktır.

6. Çekirdeği Yağı

Çiçeği yağı yaygın sayısız cilt bozukluklarını tedavi etmek için kullanılır. Bu yağ yüksek oranda meme ağrısı deneyimi kadınlar için tavsiye edilir. yağ asitleri açısından zengin olduğundan, cilt iltihabı kolaylaştırır cildi gençleştirir ve sağlıklı ve esnek tutar. çuha çiçeği yağı ile meme masaj meme bölgesinde kan dolaşımını artırmak ve doğal olarak, meme boyutunu artırabilir. gevşek göğüslü kadınlar çiçeği yağı kullanmaları tavsiye edilir, ancak cildiniz hassas ise, yüzeyde doğrudan bu yağ geçerli değildir. Eğer badem veya zeytinyağı ile karıştırın emin olun.

7. Emu Yağı

bir kuş yerine bir tohum veya bir çiçek çıkarılan çünkü Emu yağı, başka herhangi bir yağ gibi değil. bunun içinde mevcut olan yağlı asitlerin insan vücudundaki hücrelerin taklit için bu yağ benzersizdir. Çünkü insan deri hücrelerine yakın benzerliği nedeniyle, hızlı bir şekilde vücut tarafından absorbe edilir ve dokuları ve hücreleri ulaşan, deri tabakaları içinde nüfuz eder. Emu yağı, aslında, cildin yedi katmanları nüfuz ve meme çevresi cildi besler. Bu, meme çevresinde çatlakları azaltmada harikalar yaratıyor hücrelerin katmanları kalınlaşır ve göğüslerinin boyutunu artırır.

Bu uçucu yağlar cildi derin besler ve cilt dokularını iyileşmek için nüfuz. daha sağlam ve daha sağlıklı göğüsler için, cildinizi uygun bu yağların herhangi biri ile meme masaj başlamalıdır.

Firma Göğüsler için Masaj İpuçları

İşte göğüsler masaj yaparken akılda tutulması gereken birkaç ipucu:

  • Memenize masaj önce, yağ ısınmak için birlikte avuç ovalayın.
  • senin göğüslerinde sert olmayın. Bunlar hassas organlar vardır ve bunlar nazikçe masaj olmalıdır.
  • dairesel bir hareketle aynı zamanda yukarı Masaj. Bu göğüsler kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur.
  • meme masaj ya sabah ya da gece yatmadan önce banyo önce. Rahatınız göre bir saat seçin.
  • 15 dakika için masaj süresini sınırlandırın.
  • Tutarlılık anahtarıdır. En iyi sonuçlar için düzenli masaj yapın.

Hiç şüphe yok ki, daha büyük ve daha sert göğüslerin için cerrahi çözümler vardır. uçucu yağlar, doğal olarak sizin için hile yapabilir varken, niçin bir servet harcamak? Bu yağlar Bir deneyin ve yakında bir değişiklik fark bağlanmıştır.