Glitimo Sudėtis jūsų kraujo grupė

Daugelis Glitimo produktai nėra gerai virškinamas. Dantenos ir segtuvai kepinius gali sukelti spazmai, pilvo pūtimas, dujų arba vidurių užkietėjimas.

Glitimo kepimo ir Jūsų kraujo tipas

Daugelis Glitimo produktai yra dantenas ir segtuvai kad imituoti glitimo veiksmų ir jie retai tiktų bet kraujo tipai. Guaro guma, Tragakantas, gumiarabikas ir net ksantano guma, taip pat nusiminusi krakmolo ir angliavandenių virškinimą, kai suvartojama dideliais kiekiais reguliariai. Iš tiesų, nors rišikliu įskaitant sago, tapijoka ar bulvių miltų, kad netinka jūsų kraujo grupę taip pat gali sukelti spazmus, vėjo, rėmuo ir sunkus jausmas krūtinėje arba pilvo.

Pasak daktaro Peter D’Adamo, ekspertas kraujo tipo valgymo, tai yra, nes rišikliu būti neigiamų elementų mūsų kraujo tipo. Pasak jo intensyvaus mokslinių tyrimų, jie gali slopinti maistinių medžiagų pasisavinimą, ar net serumas neagliutinuoja kraują kai kuriais atvejais. Jie neigiamai veikia imuninę sistemą ir sutrikdyti virškinimą, maistinių medžiagų rezorbcija ir apskritai apykaitą. Tai beveik taip pat blogai, kaip valgyti glitimo į pirmąją vietą!

Taip pat įsitikinkite, kad duona ir pyragas miltų pakaitalus tiktų jūsų kraujo grupę. Jei ne, jūs vis dar gali patirti virškinimo sutrikimų, iškėlė histamino kiekis ar netoleravimo požymius, pavyzdžiui, prastas virškinimas, svorio padidėjimas, nusilpusia imunine sistema ir pan. Tai kodėl aš atidarė specializuotą kanalą padėti jums: Pasaulis be glitimo; Jūsų kraujo tipo.

Gairės be glitimo kepimo geriausiai tinka visoms kraujo tipų: Grūdai ir ankštiniai augalai

Grūdai ir ankštiniai augalai, skirti Visi kraujo tipai

Soros grūdų ir miltų, quinoa ir grūdų ir miltų, žalios ir geltonos skaldyti žirniai ir jų miltai, ryžiai (visos formos, išskyrus laukinių ryžių), ryžių sėlenos, ryžių miltai. Visos baltos pupelės: cannellini, haricot, sviestas pupelių.

Grūdai ir ankštiniai augalai: ribotas Tinkamumo

Burnočio ne B1 (secretor). Tai labai maistingas ir gali būti žemės į miltus. Grikių (Soba) ne B, AB “O2 (ne secretor). Priimanrt Šalkoņa tešlą, grikių miltų arba kruopos yra mirkomi vandenyje 2-3 dienas saulėje skatinti gamtinių mielių augimą. Black Eyed pupelių (karvės žirnių) geriausiai tinka O ir A. Pietų Afrikoje jie vadinami swartbekkies. Jie yra puikus pakaitalas raibas daržinės pupelės naudojamos Meksikos ir Afrikos patiekalų.

Kukurūzų / kukurūzai, kukurūzai, kukurūzų ir džiovinti produktai tik A1 (secretor). Nors kukurūzai yra be glitimo, daugelis žmonių neturi toleruoti, ypač didelių, dažnai kiekiais reguliariai. Jis tinka tik kaip pagrindinis maisto A-secretors, bet vis dar gali būti GMO, užterštas. (Keista burbuolės organinių cukrinius kukurūzus arba iš kukurūzų samtelis nėra sunkus nusikaltimas už kitų kraujo tipų Nei yra mažutis gabalėlis polenta dabar ir tada..) Pupuolės (mažas raudonas) pupelių ir juodos pupelės: ne B AB “. Fava pupelės ne AB2 ir O2 (ne secretors) Nesuderinama lectins juose esančių gali sukelti rimtų problemų dėl kitų kraujo tipų, kurie juos valgyti reguliariai.

Chickpea arba Chana miltai (garbanzo pupelių) tik O1 (secretors). Tai reiškia, kad hummus netinka jokiai kitai kraujo tipo. Jūs galite padaryti hummus arba modifikuotą Dhal iš kitų virtų ankštinių, ypač geltona žirnių miltų arba skaldyti žirniai. Net inkstų ar cannellini pupelių skardinė daro didelį hummus. Raibas pupelių, tamsiai pupelių tik A2 (ne secretor) ir B. Dėl kitų kraujo tipų, jie gali sutrikdyti skydliaukės, imunitetą ir sukelti svorio padidėjimas ir virškinimas. Lęšių, Pinto pupelių ne B, O1 (secretor).

Lęšių daigai, atrodo, tinka visų kraujo tipų dėl pokyčių, kurie vyksta. Jie tada daugiau kaip žalia daržovių, mažiau krakmolo ir lectins. Dhal ir poppadums yra pagaminti iš lęšių. Naudoti alternatyvų miltus ir impulsus, kad tiktų jūsų kraujo grupę. Lima ceratonijos tik B O. Spindulinė pupelės tik A O. Daigintos mung pupelės gali būti gerai, bet tai geriausia išbandyti savo toleranciją.

Dauguma sojos produktai: (. Non-secretors) Tofu, pieno, tempeh ne B, O2 Tačiau fermentuoti sojos produktai, pavyzdžiui, Sojų pasta ir sojos padažu gali būti naudinga kai kuriais atvejais. Tamarind pupelė tik B, AB. (Nedidelis skonio kario nebūtų pernelyg rimta už bet kokią kraujo grupę, bet ne 3x per dieną, kiekvieną dieną.) Sorgų tik A, B2 (ne secretors). Sorgas yra geras laukimo javainiai ir kepimo ir glitimo. Jis yra populiarus Afrikos javų, ypač alaus alaus. Fermentiniai sorgas yra mažiau pavojingi kitiems kraujo tipai. (Negalima valgyti žalius stiebus ir grūdai arba jų duoti gyvuliams. Jie yra cianido ir kitų mirtinų chemikalų.)

Posmilges (indžera) tik O, A2 (ne secretors) Ši maža grūdų daro gerą pakaitalas kviečių, yra glitimo. Etiopijoje, iš fermentuotų Teff miltų blynas vadinamas indžera yra jų pagrindinis maistas. Tapijokos (manijokas), manijokų tik A, B2 (ne-secretor), O1 (secretor). Bauda tapijokos miltai daro gerą rišiklis pakeisti glitimo daugeliu kepimo receptai šių kraujo tipai. Kur Manijoko yra auginami, tai yra pagrindinis maisto produktas. Net lapai virti ir valgyti kaip špinatai. Sago produktai ne AB. Dėl visų kitų kraujo tipų, baudos sago miltų daro gerą rišiklis naudoti su kitais kepimo ingredientų kaip dantenų rišikliai, kurios nėra tikrai tinka bet kraujo tipo pakeitimo.

Grūdai ir ankštiniai augalai ne už bet kokius kraujo grupė dėl dieta be gliuteno

Visi kviečių produktai, miežiai, Essene duonos, Ezechielio duona, kviečiai spelta, rugiai, avižos / sėlenų yra glitimo, nepriklausomai nuo to, yra tinka jūsų kraujo grupę. Jei netoleruoja glitimo, tada jų išvengti per daug. Sojos pupelių produktai, kurie apima išorinės membranos yra rizikinga. Ypač sojų pienas pagamintas iš visai sojos pupelių. Perskaitykite etiketę! Tai yra, nes apvalkalų yra stiprus tripsino inhibitoriai, kurie nėra inaktyvuotų apdorojimo metu. Tai gali sukelti neribotą ląstelių dalijimąsi ir dauginimąsi. Jei yra vėžio galimybė, tai yra bloga žinia. Sojos pupelių yra estrogeninio, pirmenybę teikiant ląstelių replikacijos pirmąją vietą. Tas pats taikoma sojų esančių naminių gyvūnų maistas.

Tešlos gerinimas Agentai tinka visų kraujo tipai

Kiaušiniai duoti glitimo panašūs naudos ir pagerinti maistinę vertę. (* Ne veganai). Kepimo miltelių (nuo soda ir citrinos rūgšties), obuolių pektino, kepimo mielių, agaro. Fermentuojant grikius ar Teff keletą dienų pagerina tešlą panaudota blynai. Apelsinų, citrinų ir greipfrutų šerdys. Ši unikali technologija taip pat prideda daugiau ląstelienos, pektino ir naudingas maistines medžiagas į kepinius.

Tešla gerinimas agentai: ribotas tinkamumas

Bulvių miltai AB, B1 (secretors). Ši bauda krakmolas prideda elastingą, guminiai tekstūros kepimo, todėl apriboti sumą, 10ml už 250ml ryžių ar miltų mišinį. Valgyti didelius kiekius produktų, kurių sudėtyje ją sukelia stiprų virškinimas į kai kurių kitų kraujo tipai. (Mano vyras yra kraujo grupė A secretor ir negali suvirškinti tai ne visi! Laimei jis nėra kviečių ar glitimo netoleruojantiems.) Tapijoka miltai A, B2, O1 (secretor). Pridėti 10-15 ml bauda krakmolo per 250ml ryžių miltų arba mišrią miltų. Jei negalite pirkti miltus, pabandykite šlifavimo, bet jis vis tiek išlieka per rupus. Galite pabandyti mirkymas ir virimo tapijoka į želė. Naudoti kai tai ir susilieja su skystųjų dalį savo receptą gauti jį sklandžiai ir kreminės.

Pabandykite apie 30ml želė per 250ml miltų. Sago miltų ne AB. Pridėti 10-15 ml vienam 250ml ryžių miltų arba mišrią miltų. Jei negalite rasti bauda krakmolo, pabandykite virimo ji ir naudojant želė, derinama su šlapiomis ingredientų. Pabandykite apie 30ml želė per 250ml miltų. Virti saldžiųjų bulvių: ne A. virti arba microwaved ir tada nulupti, saldus bulvių koše gali būti su trupučiu ryžių miltų ir formos į Patty kepimui ir kepimo. Virti saldžiųjų bulvių, taip pat pagerina torto mišinio, jei jūs naudojate kiaušinius.

Visi kraujo tipai vengti:

Tragakanto derva, karageninas, guaro guma, ksantano guma ir gumiarabiko. (Jei tai neišvengiama ar socialiai nepatogi, šiek tiek negali sukelti per daug diskomforto, o ne įtraukti juos į savo receptus.) Jūs galite kreiptis į mano rekomendacijas, kaip riebalai, aliejai, pieno ir cukraus daugiau informacijos apie kepimo ingredientų. Kai žinote, ką jūsų kraujo grupė yra tada parengė, ką jūs ketinate naudoti nuo šiol sąrašą. Yra daug kraujo tipo sąrašus galima rasti internete, bet įsitikinkite, kad jie yra sąrašus savo secretor statusą. Kai kurie iš senesnių ne. Atminkite, kad būtų išvengta bet kokio glitimo pakeliui.