Geriausios Eteriniai aliejai pagerinti sportininko rezultatą

Šiandienos sportininkai stumti jų kūnai sunkiau nei bet kada anksčiau, o nuolatinis ieškojimas, siekiant padidinti našumą yra kažkas, kad gali užtrukti iki didžiulis laiko ir energijos. Nors jūsų bendras veikimas bus natūraliai būti susieta su jūsų pačių fizinių ir psichinių gebėjimų, taip pat yra daug įvairių priemonių ten, kad gali būti naudojami siekiant padėti jums kartu.

Įrankiai, kaip šokinėti lynai ar treniruokliais yra akivaizdūs variantų čia, ir investuoti į dešinę galima padėti jums pradėti matyti gerinti savo veiklos rezultatus. Tačiau yra labiau prieinamos ir labiau stebina sprendimai ten kaip gerai, kad yra verta pasidomėti. Puikus to pavyzdys yra eteriniai aliejai.

Eteriniai aliejai geresnio Athletic Performance

Ji stebina daug girdėti, kad kažkas taip paprasta, kaip eterinio aliejaus galėtų padėti sportininkas gauti daugiau iš savo veiklos, bet tai tiesa. Nuo išlaikyti kūną švarus padėjimu gerklės raumenų skausmui malšinti padėti suteikti energijos impulsą, teisė eterinis aliejus gali turėti didelę įtaką, kaip dirbate. Štai keletas variantų, kuriuos reikia apsvarstyti.

pipirmėtė

Pipirmėtė yra vienas iš geriausių variantų, kurie yra rimtai padidinti savo sportininko pasirodymą. Ji siūlo platų nauda, ​​įskaitant toliau išvardytas.

 • Padeda sumažinti pykinimą ir virškinimo įskaitant tų nervų pregame Zdenerwowanie.
 • Patobulinta protinį budrumą ir geriau koncentracija
 • Reljefas skausmai ir skausmai, ypač raumenų skausmas ir artritu skausmas
 • Pagerino kvėpavimo funkcija

Iki padėti jums kvėpuoti lengviau ir pagerinti psichinę veiklą, pipirmėčių išsiskiria kaip turi naudojimo pasirinkimas tiems, kurie ieško būdų pagerinti savo sportininko pasirodymą per eterinių aliejų naudojimo.

Citrina

Šviesus ir citrusy, citrinų eterinis aliejus yra lengva rasti, lengva naudotis, ir padeda suteikti kūną su daugybe įvairių privalumų, įskaitant kelis, kurie yra būdingi sportininkų.

 • Jis gali padėti stimuliuoti nervų sistemos veikimą ir išlaikyti gerą sveikatą
 • Pakelia nuotaiką ir padeda padidinti pozityvumo už tas dienas, kai esate ne jausmas 100%
 • Gali būti naudojamas gydyti ir užkirsti kelią sportininkų koją
 • Gali padėti detoksikuoti organizmą ir išlaikyti didžiausią efektyvumą

skiltelė

Gvazdikėlių eterinis aliejus yra kažkas, kad buvo bandoma pažvelgti į bendrą efektyvumą jį įvairių dalykų. Tai buvo įrodyta, kad suteikia labai realių rezultatų daugelyje aspektų sveikatos skaičiaus ir sportininko pasirodymą.

 • Tyrimai rodo, kad jis gali padidinti baltųjų kraujo kūnelių ir imuninę funkciją, palaikyti jus sveika mokymus.
 • Tai gali padėti sumažinti uždegimą, padeda sumažinti artrito skausmą ir pagerinti lankstumą.
 • Jo antiseptinės savybės gali lengviau išlaikyti kūno švarus ir be odos infekcijų, taip pat padeda kovoti su sportininkų pėsčiomis.

eukaliptas

Eukalipto eterinis aliejus turi atpažįstamą, stiprus aromatas, kuris yra esminė, kaip ji padeda skatinti geresnį gijimą ir pagerintas jo veikimas. Visų pirma, ji siūlo daug privalumų, įskaitant:

 • Pagerino kvėpavimo funkcija geriau ištvermės ir veiklos
 • Kovų uždegimas, raumenų, siekiant sumažinti skausmą ir skatinti geresnį lankstumą
 • Sumaišytas su vandeniu į purškimo butelis, ji gali padėti išlaikyti kūno atvėsti
 • Puikus pabudimas kūną ir protą tik prieš rungtynes, žaidimas, ar rasės

levanda

Levanda yra žinomas dėl savo gebėjimo padėti atsipalaiduoti kūno ir proto, ir įkalbinėti jį į daugiau ramus miegas. Tai gali būti ne ką sportininkai nori, bet mano, kad gauti gerą miegą yra būtina piko efektyvumą kitą dieną ir pamatysite, kodėl naudojant levandų atsipalaiduoti yra labai svarbi. Be to, ji gali padėti nuraminti ir gydyti gabalai, nudegimų, ir mėlynes, todėl jūs galite gauti atgal į lauką vėl greitai.

Kaip naudotis Eteriniai aliejai

Aukščiau aliejai yra tarp geriausių pagerinti sporto rezultatus, ir juos naudojant yra paprasta, kaip gerai. Yra du variantai, mes rekomenduojame;

 • Naudokite purškimą difuzorius – Pridėti 20-25 lašų aliejaus ir kvėpuoti normaliai kaip aliejus yra išsklaidytas per orą.
 • Naudokite į Masažo aliejus – Pridėti nuo 5 iki 10 lašų į vežėjas aliejaus, pavyzdžiui, saldžiųjų migdolų aliejaus ir masažas į raumenis

Eteriniai aliejai yra stiprus ir galingas. Kreipdamiesi eterinių aliejų tiesiai ant odos reikia žinoti bet dirginimą ir iš karto sustabdyti taikymą. Esmė yra labai paprasta, eteriniai aliejai gali pagerinti savo sportininko pasirodymą gerokai būdu. Laikyti info aukščiau proto ir jūs pradėsite matyti geresnį našumą sau.