Geriausias laikas drėkinti per dieną

Nėra nieko panašaus vandeniu, siekiant padėti jums likti aktyvus ir pailsėję po sunkių treniruočių ar veikia po to, kai vaikams. Jei norite žinoti, kaip ir kada drėkina, keletas naudingų patarimų gali padėti jums padaryti jūsų kasdienį vandens vartojimą. Kai drėkina reikiamu laiku, jūs stovite pasinaudoti kai kurie iš geriausių naudą sveikatai, susijusius su geriamojo vandens. Jūs galite gurkšnoti bet dieną, žinoma laiku, tačiau pakrovimo ant šio gyvenimo esmė per tam tikra veikla tikrai suteikia jūsų kūno, kad papildomi degalai.

Kaip hidratas maksimalios naudos

1. Po pabudimas

Bando sukaupti energiją gauti vaikai apsirengę, šeriami ir nukrito į mokyklą? Nors viskas, ko jums gali tekti jūsų kofeino dozė, būtina gerti dvi stiklines vandens po pabudimas. Jis ne tik drėkina jūsų kūną po geros naktimis miegoti, tačiau ji taip pat skatina savo vidaus organus pradėti savo valymo funkcijas. Jūs pajusite daugiau miega ir atnaujinamas taip pat.

2. Prieš treniruotę

Drėkinantis prieš gerą treniruotę jus nuo išdžiūvimo ir troškulys. Sip aplink 12 uncijų, prieš pradėdami savo sesiją ir išlaikyti egzotišku pratybų metu, kaip vienam iš veiklos intensyvumo. Jei jums nuspręsti dėl veikia vėsūs orai, sunaudoja 16-uncijos butelį per valandą. Ir jei temperatūra pakyla, gerti maždaug dviejų-keturių butelių. Jei neturite gerti pakankamai vandens, jums bus suprasti, kas hidratacija yra (ir tik kiek jūsų kūnas turi ją) kietąjį būdu.

3. prieš valgį

Po to, kai virėjas skaniai pavalgyti už savo šeimą, imtis gurkšnis ir išgerti vandens 30 minučių stiklą, prieš pradėdami valgyti. Tai padės virškinimą ir jus jaučiatės šiek tiek visą – siaubingas idėja, jei turite polinkį persivalgyti. Bandyti gauti savo vyrą ir vaikus daryti tą patį. Kuo greičiau jie patenka į geriamąjį vandenį įpročio, tuo geriau. Kas yra daugiau, tai yra vienas hidratacijos patarimas, kad yra super lengva laikytis.

4. Prieš Sleeping

Sveikatos priežiūros specialistai, dažnai diskutuoja, ar geriamąjį vandenį prieš miegą iš tikrųjų padeda jūsų sveikatai. Na, jei Jūs esate ištroškę ar neįvykdytos savo kvotą vandens dieną, tikrai gali užpildyti jį naktį. Be to, jūsų kūnas gali pradėti detoksikuojanti pati. Nemalonus šalutinis poveikis gali būti pabudimas eiti į Loo. Jei norite to išvengti, pabandykite gerti vandenį aplink vieną ar dvi valandas prieš miegą.

5. Kai vartojamus vaistus

Tai vienas hidratacijos patarimai, kad daugelis praleisti atsižvelgiant ne jausmas pakankamai troškulį. Nors tai gali atrodyti kietas pop tabletes be vandens, tai nesveika. Vanduo padeda Jūsų inkstai išstumti vaistus, kad jie eiti sklandžiai. Ar užtikrinti, kad jūs niekada vartojate vaistus su skysčių, išskyrus vandenį. Tik vanduo yra saugus su vaistais, nes sudėtyje nėra nieko, kad gali neigiamai paveikti kaip vaistai yra absorbuojamas.

Mūsų kūnai yra sudaryti iš maždaug 60 procentų vandens. Be šio gaivinančios medžiagos, mūsų organai, audiniai, ir ląstelės negalėtų tinkamai funkcionuoti. Išsiaiškinti, kada drėkina ir sekite nustatytą modelį sumažinti kelionės į gydytoją ir atvejų, iš kurios skambinama į serga darbe.