Geriamojo karšto vandens nauda sveikatai

Jūs turite dažnai girdėjote apie naudą sveikatai geriamuoju vandeniu. Jūs taip pat žinote, kad gerti karšto vandens pirmas dalykas ryte arba prieš miegą yra naudinga, ar ne? Bet kaip dažnai geriate karštą vandenį ryte arba prieš miegą? Reguliariai gerti karštą vandenį gali suteikti jums visai daug naudos, įskaitant mitybos jūsų odą ir plaukus, ir ji taip pat rūpinasi savo bendrą sistemą.

Kaip veikia geriamojo karšto vandens pagerinti jūsų sveikatą?

Geriamojo šilto vandens ant tuščio skrandžio yra norma daugelis mūsų sekti. Tie, kurie pradeda savo dieną darydama prisiekiu savo naudą. Leiskite mums pasinerti šiek tiek ir daugiau sužinoti apie savo naudą.

1. Detoxes Kūną

Geriamojo karšto ar šilto vandens detoksikuoja kūną ir valo sistemą nuleisti užsienio elementus ir toksinus. Gerdami šiltą vandenį, mūsų kūno temperatūra didėja ir sukelia mūsų organizmą prakaituoti. Mūsų kūno toksinus tada išskalauti per prakaito, kuris valo kraujotaką per daug.

2. Geresnis Virškinimas

Geriamojo karšto vandens ryte AIDS virškinimą. Jis gydo pilvo pūtimas, rūgštingumas, ir dujas. Karštas arba šiltas vanduo padeda greičiau suskaidyti maistą nei šalto vandens. Todėl gerti šiltą arba karštą vandenį, prieš arba po valgio daro virškinimas lengvai ir greitai.

3. Patobulintas Tuštinimasis

Stiklo arba du iš karšto vandens ant tuščio skrandžio pagalbai veiksmingą tuštinimosi ir apsaugo nuo vidurių užkietėjimo. Geriamojo karšto vandens pirmas dalykas ryte padeda tirpinti riebalų ir maisto dalelės. Tai padeda maisto praeiti lengvai per žarnyną ir pašalinti visus virškinimo problemų tipus. Taip pat galite jį gerti prieš kiekvieną valgį ir visą dieną, taip pat.

4. Pagerinti kraujo cirkuliacija

Karšto vandens suvartojimas padeda pagerinti ir skatinti lengvai kraujotaką organizme. Tinkamas kraujo apytaka padeda vykdyti būtinas maistines medžiagas ir deguonį į visus organizmo organus sklandžiai. Reguliarus vartojimas karšto ar šilto vandens padeda riebalų, kad kaupiasi nervų sistemos tirpinant ir valo kraują nuo toksinų, taip gerinant kraujotaką. Be to, vandens šilumos plečia arterijas ir venas, kai daugiau erdvės kraujas tekėti.

5. Odos priežiūra

Ji sulėtina odos senėjimo procesą ir išvalo spuogus ir dėmes. Kai karštas vanduo patenka į sistemą (ty mūsų organizme), jis automatiškai valo ją iš vidaus. Šis valymo viduje padeda atsikratyti toksinų. Geriamojo karšto vandens, taip pat iškelia prakaitas, kuris išvalo odos poras ir neleidžia spuogai ar oda susijusias problemas.

6. Skatina Fitness

Karšto vandens suvartojimas daro kūnas jaučiasi lengvas ir aktyvus. Jis gerina ištvermę, kuris savo ruožtu, leidžia jums fiziškai. Toksinai yra būti kaltinami dėl prastos odos ir plaukų; jie taip pat gali sukelti nuovargį, kuris verčia žmones mieguistas. Taigi, kai geriate karštą vandenį reguliariai, tai pylimas visus toksinus iš jūsų sistemai ir padeda jūsų kūno funkcija gerai.

7. Padeda Weight Loss

Reguliariai gerti karštą vandenį padeda jums prarasti svorio. Kai karštas vanduo patenka į mūsų kūną, jis sudegina kalorijas didinant medžiagų apykaitą. Geriamojo karšto vandens prieš valgį, taip pat slopina alkį ir leidžia jums valgyti mažiau. Geriamojo karštą vandenį, sumaišytą su citrinos ant tuščio skrandžio sultys padeda ištirpinti riebalus, todėl svorio.

8. Teikia skausmui malšinti

Tiesiog kaip ir paspaudus šiltą kompresą prieš traumos ar panirimas savo kojas šiltame vandenyje suteikia jums palengvėjimą nuo skausmai ir skausmas, taip pat, geriamojo karšto vandens gali palengvinti reumatinių ir artrito skausmus. Nuo skausmai dažniausiai atsiranda dėl prastos kraujotakos kūno, gerti karštą vandenį gali padėti įveikti šią problemą pašalinti toksinus iš kraujo, kuris pagerina kraujotaką.

9. Teikia nosies Relief

Geriamojo karšto vandens padeda išvalyti nosies ir gerklės spūstis. O geriamojo karšto vandens, jums imtis garų, kurie išvalo nosies ištrauka spūstis. Be to, šilto vandens, kurį gerti suteikia šilumą gleivinę ir gydo gerklės skausmas.

10. Pagerina Plaukų Sveikata

Geriamojo karštą vandenį apsaugo sausą galvos odą, o tai, savo ruožtu, gerina plaukų sveikatą. Galvos gauna skysčių, drėkinti, jei reguliariai geriate karštą vandenį, ir, kaip rezultatas, yra ne ar mažiau formavimąsi negyvas odos ant galvos odos. Ji taip pat daro jūsų plaukai blizga ir blizgantis, nes karštas vanduo stimuliuoja nervus prie plaukų šaknų.

11. sumažina Menstruacinių skausmas

Naudojant šiltą kompresą pilvo ir taip pat geriamojo karšto vandens reguliariai teikia palengvėjimą metu skausmingų menstruacijų spazmai. Iš karšto vandens derinys suspausti prieš pilvo ir vandens suvartotą per kūno šilumos padeda palengvinti skausmą, atpalaiduoja pilvo raumenis.

12. palengvina achalazija skausmas

Tai padeda palengvinti achalazija simptomus, būklę, kurioje maisto produktas neturi eiti žemyn sklandžiai į skrandį. Nuo karšto vandens padeda skaidyti maisto daleles ir riebalų, jis padeda žmonėms achalazija ryti ir geriau virškinti maistą, ypač riebiai maisto ar mėsos.

Ar yra kokių nors Odos susijusių Privalumai Geriamojo šiltas vanduo?

Žmonės turėtų išgerti bent 2 litrus vandens kasdien išlaikyti savo odą hidratuotas ir sveikas. Bet ar žinote, kad jūs galite gauti geresnius rezultatus, jei geriate karštą vandenį vietoj normalaus kambario temperatūros vandeniu? Vartojimas karštą vandenį suteikia šiuos privalumus į odą.

1. vaistai Spuogai

Jis gydo spuogus ir visus odos infekcijas. Geriamojo karštą vandenį leidžia jums prakaitas, kuris atveria Skinai poras. Prastas virškinimo funkcija yra taip pat pagrindinė priežastis, dėl odos problemų; Todėl, kai geriate karštą vandenį, jis AIDS gerą tuštinimąsi ir sveiką virškinimą, atsikratyti savo kūno toksinų.

2. stabdo senėjimo

Geriamojo karštą vandenį reguliariai galima išvengti odos senėjimą ir padaryti jūsų odai atrodyti švytinti ir jauni. Karštas vanduo sumažina arba apsaugo nuo negyvų ląstelių susidarymą. Negyvas ląsteles, kad oda atrodo labai grubus ir bukas. Be to, kūno toksinų, kurie pakenks odai yra išstumiamas karšto vandens per prakaito, šlapimo ar išmatų.

3. Apsaugo odos džiūvimą

Oda tampa sveika ir švyti. Taip pat sustoja odą nuo tekinimo sausa ir nuobodu. Karštas vanduo palaiko odos hidratuotas. Jūsų pagerėja kraujotaka, todėl iš kurių oda tampa lygi ir švytinti.

4. Kiti privalumai

Geriamojo medų su šiltu vandeniu odą daro stebuklus. Jis atgaivina imunitetą ir apsaugo nuo odos alergijos. Medus, kuris turi antibakterinių savybių, kai sumaišomas su šiltu vandeniu, apsaugo nuo odos problemų kovojant su laisvaisiais radikalais. Žmonės linkę į žiedadulkių alergijos gali padidinti savo bodys atsparumą, atsižvelgiant vietinį medų su šiltu vandeniu reguliariai.

Kaip geria šiltą vandenį naudinga plaukus?

Geriamojo šiltą vandenį ne tik papildo odą, bet plaukus per daug. Leiskite mums sužinoti apie savo naudą.

1. suteikia plaukams šilkinį

Tai atjaunina plaukus ir daro plaukai sklandžiai ir minkštas. Bent į plaukų šaknis Patarimas nervai turi būti stiprūs, kad apsaugoti plaukus nuo žalos. Tai gali būti padaryta gerdami šiltą vandenį, kuris maitina šaknis ir daro plaukus sveikus, blizga ir blizgantis.

2. Skatina plaukų augimą

Reguliariai gerti šilto vandens AIDS plaukų augimą ir apsaugo nuo plaukų kritimą. Kiekvienas plauko folikulas yra sakoma, kad kai kurie vandens kiekį. Kai tai yra prarastas, plaukai tampa dehidratuota ir sustoja auga. Geriamojo šiltą vandenį apsaugo šią sąlygą didinant ląstelių galvos ir taip pat skatina plaukų augimą.

3. apsaugo nuo pleiskanų

Ji taip pat apsaugo nuo pleiskanų ir neleidžia galvos tapti sausa ir pleiskanojanti dėl dehidratacijos. Kai karštas vanduo patenka į sistemą, drėkina plaukus ir galvos odą ir AIDS geriau kraujotaką. Tai, savo ruožtu, AIDS drėkina galvos odą ir apsaugo galvos odą nuo vis sausa ir pleiskanojanti. Viskas, ką turite padaryti, tai gerti 3 iki 4 stiklines šilto vandens kasdien mažiausiai ir pamatyti pleiskanų nyksta iš galvos.

Ar yra koks nors šalutinis poveikis Geriamojo karšto vandens?

Kaip aptarta pirmiau segmentų, geriamo karšto ar šilto vandens turi daug privalumų, kai jis ateina į jūsų sveikatos, odos ir plaukų naudą. Tačiau, ar žinote, kad vartojate per daug apie tai gali pasirodyti esąs žalingas, taip pat? Žemiau yra keletas iš šalutinio poveikio geriamojo šiltą / karštą vandenį.

  • Jei vandens temperatūra yra per karšta, jis gali degti arba plikymo savo lūpų, liežuvio ir burnas vidinis pamušalas. Tai gali sukelti skausmą dėl pūslių ir burnos gleivinės opos, kurios gali trukdyti jums valgyti ar gerti nieko dienas.
  • Kai geriate karštą arba šiltą vandenį viršija, inkstus darbas išstumti toksinus iš savo kūno padidėjimas. Šis darbas perkrovos ant inkstus įrodo būti žalingas.
  • Geriamojo per daug karšto vandens gali susilpninti kraujyje elektrolitų. Tai gali sukelti smegenų ląstelės išsipūsti, o asmuo gali patirti sunkių galvos skausmas.
  • Perteklius karšto vandens suvartojimas gali padaryti dantų emalio suardo. Tai sukelia jautrumą į dantis, o valgyti ar gerti nieko šaltas arba karštas.
  • Karštas vanduo gali būti užterštas nei šalto vandens, nes toksinai ištirpinti lengviau karštame vandenyje. Todėl, gerti šiltą vandenį, kuris turi būti virintas pat ir po to atšaldomas iki drungnu temperatūroje.
  • Įsiurbimo pertekliaus karšto vandens gali sukelti kraujo tūris padidinti ir nuo venų, kuriomis kraujas yra per uždarame kontūre; jis gali sukelti spaudimą, kuris gali, savo ruožtu, sukelti hipertenzija ir širdies problemų.
  • Karštas vanduo veikia kaip diuretikas. Ji gali paraginti jus dažnai šlapintis arba gali būti sunku jums kontroliuoti savo Tuštinimasis, todėl jums daug nepatogumų.
  • Geriamojo per daug karšto ar šilto vandens gali sukelti jums prakaitas pernelyg, kaip rezultatas, kurį gali patirti negalavimai, galvos svaigimas ir pykinimas.

Dažnai užduodami klausimai

Kai Dažnai užduodami klausimai, susiję su geriamojo karšto ar šilto vandens, yra šie:

1. Ar Geriamojo karšto vandens saugus nėščioms moterims?

Tai saugus nėščioms moterims gerti šiltą arba karštą vandenį. Tai apsaugo nuo vidurių užkietėjimo, kuris yra dažna problema nėštumo metu ir saugo jūsų odą drėkina ir švytinti. Nėštumo metu svarbu išlaikyti jūsų kūno gerai hidratuotas, kuris daro vartojimas šiltu vandeniu. Tačiau, siekiant išvengti komplikacijų, pavyzdžiui, pūslių ir nusiplikymo savo liežuvio ir burnos, nėščios moterys turėtų vengti labai karšto vandens. Per suvartojimo karšto vandens, taip pat turėtų būti vengiama laikytis atokiau nuo galvos skausmo, pilvo pūtimas, galvos svaigimas, pykinimas ir dažnas šlapinimasis.

2. Kai yra geriausias laikas diena gerti karšto vandens?

Nėra nustatytos laikas gerti šiltą arba karštą vandenį. Tačiau jis sakė, kad gerti 2 stiklinės šilto vandens, pirmas dalykas ryte ant tuščio skrandžio, pageidautina su citrinos brūkšnys ir medaus gali daryti stebuklus šaukštas. Gerti šiltą vandenį prieš valgį ir prieš miegą naktį. Be to, gerti drungno vandens (ne karšto) po valgio padeda suskaidyti maisto daleles ir taip pat padeda ištirpinti riebalus, jei riebi maisto. Žmonės, kenčiantys nuo achalazija taip pat turėtų gerti šiltą vandenį po valgio stumti maistą žemyn maisto vamzdžio.

3. Kiek karšto vandens turėčiau gėrimas per dieną?

Geriamojo 2 stiklines karšto vandens ryte ant tuščio skrandžio sako, kad užkirsti kelią sveikatos klausimai, pavyzdžiui, galvos skausmas, vidurių užkietėjimas, nevirškinimas, inkstų akmenų, hipertenzija, cukraus kiekis kraujyje ir tt Tačiau skaičių, reikalaujantis 6 – 8 stiklines šilto vandens kasdien yra pakankama išlaikyti kūną, plaukus ir odą hidratuotas ir gauti bendrą naudą sveikatai.

Jei geriate karštą vandenį numesti svorio, tada kai citrinų ir medaus kartu su juo gali paspartinti jūsų medžiagų apykaitos norma, todėl greitas svorio netekimas. Geriamojo šilto vandens su citrina, taip pat gali padėti gerą virškinimą. Tačiau, patartina negerti karštą vandenį po fizinio krūvio, nes kūno temperatūra yra jau didelis tada.

Kaip ir viskas, gerti karštą vandenį turi savo privalumus ir trūkumus. Tačiau, atsižvelgiant jį saikingai patartina įgyti naudą ir išvengti savo trūkumų.