Gamtos Sprendimai Holiday Stress

Dauguma iš mūsų žino iš asmeninės patirties, kad šventės gali būti tiek, kiek įtemptas laikas, kaip vienas iš komforto ir džiaugsmo. Dauguma amerikiečių pabrėžti per bent kai kurių sezono aspektus. Dovanos, vakarėliai, kelionės, ir šeimos ar galbūt iš šių dalykų nebuvimas gali padaryti šventės daugiausia streso ar liūdnas.

Sveikata pasekmės Stresas

Lėtinis arba per didelio streso turi didelę žalingų poveikį fizinei ir psichinei sveikatai. Jis sukelia maladaptation iš kūno pirminės streso reagavimo sistemos – pagumburio-hipofizės-antinksčių ašies – kuri vėliau sutrikdo medžiagų apykaitą; imuninė, nervų sistemos, ir hormonų funkcija; ir dar. Lėtinis stresas taip pat gali sukelti arba pasunkinti depresija ir nerimas, emocinis valgymas, svorio padidėjimas, ir priklausomybę elgesį.

pašalinti stresorių

Du pagrindiniai taisyklės susiduriame su stresu, yra sumažinti savo poveikį į stresorių, kai įmanoma ir imtis aktyvių veiksmų, kad padėtų sau tvarkyti neišvengiamas stresas jūs negalite kontroliuoti. Žemiau išvardyti bendri priežastis atostogų streso taškų.

Į viršų 13 atostogų stresoriai

 1. Laiko trūkumas
 2. Pinigų trūkumas / gauti į skolą
 3. Komercializmas arba Hype
 4. Suteikti arba gauti dovanų / Gift apsipirkti slėgio
 5. Minios ir ilgieji brūkšniai
 6. Priauga svorio / streso sukeltos valgymas ir alkoholio vartojimą
 7. keliaujantis
 8. Šeimos rinkimas / matyti tam tikrus gimines
 9. Houseguests
 10. Darbas streso / darbo-šeimos balansas / gauti laisvo laiko
 11. Planuojant ir įgyvendinant maistą ir pobūviai ar apsipirkti maisto, Maisto gaminimas, valymo
 12. Nesugebėjimas būti su šeima ir draugais
 13. vienišumas

Taigi, kuris atostogų stresoriai įtakos jums, ir tuos, kurie jums gali pašalinti? Štai keletas pavyzdžių:

 • Per daug daryti? Pasirinkite protingai, planas, prioritetus, ir perduoti, bet visų svarbiausia, nepamirškite, kad tai yra gerai pasakyti “ne”.
 • Negali sau to leisti? Nustatykite biudžetą, telkti išteklius pirkti grupių dovanų, piešti vardus iš skrybėlę, ar duoti rankų darbo dovanų ar laiko dovana.
 • Būk realistiškas. Jūs nusivylęs tik tada, jei jūs neturite išlaikyti savo lūkesčius realus ir sutelkti dėmesį į tai, kas tikrai svarbu jums.
 • Vienišas? Jei jūs neturite šeimos ar draugų būti aplink, dalyvauti vietos atostogų koncertai ar bendruomenės renginiai, pamatyti, jei bet bendradarbiai yra be atostogų planus ir turėti Papietauti ar praleisti laiką suteikiant kam nors kitam reikia savanoriškos veiklos. Jei esate toli nuo šeimos, pabandykite kūrybingų būdų, kaip sujungti kaip video ar “Skype”.
 • Nekenčiu minios? Parduotuvė internete ir jį pristatyti į jūsų duris.
 • Sunku šeima? Tegul argumentai eiti, pėsčiomis, atsipūsti ir užsiimti sutikimą ir ne kritikos. Žinoma, jei jūsų šeima yra tikrai nemandagus arba nesveika jums, atsisakyti praleisti laiką su jais.

praktikos Relaksacinis

Dėl veiksnių, kad jūs negalite išvengti, pabandykite trauktis atgal ir atsipalaiduoti. Yra šimtai atsipalaidavimo metodai ir dešimtys streso mažinimo gyvenimo praktika, kad jūs galite pasirinkti iš. Keletas pavyzdžių:

 • Atsisiųskite nemokamą, trumpas, vadovaujasi meditacijos, palaipsniui poilsiui, gilus kvėpavimas, arba Ekskursijos vaizdai pratimus.
 • Pabandykite išlaikyti Reguliari mankšta tvarkaraštį.
 • Tvarkaraštis kai kėbulo arba energijos darbui.
 • Paimkite trumpą, Pagyvėja pėsčiomis ar daryti keletą jogos pozas.
 • Palaikymo antinksčių liaukos atsižvelgiant B komplekso vitaminų ir vitamino C.
 • Atlikti sveikus užkandžius, kurie apima baltymų, pavyzdžiui, riešutai, išlaikyti jūsų cukraus kiekis kraujyje stabilus ir padėti užkirsti kelią potraukį.
 • Praktikos atidumas, malonumas, ar humoras.
 • Atkreipkite dėmesį į vaizdus ir garsus aplink jus, skambinkite senas draugas, arba giliai kvėpuoti.

Paimkite Natūralus Chill Pill

Jei visa kita nepavyksta, ir jums reikia šiek tiek nedelsiant įtempių, jūs visada galite imtis natūralų chill tabletes, vaistažolių ekstrakto ar natūralus papildas su greitai veikiančiu prieš nerimo poveikį. Trys iš mūsų mėgstamiausių greitam poilsiui be sedacijos, yra:

 • L-teaninas (200 mg),
 • Kava Kava šaknų ekstraktas (standartizuotas iki 30% kavalactones; 250 mg),
 • GABA (250 mg),

Nustatant atostogų stresoriai, kurie yra specifiniai, asmeninės trigeriai už jus, ir naudojant tam tikrų praktinių strategijų ir gamtos gydomųjų metodų, jums netgi gali rasti ramybę ir džiaugsmą šiais metais atostogų sezoną.