fitness eğitmeni istiyor ne bilmek ama bunu söylemesi olmayabilir

Her kişisel antrenör veya fitness eğitmeni bir istemci veya sınıf katılımcı kullanımı deodorant, fırça dişleri olarak farklı tür yapmak ya da bir daha destekleyici sutyen giymek isterdim şey hakkında bir hikayesi vardır.

Kişisel hijyen ve frikik kenara, bir sağlık ve fitness profesyonel içeriden bakış açısı daha iyi performans göstermesine yardımcı ve egzersiz dışında fazla sonuç ve keyif alabilir. İşte kişisel antrenör ve fitness eğitmeni bilmeni istiyor, ama sağ çıkıp söylemedi diye dört açıklamalar bulunmaktadır.

Eğer yardımcı olabilir eğer geç kalmayın

Yalnızca kaçırmaması çünkü büyük bir olay, doğru, olduğu başlatıldığında 10 ya da 15 dakika sonra fitness sınıfa haşhaş ya programın gerisinde bir eğitim oturumu için gelen düşünebilir? Yine de sadece sizinle ilgili değil.

grup egzersiz Kişisel gecikme eğitmen sınıftaki diğer insanlara yıkıcı ve rahatsız edicidir. Artı düzgün performans engel ve yaralanma riskini artırabilir, ısınmak için alamadım. Bu geç kayma gibi eğitmen zihin geçiyor budur.

Yine de bir kişisel eğitim oturumu için geç olduğunda ısınmak için olsun olsa da, ideal değildir. Kişisel eğitmen muhtemelen birlikte olması gerekiyordu zaman ayrılan her ne içinhazırlanmış bir programı vardı. Eğer beklenmedik bir şekilde geç görüntülendiğinde, eğitmenin değiştirilmiş planı ile gelip daha kısa sürede veya zihinsel karıştırmak programı kapsayacak şekilde nasıl anında anlamaya ya sahiptir.

Sizin yüz ifadesi her şeyi anlatıyor

rahatsız hissedebilirsiniz alışık ancak bu fitness ilerleme nasıl olandan vücudunuzdan daha talep etti. Yine de, bazen müşteriler ve fitness katılımcıları gerçekten kendilerini iterek olmadan hareketin hareketleri giderek dinç egzersiz rahatsızlık kaçınmaya çalışın. Bil bakalım ne oldu? Eğitmenler ve öğretmenler çok iyi biliyoruz.

yüz ifadeleri: Neyse ki, birçok müşteri / katılımcıların gerçek çaba hakkında net ve acil bahsedildiğini görüntüler. Onlar konsantre olan benziyor ve onların dişlerini face veya kum olabilir: insanlar çalışıyoruz ve bir egzersiz odaklandık zaman, yüzlerinde görebilirsiniz. Eğitmenler / eğitmenler böyle bunu taklit ya da sadece bir sorun daha ihtiyacımız bunun için gidiyoruz olmadığını belirlemek için bu kadar ipuçlarına arayın.

bunun doğru gelmiyor ise konuşmaya

Yukarıda sözü ile, hiçbir eğitmen veya eğitmen grin ve bir şey doğru hissetmek ya da sade acı vermediğinde ayı istiyor. kendinizi zor ve kendine zarar arasında bir fark yoktur. Bir eğitmen vücudunuz için yanlış geliyor ya da hasar yapacağız sanki bir şeyler söylemek bir egzersiz yapmak isterse. fitness sınıfında, gerekli şekilde değiştirebilir ve ardından sonraki sefer için alternatifler tartışmak böylece eğitmen dersten sonra bildirin.

Enerji her iki yönde akar

Bir client veya sınıf katılımcı olarak, iyi olasılıkla enerji ile kişisel öğretici veya fitness eğitmeni appreciate – bu workout için motive olsun yardımcı olur! Ama enerji akışı her iki yönde gider ve bu sağlık ve fitness artıları bilmeni istiyorum şeydir.

Sürekli ya da her zaman şikayet İstemci sonunda bir eğitmen enerjisini zap edecek spor salonu etrafında Mopes. Tamamen unenthused görünen Spor sınıf katılımcıların eğitmen aynı şeyi. O egzersiz için iyimser üslubu yansıtmak için bir sağlık ve fitness profesyonel bir iş olsa da, bir istemci tutum olabilir yükseltmek veya genel deneyim engel ya.