etkili bir vücut kokusu nasıl önlenir?

Terleme önüne geçilememektedir vücudun doğal bir mekanizmadır. terleme onunla kötü koku getirir Ama eğer, kesinlikle endişe konusudur. kadın ve erkeklerde kötü vücut kokusu çeşitli nedenleri vardır. dosyaları kontrol edin ve sorunu ortadan kaldırmak için öğrenirler. Eğer hiç özel bir nedeni yok senden uzak aralarına mesafe insanları fark ettiniz mi? muhtemelen bir vücut kokusu sorunu olabilir mi? Bunu yaparsanız, üzerine üzülmek gerek yoktur. vücut kokusunu mücadele ve bunları önlemek için bazı kolay yolları vardır.

Vücut Koku fazla gürültü patırtı olmaksızın azaltmak nasıl

1. Diyet Değişiklik Yap

Eğer ne yemek kokusu nasıl etkilediğini biliyor muydunuz? Evet, doğru duydunuz. terleme toksinlerin dışarı floş vücudun yolu olduğundan, diyet değiştirerek aslında vücut kokusu kurtulmak yardımcı olabilir. Eğer yutmaya köriler ve baharatlı gıda vücut kokusu nedeni olabilir. soğan ve sarımsak alımını azaltmak da vücut kokusunu azaltabilir.

2. Say Yes Loose-donanım parçası Giyim ve Doğal Lifler

Eğer vücut kokusu muzdarip ise, sentetik liflerden yapılmış giysiler hendek ve bunun yerine pamuk, keten ve ipek giysiler tercih etmek iyi bir fikirdir. Sen onları ter nasıl daha az şaşıracaksınız. Ayrıca onlar hava geçmesine ve vücudunuzun havalandırılan tutmak için izin olarak gevşek giysiler için gitmek istiyorum başladı.

3. Pat Kendini Kuru

Havluyu yapmazsanız kendinizi düzgün, kalan nem bakteriler için bir üreme alanı haline gelebilir. Bu kadın ve erkeklerde kötü vücut kokusu bir başka nedenidir. bir emici havlu kullanın ve özellikle kol ve özel parçalar altında, vücudun tüm nem silin.

4. Git Terleme Yolu

antiperspiranlarla ile deodorantlar karıştırmayın. Deodorantlar kokulu ama terlemeyi azaltmak yoktur. Öte yandan, en ter önleyiciler kokulu ve aşırı terleme önlemede yardımcı olur, alüminyum klorid ihtiva eder. Sprey ya da kadın koku problemlerine azaltmak için günde iki kez üzerinde ovmak.

Koltuk altın Tıraş 5.

size kolsuz giysiler giymek istiyorum çünkü sadece koltukaltı saç kurtulmak gerektiğini düşündük, tekrar düşünün. Ter saç tuzak alabilirsiniz ve kadın ve erkekler hem de vücut kokusu sonuçlanan bakteriyel büyümeyi artırabilir. Düzenli ağda veya tıraş vücut kokusunu yakalanma riskini azaltmaya yardımcı olabilir.

Vücut Koku için Doğal Çözümler

Çok fazla ter veya vücut kokusu başlangıcı koklayarak zaman senin koltukaltı üzerine sirke uygulayın. İki kez duş günde atlıyorlar. Doğal aromatik yağlar ve limon gibi narenciye meyvelerinin suyunu sürtünmesi vücut kokusunu önlemek için başka bir yoludur. Basitçe koltukaltı içinde bir dilim limon ovmak; sonunda da cildinizi hafifletmek olabilir.

Bilgi güçtür ve vücut kokusu gelince aynı geçerlidir. Sen vücut kokusu gerçeklerle silahlı sonra, bir adım daha yakın bu sorun ile ilgili üzeresiniz. Eğer arkadaşlarınız ve aynı sorunla karşı karşıya olabilir sevdiklerinizle öğrendikleri ipuçlarını paylaşın. Vücut kokusuna veda teklif ve bir taze, daha emin selam.