En Uçucu Yağlar atletik Performansı Artırmak İçin

Bugünün sporcular her zamankinden daha vücutları sert itin ve performansını maksimize etmek için sürekli arayış zaman ve enerji büyük miktarda sürebilir şeydir. genel performansı doğal olarak kendi fiziksel ve zihinsel yeteneklerine bağlı olacaktır ederken, birlikte size yardım etmek için kullanılabilir orada farklı araçlar bol da vardır.

atlama ipleri veya egzersiz makineleri gibi araçlar tek performansınızdaki iyileştirmeler görmeye başlayabilirsiniz yardımcı olabilir bariz burada seçeneklerini ve sağ yatırım vardır. Ama içine bakarak değer orada yanı daha ekonomik ve daha şaşırtıcı çözümler vardır. Bu mükemmel bir örnek uçucu yağlar olduğunu.

Daha iyi Atletik Performans için Uçucu Yağlar

Bir atlet performansları daha iyi yararlanmanızı sağlar olabilecek bir uçucu yağ gibi basit o şey duymak pek şaşırtır, ama bu doğrudur. Temiz bir enerji destek vermek yardımcı olmaya boğaz kas ağrısında yardım vücudun tutarak itibaren sağ esansiyel yağ dışarı nasıl çalıştığını üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. İşte dikkate alınması gereken bazı seçeneklerdir.

Nane

Nane onların atletik performansı artırma konusunda ciddi olanlar için en iyi seçeneklerden biridir. Bu aşağıdakiler dahil yararlar sunmaktadır.

 • Bu sinir pregame titremeler dahil bulantı ve hazımsızlık rahatlatmak için yardımcı olun.
 • Geliştirilmiş zihinsel uyanıklık ve daha iyi konsantrasyon
 • ağrıları ve acılar, özellikle kas ağrısı ve artrit ağrısının kabartma
 • Geliştirilmiş solunum fonksiyonu

Eğer daha rahat nefes yardımcı ve zihinsel performansını iyileştirerek, nane esansiyel yağların kullanımı yoluyla kendi atletik performansı artırmak için bir yol arayanlar için bir zorunluluk kullanımlık seçenek olarak göze çarpıyor.

Limon

Aydınlık ve citrusy, limon esansiyel yağı, bulmak kolay kullanımı kolaydır ve sporculara özgü olduğunu birkaç dahil olmak üzere farklı faydaları geniş bir vücuda sağlanmasına yardımcı olur.

 • Sinir sistem performansını uyarmaya ve sağlığı korumak için
 • Eğer% 100 duygu zamanlarda ruh yükseltir ve bu gün artış pozitifliğinin yardımcı olur
 • tedavi ve sporcular ayak önlemek için kullanılabilir
 • vücudun detoks ve yüksek performansı korumaya yardımcı olabilir

karanfil

Karanfil esans çeşitli şeyler için bunun genel etkinliğini içine bakmak test edilmiştir şeydir. Sağlık yönlerini bir dizi ve atletik performansta çok gerçek sonuçlar sağlamak gösterilmiştir edilir.

 • Çalışmalar bu eğitim için sağlıklı tutmak, beyaz kan sayımı ve bağışıklık fonksiyonunu artırabilir göstermektedir.
 • Bu artrit ağrıyı azaltmak ve esnekliği artırmak için yardımcı inflamasyonu azaltmaya yardımcı olabilir.
 • Onun antiseptik özellikleri daha kolay temiz ve cilt enfeksiyonları arınmış vücut tutmak için yapmak ve aynı zamanda sporcuların ayak mücadele yardımcı olur.

Okaliptüs

Okaliptüs esansiyel yağ daha iyi iyileşme ve geliştirilmiş performans teşvik nasıl yardımcı önemli bir parçası olan bir tanınabilir, güçlü bir kokusu vardır. Özellikle, dahil olmak üzere birçok avantajlar sağlar:

 • daha iyi dayanıklılık ve performans için geliştirilmiş solunum fonksiyonu
 • kaslarda iltihap ağrıyı azaltmak ve daha iyi esneklik teşvik etmek savaşır
 • bir sprey şişesinde su ile karıştırıldığında, vücut serin tutmaya yardımcı olabilir
 • Büyük sadece maç, oyun veya yarıştan önce beden ve zihni uyanma için

Lavanta

etmesine imkan tanımasıdır zihin ve beden dinlenmek ve daha dinlendirici bir uyku içine ikna için Lavanta ünlüdür. Yani sporcular istediğini tam olarak, ama iyi bir gece uykusu almak en yüksek performans için bir zorunluluk ertesi gün olduğunu düşünün ve bu kadar önemli dinlenmek için lavanta kullanarak neden göreceksiniz olmayabilir. Ayrıca, yatıştırmaya ve yeniden hızlı bir şekilde sahaya geri almak, böylece kesimler, yanıklar ve morluklar iyileşmek yardımcı olabilir.

Uçucu Yağlar Nasıl Kullanılır

yağlar yukarıda atletik performansı iyileştirmek için en iyi arasındadır ve bunları kullanarak hem basittir. Önerdiğimiz iki seçenek vardır;

 • Bir nebulize edici Difüzör kullan – yağ 20-25 damla ekleyin ve yağ havada dağıtılır olarak normal nefes.
 • Bir Masaj Yağı kullanın – kaslar içine tatlı badem yağı ve masaj gibi bir taşıyıcı yağa 5 ila 10 damla ekleyin

Uçucu yağlar güçlü ve güçlüdür. cilde doğrudan temel yağlar uygularken herhangi tahriş farkında olmalı ve hemen uygulamayı durdurun. Sonuçta basit, uçucu yağlar önemli bir şekilde atletik performansı artırabilir olduğunu. akılda yukarıdaki bilgileri tutun ve kendiniz için geliştirilmiş performans görmeye başlayacaktır.