en iyi zamanlarda gündüzleri hidrat için

Çocuklarla sonra ağır egzersiz veya çalıştırdıktan sonra, aktif ve tazelenmiş kalmasına yardımcı olmak için su gibi bir şey yoktur. Sen nasıl ve ne zaman nemlendirmek merak varsa, birkaç kullanışlı ipuçları, günlük su alımının en iyi şekilde yardımcı olabilir. Doğru zamanda hidrat zaman, içme suyu ile ilişkili en iyi sağlık yararlarından bazıları biçmek standı. Elbette günün herhangi bir zamanda yudum, ancak belirli faaliyetleri sırasında bu hayat özünü kadar yükleme gerçekten bu ekstra yakıt vücudunuzun verir edebilirsiniz.

Nasıl Maksimum Yararına Nemlendirme için

1. uyanma sonra

enerji toplayabilecek çalışılıyor çocuklar, giyinmiş beslenen ve okula düştü almak için? İstediğiniz olabilecek tüm kafein sizin dozu da, uyandıktan sonra iki bardak su içmek için esastır. Sadece iyi bir gece uykusu sonra vücudunuzu nemlendirmek, ama aynı zamanda kendi temizlik işlevlerini başlamak için iç organları tetikler gelmez. Daha uyanık ve çok yenilenir hissedeceksiniz.

Bir Egzersiz öncesi 2.

İyi bir egzersiz öncesi Nemlendirici kurumasını ve susamıştım sizi koruyacaktır. Eğer oturum başlatmak ve aktivite yoğunluğu gereği egzersiz sırasında yudumluyor tutmak önce 12 ons etrafında yudumlayın. serin havalarda çalıştıran karar verirseniz, saatte bir 16 onsluk şişe tüketir. Sıcaklık yükselirse Ve iki dört şişenin etrafına içilir. Eğer yeterince su içmek yoksa, sen hidratasyon (ve ne kadar vücudunuzun ihtiyacı) Ne zor yoldan anlayacaktır.

Yemekten önce 3.

Aileniz için lezzetli bir yemek pişirmek sonra bir nefes alıp yiyorsun başlamadan önce 30 dakika bir bardak su içmek. Bu sindirime yardımcı ve biraz duygu dolu tutacak – Eğer yemek eğilimi varsa müthiş bir fikir. aynısını yapmaya kocanı ve çocuklarını almaya çalışın. er onlar içme suyu alışkanlığı, daha iyi içine almak. Dahası, bu takip etmek süper kolaydır tek hidratasyon ucu.

4. Uyku önce

Sağlık uzmanları genellikle yatmadan önce içme suyu aslında sağlığınızı yardımcı olmadığını tartışıyorlar. Susadın veya gün için suyun kotanızı yerine getirmemiş buysa, Emin geceleri tamamlayabilirsiniz. Artı, vücudunuz kendini detoks başlayabilirsiniz. Bir rahatsızlık yan etki tuvalet gitmek uyanma olabilir. Bunu önlemek için, yatmadan önce bir ya da iki saat civarında su içmeye çalış.

5. alma İlaçlar

Bu, pek çok Yeterince susuzluk hissetmediğini dolayı atlamak bir hidratasyon tavsiyedir. su olmadan hap pop çekici görünse de, sağlıksız. Su onlar sorunsuz inmek böylece böbrekler ilaçlar dışarı floş yardımcı olur. Eğer su haricindeki sıvıların ile ilaç almak asla emin etmeyin. olumsuz ilaçlar emilir nasıl etkileyebilir şey içermiyor olarak sadece su ilaçlarla güvenlidir.

Vücudumuz su yaklaşık yüzde 60 oluşur. bu hayat veren madde olmadan, organlar, dokular ve hücreler düzgün çalışması için mümkün olmaz. nemlendirmek ve iş yerinde yorgun düştüm arasında doktora gezileri ve örneklerini azaltmak için bir dizi desen izlemeye ne zaman anlamaya.