En iyi Yolları Doğal Yüz Fat azaltmak için

Yüzün herkesle birlikte ilk temas noktasıdır. Onlar sizin hakkınızda hiçbir bilgiye bile önce, insanlar senin hakkında fark ilk şey. Keskin, tanımlanmış yüzünü arzu tamamen anlaşılabilir. Ancak, birçok kişi ağırlığı ile mücadele ve bu yüz yağ içerir.

olursa olsun bazı yüz yağ sahip bir zarar olmamakla birlikte gerçekten sizi rahatsız, bunu azaltmak için yapabileceğiniz şeylerin bir demet vardır. Ancak, yüz yağ ve vücut yağ arasında bir fark yoktur olduğuna dikkat etmek önemlidir. İyi haber vücut yağ kurtulmak için kullanılan aynı yöntemler siz de yüz yağlardan kurtulmak yardımcı olabilir. Bu makalede ayrıntılı olarak yüz yağı azaltmak için en iyi on yollarını açıklayacağız.

Nasıl Doğal Yağ Yanak Kaybedilir

Bazen o bile kaybetme aşırı vücut ağırlığı yüzünüzde yağ hiçbir fark yarattı bulabilirsiniz. tombul yanakları yorgun olanlar için, buraya nasıl doğal yanak yağ kurtulmak için size gösterecektir birkaç yolu vardır.

Sağlıklı Ve Egzersiz yiyin 1.

Bu gerçekten fiziksel sağlığınızı korumak için en iyi yoldur. yardımcı olmanın yanı sıra sağlıklı yeme ve egzersiz vb organı sağlık, yaşlanma, kalp sağlığı, kemik gücü ve dahil uzun vadeli faydalar, bir dizi vardır, sizin vücut ağırlığını korumak. meyve, sebze, bakliyat, baklagiller, yumurta, balık, fındık ve tohum dahil olan dengeli bir diyet, tüketin, ve vücudun uç durumda kalacaktır. Bu gıda bileşenleri, hem özellikle yüzünüzü su tutması ve vücudun çeşitli yerlerinde şişkinlik neden olma eğilimi olarak, aşırı şeker ve sodyum kaçının. Haftada en az üç gün egzersiz hatırlıyor musunuz.

2. Stay Sönmüş

Tezgahın-sezgisel olarak görünebilir.Sanat gibi, vücut gerçekte Susuzluk nedeniyle su tutar. Vücudumuz vücutta herhangi ekstra su depolamak; Bu yanak ve yüz içerir. Bunun olmasını durdurmak için, gün boyunca sulu kalmak esastır. Su 2 ila 3 litre her gün içmek bütün gün boyunca yayılmış unutmayın.

3. Bazı Gum Chew

Sakız yanak yağ azaltılmasına yardımcı olan bir egzersizdir. Bu aynı zamanda istediğiniz şekli tanımlı size vererek, çenenizin ve çene bölgenizdeki yağları sesi yardımcı olur. Sırtınız düz bir sandalyeye oturun. Ağzınızda sakız bir tomar Pop ve çiğneme başlayın. en az yirmi dakika, günde üç kez için çiğneyin. Eğer sabah, öğle ve akşam yemekleri sonrasında bu hakkı yapabilirsiniz.

4. Bazı Balloons üfle

Bu yüz kasları dışarı çalışarak tonu yanak yağ yardımcı olan bir egzersizdir. bir sandalyeye oturun ve tavana bakarak kadar arkanıza yaslanın. Bir balon alın ve içine biraz hava üfleyin. En az on saniye üfleme tutun. Bunu yaparken, kendi yanak kasları germek hissedeceksiniz. Sonra, hava balonu kaçmak ve bu adımı beş ila on kez tekrar izin verir. Sen birkaç hafta içinde yüzüne bir fark görmek mümkün olmalıdır.

5. Buhar Yüz alın

göründüğü kadar garip, buhar aslında yüzünüzün tonu ve şekli iyileştirmeye yardımcı olabilir. Buhar ter ve sıkışan toksinleri salan, gözenekleri açmaya neden olmasıdır. Sonuç olarak, bu yüzüne su tutmasını azaltır. Tamamen gün boyunca sulu değilse bu yöntem işe yaramaz olduğunu anlamak önemlidir.

İlk olarak, bir kap içinde biraz su kaynatın. O zaman, biraz serin herhangi bir ekstra su çıkarmak için sıkarak sıcak suda temiz bir havlu ıslatmak için izin verin. Yüzündeki yerleştirerek önce sıcaklık nedeniyle ısıya yüzünü incitme hakkı böylece olduğundan emin olun. Sen on dakika, iki kez bir gün için bunu yapabilirsiniz.

6. Yüz Masajı alın

Yüz masaj yaygın yanaklarda yağ düşürmek için, ve yüz kalanını sesi için kullanılır. Bu yöntem, dolaşımını teşvik ve birikmiş sıvı boşaltımı ile karşısında fazla su tutma hafifletmeye yardımcı olur. skualen veya argan yağı gibi yüzünüzde sağlıklı bir yağ sürün. nazikçe dairesel hareketlerle düz avuç içi ile yüzünüzü sürterek başlayın. Yirmi kez tekrarlayabilirsiniz.

7. Your Face Stretch

Bu yoga kökleri olan basit bir yüz egzersizdir. Bu sesi yardımcı olur ve alt yüzün kaslarını güçlendirecek. Arkana yaslan ve rahatla. Daha sonra, dilini dışarı itmek ve onunla burnuna dokun deneyin. Beş saniye bu pozisyonda tutun. Sonra, başka bir beş saniye süreyle diliyle çene dokunmatik deneyin. Beş ila on kez olmak üzere toplam için tekrarlayabilirsiniz gerekir.

Başka bir teknik sizin alt çene çıkık tarafından yukarıya senin alt dudağını iterek içerir. Beş saniye daha devam edin ve ona on kez tekrarlayın. Ayrıca, düzenli gülümseyen yüz kaslarının sıkılaştırılması harika bir yoldur. Bundan da fazlası, bir mutlu ve rahat hissettirecek vücutta endorfin seviyelerini artırmak için gösterilmiştir gülümseyen.

8. Bir Balık gibi Gülümseme

komik, geliyor değil mi? Eh, çok komik görünüyor, ama sizin yanaklarından o yağ kurtulmak yardımcı olmak için mükemmel bir yüz egzersizdir. İlk olarak, uygun sırt desteği ile bir yere otur. Daha sonra, içinde yanaklarını emerek bir balık yüzü olun. Bu noktada, etrafında 1015 saniye pozisyonunu gülümse ve tutmaya çalışıyorum. Bir gün bu beş ila on kez tekrarlayabilirsiniz.

9. Alkol Alma azaltın

Eğer tanımlı bir yüz şekli korumak istiyorsanız aşırı içme keyfini yoktur. Sonra şimdi şarap ya da bira az miktarda olması ve iyi, ama daha herhangi yüzünüzde görünmesini yağ neden olabilir. Alkol kalori bakımından zengin karbonhidrat dolu takoz olmasıdır. Ayrıca daha önce bahsedildiği gibi su tutma yol açan dehidratasyon neden olur.

10. Sleep Well

Eğer uyku sekiz saat her gün alamazsanız Bunların hiçbiri işe gidiyor. Biz bu gün uyku ödün sonunda diğer şeylerle meşgul olsun eğilimindedir. Uyku yoksunluğu zihinsel çeşitli sorunları yanı sıra fiziksel sağlığını neden olur. Böyle iştah artışı, artan yağ birikimi ve kilo alma gibi çeşitli sorunları, birlikte bir stres hormonu olan kortizol seviyelerinde artış, bağlanmıştır.

sık sorulan Sorular

doğal yüz yağı azaltmak için nasıl arayışı ile Mücadele? o yüz yağ azaltılması söz konusu olduğunda İşte en sık sorulan sorular.

1. Yüz Egzersizleri Çalışacak?

Evet, genellikle, yüz kaslarınızı yardımcı yanak yağ azaltmak ve yüzünüzün şeklini iyileştirir. Ancak, bu size dengeli beslenmeye sürece, düzenli bir fark alıştırmaları yapan yapmak hidratlı ve her gün yeterli bir uyku almak kalmayacak.

2. Yüz Fat azaltmak Running miyim?

Kardiyo kesinlikle yüz yağını azaltabilir. yağ Nokta azalma bir efsanedir; Eğer vücudunuzun sadece bir bölgesinde yağ kaybetmek mümkün değil. Bunun yerine, aerobik egzersiz ile sağlıklı bir egzersiz rejimi içeren yağları yakmada yardımcı olabilir.

Büyük bir yüze sahip bu şişman olduğu anlamına gelmez. Birçok kişi yağ kazanç daha kemik yapısı ile daha yapmak zorunda büyük, yuvarlak yüzler var. Tüm bu yağ altında bekleyen keskin, tanımlanmış jawline olabilir, ama bazen sadece nasıl olduğunu. vücutlarına değiştirmek için daha teknoloji ve araçlarına erişimi olan ünlü modelleri veya aktörler gibi bir yüz yapısına almaya çalışırken denize gitmek için hiçbir sebep yoktur. Sadece sağlıklı yeme başlamak, biraz egzersiz için zaman yapmak ve iyi uyku.