Eğer ofis tabloda tutmalı Sağlıklı atıştırmalıklar

Sağlıklı ve tam bir yaşam en önemli parçalarından biri sağlıklı yiyor. Eğer sağlıklı yemek zaman, her gün için üç büyük öğün yanı sıra iki küçük atıştırmalıklar olması tavsiye edilir. beş kez büyük ölçüde vücudunuzun almak ve enerji sürdürülmesine yardımcı olacağını metabolizma hızı geliştikçe, günde küçümsenemez yeme önemi sağlıksız yağ yakmak ve kardiyak sağlığını geliştirmek. Beş öğün diyetin zorlu kısmı atıştırma sağlıklı bir yol bulmaktır. Bunu yapmak için, size vücut için özel olarak gerekenleri görmek için doktor ve bir beslenme danışmak önemlidir.

Sen Şüphesiz Love Will That Sağlıklı Ofis Snacks

Eğer diyet için atıştırmalıklar ile geliyor, her zaman evde olmak ya da atıştırmalık sağlıklı erişimi olmayabilir hatırlamak önemlidir. Bu çok sağlıksız bir şekilde atıştırma çalışmak neden çoğu insan olduğunu. Ancak sağlıklı ofis atıştırmalık fikirleri ihtiyacı olanlar için bir çözüm sağlığını geliştirmeye yardımcı olmak için vardır. Burada ofis çekmecelerde her zaman yanınızda tutabilirsiniz yirmi sağlıklı atıştırmalıklar bulunmaktadır.

1. Badem

En iyi sağlıklı akşam aperatifler ofiste kabul edilen badem sağlıklı çoklu doymamış yağlar, kalsiyum, demir ve magnezyum ve B6 vitamini gibi mineral dolu. Bu kalorisi düşüktür ve çok kolesterol emer yardımcı olarak gün aşağı rüzgarlar ise enerji tutmak için mükemmel bir meze. Ayrıca anemi gibi bazı sağlık koşulları savaşırken 3 civarında tarafından badem bir avuç Yeme size iş gününün kuyruk ucuna doğru enerji ve besin dengesini var sağlayacaktır.

2. Antepfıstığı

Bir tuzlu zevk, bu orta-doğu somun bugün dünyada mevcut en sağlıklı atıştırmalıklar biri olarak kabul edilir. Potasyum, lif büyük bir kaynak olduğunu ve aynı zamanda vücudun sağlıklı kalması gerekiyor gerekli tuz verebilir zengindir. Aynı zamanda sağlıklı yağların büyük bir kaynaktır. onlar yüzünden sodyum aşırı dozda olumsuz tansiyonunuzu etkileyebilir gibi olsa çok fazla fıstık yemeye özen gösterin. İdeal olarak, çok fazla kalori eklemeden diyet dengelemek yardımcı olmak için 5-12 fıstık her akşam yiyebilirsiniz.

3. Kurutulmuş Ayçekirdeği

Kurutulmuş ayçiçeği tohumu günün herhangi bir noktada olması için büyük ve besleyici hafif bulunmaktadır. Bunlar, demir ve magnezyum açısından zengin olan kalsiyum az miktarda var ve Vitamin B-6 büyük kaynağıdır. Ayrıca potasyum içerir. kurutulmuş ayçiçeği tohumu en iyi bölümü, günler veya haftalar hatta birkaç ofis çekmecelere saklamak böylece çok hızlı yağma yok olduğunu.

4. Muz

Çok az atıştırmalıklar bir muz gibi günün sonuna doğru olarak sağlıklı, bu lif büyük bir kaynak olduğunu ve potasyum açısından zengindir. Muz iyi bölümü çok sağlıklı sindirim sistemini tutmak yardımcı olmasıdır. Ayrıca, muz koyunda grip tutan son hangi Vitaminler B-6 ve C, iyi bir kaynağıdır.

5. Üzüm

Kuru üzüm sadece lezzetli değil, vücut için de çok uygundur. Onlar doktorlar hamile kadınlar onların enerji seviyelerini yukarı ve mücadele anemi tutmak için onları yemek öneririz, aslında sizin için çok iyi. kalori saymak oldukça düşük tutarken Kuru üzüm de oldukça hızlı bir şekilde dolmaya. onlar glikoz bakımından zengin olduğu gibi olsa bunlardan bir avuç daha fazla yemek değil unutmayın.

6. Avokado

Avokado nedeniyle büyük faydaları kutsal kabul bazı kültürlerde vardır. Bunlar düşük kalori, lif açısından zengindir. Ayrıca onlar Vitamin B-6, C, potasyum büyük bir kaynak ve demir, magnezyum, kalsiyum ve vitamin A Avokado az miktarda içeren ve ayrıca kalp sağlığı yardımcı kolesterol emme sağlıklı yağlar için iyi bir kaynaktır.

Krakerler 7. fıstık ezmesi

Günün hemen her zaman için büyük bir aperatif, kraker fıstık ezmesi odaklanmak için iş gününün ikinci yarısında size çok enerji sunabilir. Kullandığınız kraker bağlı olarak, kalori değişiklikleri sayın. Yer fıstığı yağı, potasyum, lif, sağlıklı yağlar, demir, magnezyum ve Vitamin B-6 açısından zengindir. Aynı zamanda, kalsiyum eser miktarlarda bulunur ve protein çok iyi bir kaynaktır.

8. Tatlı Patates Cips

Tatlı patates onlar pişmiş, özellikle cips gibi inanılmaz lezzetli. Ayrıca onlar inanılmaz derecede sağlıklı. Bu protein, sağlıklı yağlar, A vitamini ve B-6, potasyum için iyi bir kaynaktır ve C vitamini, demir ve magnezyum az miktarda bulunmaktadır.

9. Kurutulmuş Yosun

Vitaminler K ve B, çinko ve demir açısından zengin, kurutulmuş deniz yosunu ofiste olabilir lezzetli sağlık atıştırmalıklar biridir. Kolayca yağma yok, şahane ve cildiniz için sağlıklı antioksidanlarla doludur. Gerçi yemek ne kadar dikkatli; o iyot içerdiğinden aşırı dozda tiroit fonksiyonları zarar verebilir.

10. Yulaf Barlar

çubuklar içine yulaf ezmesi Kabartma karmaşık sağlıklı karbonhidrat, yağ ve diğer mineraller bakımından zengin bir aperatif için harika bir yoldur. kurutulmuş meyve ve bal gibi kendisine bazı garnitürler ekleyin ve bu aperatif her diyet gerektiren bir anlık süper gıda haline gelir. En iyi bölüm sizin doldurur ve tam tutar uzun süreler için, aynı zamanda kötü kolesterolü emer ve kalbin sağlıklı tutmasıdır.

11. Bitter Çikolata

Bir fan favori, bitter çikolata dünya çapında bir olgudur. Kalp sağlığı için büyük, kan arıtma özelliklere sahiptir ve kalori ve şeker üzerinde çok düşüktür. o da mide ekşimesi ve GÖRH neden olabileceğinden siz, ancak bu bölümlerini sınırlı olduğundan emin olun. Unutulmaması gereken en önemli şey o, kalbin için daha iyi koyu çikolata ideal Eğer diyet dengelerken kadar enerji seviyesini düşük tutmak için% 75 bitter çikolata tüketmek gerektiğidir.

12. Havuç

Havuç K vitamini, beta karoten, potasyum ve lif açısından zengin olan. Onlar da cildinizi ve görme yardımcı antioksidan bir sürü içerir. Sıkılmışken dünyada A vitamini en iyi kaynaklarından biri olarak bilinen ve aynı zamanda vücut için en iyi kök sebzeler biri olarak kabul edilir. atıştırmalıklar için ofis çekmecesinde havuç tutulması sınırlı kalorili diyetler gün boyu enerjik olmasını sağlayacaktır.

13. Elma

Günde doktoru uzak tutar bir elma diyerek son derece doğrudur. Elmalar dünyanın en sağlıklı meyve bazılarıdır; bunlar, potasyum büyük miktarlarda içeren basit karbonhidrat düşük ve diyet lifi açısından zengindir. Ayrıca sıkılmışken koyunda grip ve soğuk algınlığı tutar C vitamini için iyi bir kaynaktır.

Çavdar 14. demirhindi Macun

Çavdar ekmeği, içerdiği sağlıklı tanelerinin sayısı son derece sağlıklı olduğunu ve yerine reçel demirhindi ezmesi ile tepesinde edildiğinde, bir aperatif için besin değeri ile dolu bir mutfak başyapıt olsun. Demirhindi, kan basıncını düzenleyen ön ve probiyotikler ile sindirim sistemi destekleyen, böbrek fonksiyonunu artırır ve enfeksiyonlarla mücadele antibiyotik özelliklere sahiptir.

15. Kırmızı Turp Cips

Bu lezzetleri yapmak kolaydır – sadece bal ile ince çevreler, fırında ve sezona kırmızı turp dilim. Bunlar bir ofis atıştırma için büyük ve demir, potasyum, çinko, bakır, magnezyum, manganez ve lif gibi besin maddeleri ile paketlenir. Ayrıca onlar antioksidanlar için iyi bir kaynaktır ve vitamin E, B-6, A ve K.

16. Zeytin

Sağlıklı antioksidanlarla dolu olarak Zeytin öncesinde iş yerinde hafta için büyük bir aperatif bulunmaktadır. Zeytin ayrıca, kanseri önlemek, kalp sağlığını yardımcı kemik sağlığını iyileştirmek ve sindirim sistemini yardımcı oldukları bilinmektedir. senin sindirim gibi çok fazla zeytin sorunlarına neden olabilir gerçi sadece bir avuç yiyin.

17. Salatalık

Bir salatalık beslenmenin sadece büyük bir kaynak değildir, ofiste atıştırma olmazsa olmaz, aynı zamanda gün boyu sulu tutmak. akşamları bir salatalık olması gayet vücudunuzu yararlanabilir. Sıkılmışken lif ile dolu ve kan şekeri dengeleme özellikleri vardır. Onlar da vitamin ve mineraller büyük miktarda içerir.

18. Kale cips

Fırında lahana çok daha uzun ömürlü ve ofiste günlük tüketilebilir cips gibi hareket bırakır. Bunlar lezzetli ve aynı zamanda fiber ve demir gibi temel mineraller büyük miktarda içerir. Sıkılmışken Vitamini K ve C için iyi bir kaynaktır

19. Ceviz

Ceviz işin zor bir gün sonra mükemmel akşam aperatif yapmak. Bunlar antioksidan, omega 3 yağ asitleri, prebiyotik ve probiyotikler açısından zengindir. Onlar da kalp sağlığını korumak ve inflamasyonu azaltmaya yardımcı olur.

20. erik

kurutulmuş ya da taze Be, kuru erik ofis aperatifler olarak idealdir. Onlar vücudunuzun bağırsak sağlığını ve iyi sindirim korumaya yardımcı. Onlar da kabızlık mücadeleye yardımcı ve potasyum, çeşitli vitaminler ve demir açısından zengindir. Kuru erik kan basıncı ve kan şekeri dengeleme yardımcı ve kolesterol seviyelerini azaltmaya yardımcı olur.

Sağlıklı atıştırma genel sağlık iyileştirmeye yardımcı olabilir ama senin aperatifler beslenme uzmanı tarafından denetlenmektedir ve düzenli egzersizle desteklenen genel bir diyetin bir parçası olması tavsiye edilir. Bu atıştırmalıklar en yararlar elde sağlamak için yeterli uyku ekleyin. Herhangi diyete başlamadan önce bir doktora danışın.