Eğer ince ve tonda buzağılar istiyor musunuz? bu egzersizleri yapın

Yaz sezonu kısa elbiseler ve yüzme gezileri için çağırır. Ancak, şans sıska veya hantal bacaklar Eğer giyim ve düşük benlik saygısı katmanları altında gizli tutuyor ki vardır. Kadınlar için bu buzağı egzersizleri ile, bacaklar haklı bir yüz gerdirme verebilir.

yaz başlangıcı ile, moda sahne taze yazlık olanlara kış donuk renklerden değişti. Çok kapalı ziyafetler kaymıştır parti sahne havuz için. elbiseler, şort ve etekler sezonun çağrı olduğunu Anlam ve herkes bu heykel bacaklarını göstermek için hazırlanıyor. Onları yok mu? asla çok geç başlamaktır. sesi ve yavrularını şekillendirmeye yardımcı olacak bazı kolay bacak zayıflama egzersiz bulun. Eğer hantal bacak bilinçli olması durumunda, bu tatbikatlar sadece ne gerek vardır.

Kadınlar için Etkili ve Kolay Buzağı Egzersizleri

1. Yukarı ve Aşağı

egzersizleri ilk seti buzağılar kalçaları dizler ve ayak bilekleri bir çizgi halinde olacak şekilde dışarı çıkmış, sen yayılmış omuz aralığında açık bacaklarınızı ile başlamak gerektirir sesi. senin harmstrings ve zemin paralel kadar kalçanızı düşürün. senin buzağı yorgun dönene kadar yaklaşık 20 topuk asansörler yapın.

2. atlama Jacks

Atlama kalça için olanlar ile buzağı tonlama egzersizleri birleştirmek için harika bir yoldur. ayrı bacaklarınızı omuz genişliğinde açarak, geri düzeltmek ve topuklar yerden kaldırma başlamak kadar kalça indirin. Bu pozisyondan, her atlama havai aynı anda size atlamak gibi silah salıncak çıkarmanızı gerektirir. Bunu yaparken zaman vücut düz bir çizgi yapacaktır.

3. ağır sorunları

Dayanıklılık eğitimi de sıska bacakları daha iyi görünmesi için egzersizler içermektedir. Bazı basit buzağı yapmak pozisyonda alın kollarında dambıl tutarken ayak topları için topuktan vücudunuzun ağırlığını kaydırarak yükseltir. Harici direnç artışı bacakların alt kısımlarında daha fazla stres yaratacaktır.

4. Dağcı

Push-up pozisyonda içine almak ve abs sözleşmeli emin olun. bacaklar dışarı gidiyor ve o pozisyonda hızlı koşma bir dakika yavrularını güçlendirilmesi için mükemmeldir.

5. Usta merdiven

Buzağılar için en kolay eski moda egzersiz biri koşarak merdivenlerden aşağı edilir. Böyle bir oturumun Yarım saat onları güçlü ve güzel görünmesini sağlar, bu buzağı sesi emin olabilirsiniz.

6. Buzağı asansör

En iyi bacak zayıflama egzersizleri biri buzağı asansörleri olduğunu. Elleriniz önünüzdeki ya da kalçalarına duvara dinlenme başlayın. . Sıkışmış kuyruk kemiği tutun ayak üzerinde kendinizi kaldırın ve yere ayaklarını getirmeden önce birkaç saniye için bu konumda tutun. Bu buzağılar güçlendirmek ve sizin için harikalar çalışabilir yardımcı olacaktır.

Buzağılar için bu egzersiz sonrasında onları seksi ve formda görünmesini sağlayacaktır. Şimdi, ince ve tonda bacakları olan sen sadece hayal edebileceği bir şey değildir. Bu egzersizlerin düzenli tekrarlar ile, hiçbir zaman ince tonda buzağı ve bacaklara merhaba diyebilirsiniz. Ancak, vücudunuzun taleplerine dikkat ve yorgunluk ötesinde muaf olmayan önemlidir.