Důvody, proč pitné vody po probuzení je dobrý

V Japonsku, je běžnou praxí pít dvě plné sklenice vody po probuzení. Říká se, že mají schopnost plně léčit řadu onemocnění, včetně rakoviny, stejně jako poskytnout celou řadu dalších výhod. A myslím, že může být k něčemu. Jako národ, Japonsko má celkovou největší dlouhověkost, v současné době navštěvuje více než 50.000 stoletých, nebo více než 100 let. Ať už je to v praxi voda nebo něco čaj pijí, se můžeme naučit pár triků od Japonců. Takže bez ohledu na to, jestli bude tato praxe zachránit život, protože věří, zde se podívat na mnoha dalších prokázaných výhod pití dvě plné sklenice vody po probuzení.

To rehydrates vaše tělo dehydrované

Když se vzbudíte po dlouhém spánku, vaše tělo je přirozeně dehydratovaná. Bez ohledu na to, kolik vody jste den předtím pil, použili jste si své obchody, a to je čas naplnit nádrž. První věc, kterou pitné vody po probuzení bude dělat, je poskytnout svým buňkám tolik potřebné, životodárné vody. Srovnejte to s normou; pití 16 oz. šálek kávy, který bude dále vysychat vaše už žízeň těla. Zapojení do této bezprostřední rehydratace bude mít významné znatelné výhody patří:

  • Pocit svěžejší
  • S více přirozenou energii celé dopoledne
  • Být zdravější a šťastnější

Vyplavuje toxiny

Po výživné vaše buňky, pitná voda po probuzení bude spláchnout nežádoucí toxiny z těla. Zatímco spíte vaše tělo opravy sám, doplňuje energii a zůstatky hormonů. Výsledkem je, toxiny a jiné odpadní materiály, byl propuštěn a čeká na vypláchnout. Po vyčištění své tělo těchto toxinů, budete se cítit skvěle a být schopen absorbovat více živin z dobře vyváženou snídani. To také vede k čistou pleť a celkově lepší pohodu.

Požáry váš metabolismus

Pitná voda je zásadní taktika, pokud jde o hubnutí. Ale pitné vody po probuzení je nejoptimálnější způsob, jak to udělat. Myslete na pitnou vodu po probuzení jako budík pro váš metabolismus. Dnes ráno voda kop začne váš metabolismus a bylo prokázáno, že zvýšení vaší spalování kalorií potenciál v průběhu celého dne.

Nejen to, ale voda ve skutečnosti vás zaplní a obrubníky chuť k jídlu, což umožňuje činit lepší rozhodnutí, pro snídani. Tyto inteligentní volby mají tendenci se převalit na chytřejší volby po celý den. Pokud víte něco o zdravé výživě vědět, pak víte, že tato dynamika je tak silný. Neexistuje lepší způsob, jak začít tuto dynamiku než s vysokou sklenkou lahodného vody.

Paliva vaše mozkové

Zde je zábava fakt; Váš mozek je 75% vody. Pokud jste požili dost na to, budete vědět, že bez vody váš mozek se nebude fungovat na optimální úrovni. Ráno sklenici vody se budete cítit ostrý a jasný po celý den, takže máte výhodu nad všemi dehydratovaných zombie se kterými se setkáte.

Vás udrží pravidelný a zmírňuje zácpu

Hlavní příčinou zácpy je dehydratace. Pitnou vodu, když se probudíte bude léčit nejen dehydrataci, ale to pomůže ulevit od zácpy, pomáhá udržet si pravidelný a propagovat hnutí ráno střev. To je skvělý způsob, jak začít den.

Zabraňuje a léčí nemoci

Jak je uvedeno výše, v Japonsku se předpokládá, že pitná voda takto může vyléčit i ty nejtvrdší onemocnění v průběhu času. Nejsem vědec nebo lékař, ale to, co vím, je, že dělá to jistě pomůže vyléčit nemoci, a mohou pomoci předcházet jim, a to i v případě, že účinky jsou jemné.

Něco, co je tak zdravé a dobré pro vás, ne-li zázraky, bude mít pozitivní vliv na vaše zdraví. Jeden z mých největších přesvědčení je kontrolovat, co se dá, a nebojte se o zbytek. Něco jako vypít sklenku vody, když se probudíte, je určitě pod kontrolou, tak proč to neudělat.

Je zcela osvěžující

Poslední, ale rozhodně v neposlední řadě, sedmý důvod, proč byste se měli podílet na praxi pitné vody po probuzení, je to, že o tom, jak dobře a obnovovat to budete cítit. Tam opravdu není nic víc osvěžující, než probuzení, suchý ústy, a užívat si života nejčistší látku. To mě revitalizuje a cítím svěží a čisté později.

Tak kolik vody mám pít?

Pokud to zní jako něco, co jste do toho velký. Ale kolik vody byste měli pít, aby využívali výhod? Částka se pohybuje kolem webu. V japonské hojení protokolu, je třeba poznamenat, že byste měli vypít 4 160ml sklenic vody po probuzení. To se promítá do 20 oz. z vody. Chcete-li vám dobrou představu o tom, že je 1/3 koksu o obsahu 2 litry nebo 2,5 šálky vody. Jedná se o docela slušné množství vody, takže začít v malém, pokud chcete.

Teplé nebo studené? Omlouvám se to říct, ale teplo. Přednostně tělesná teplota! Vím, že to není vždy možné pít dva stupně 98 sklenic vody, když se probudíte, takže se rozhodnou pro pokojovou teplotu. Coldwater musí být zahřát na teplotu jádra v těle, vynaložení energie. Teplá voda umožňuje, aby Vaše tělo k udržení homeostázy, optimálně odplavování toxinů a doplňování buněk. Dobrým způsobem, jak myslet na to lije studenou vodu přes motor horký auta, ale možná o něco méně extrémní.

Měli byste počkat nejméně 15 minut po vypití vaši vodu k jídlu. Optimální délka v japonské kultuře je počkat 45 minut, než jíst. Přesný protokol japonské vodní vytvrzení je následovně:

  • Jak se vzbudíte v dopoledních hodinách před čištění zubů, pít 4 x 160ml sklenice vody
  • Kartáček a vyčistit ústa, ale nemají nic jíst ani pít po dobu 45 minut
  • Po 45 minutách můžete jíst a pít jako obvykle
  • Po 15 minutách se snídaní, obědů a večeří nejsou nic jíst ani pít po dobu 2 hodin.
  • Ti, kteří jsou staré a nemocné a nemohou pít 4 sklenice vody na začátku může začít tím, že se malé množství vody a postupně zvyšovat do 4 sklenic za den.