Dôvody, prečo pitnej vody po prebudení je dobrý

V Japonsku, je bežnou praxou piť dve plné poháre vody po prebudení. Hovorí sa, že majú schopnosť plne liečiť rad ochorení, vrátane rakoviny, rovnako ako poskytnúť celý rad ďalších výhod. A myslím, že môže byť k niečomu. Ako národ, Japonsko má celkovú najväčšiu dlhovekosť, v súčasnej dobe navštevuje viac ako 50.000 storočných, alebo viac ako 100 rokov. Či už je to v praxi voda alebo niečo čaj pijú, sa môžeme naučiť pár trikov od Japoncov. Takže bez ohľadu na to, či bude táto prax zachrániť život, pretože verí, tu sa pozrieť na mnohých ďalších preukázaných výhod pitie dve plné poháre vody po prebudení.

To rehydrates vaše telo dehydrované

Keď sa zobudíte po dlhom spánku, vaše telo je prirodzene dehydrovaná. Bez ohľadu na to, koľko vody ste deň predtým pil, použili ste si svoje obchody, a to je čas naplniť nádrž. Prvá vec, ktorú pitnej vody po prebudení bude robiť, je poskytnúť svojim bunkám toľko potrebné, životodarnej vody. Porovnajte to s normou; pitie 16 oz. šálka kávy, ktorý bude ďalej vysychať vaše už smäd tela. Zapojenie do tejto bezprostrednej rehydratácia bude mať významné znateľné výhody patrí:

  • pocit sviežejšia
  • S viac prirodzenú energiu celé dopoludnie
  • Byť zdravší a šťastnejší

vyplavuje toxíny

Po výživné vaše bunky, pitná voda po prebudení bude spláchnuť nežiaduce toxíny z tela. Kým spíte vaše telo opravy sám, doplňuje energiu a zostatky hormónov. Výsledkom je, toxíny a iné odpadové materiály, bol prepustený a čaká na vypláchnuť. Po vyčistení svoje telo týchto toxínov, budete sa cítiť skvele a byť schopný absorbovať viac živín z dobre vyvážené raňajky. To tiež vedie k čistú pleť a celkovo lepšie pohodu.

Požiare váš metabolizmus

Pitná voda je zásadný taktika, pokiaľ ide o chudnutí. Ale pitnej vody po prebudení je najoptimálnejšie spôsob, ako to urobiť. Myslite na pitnú vodu po prebudení ako budík pre váš metabolizmus. Dnes ráno voda kop začne váš metabolizmus a bolo preukázané, že zvýšenie vašej spaľovanie kalórií potenciál v priebehu celého dňa.

Nielen to, ale voda v skutočnosti vás zaplní a obrubníky chuť do jedla, čo umožňuje robiť lepšie rozhodnutia, pre raňajky. Tieto inteligentné voľby majú tendenciu sa prevaliť na múdrejší voľby po celý deň. Ak viete niečo o zdravej výžive vedieť, potom viete, že táto dynamika je tak silný. Neexistuje lepší spôsob, ako začať túto dynamiku než s vysokou pohárom lahodného vody.

Palivá vaše mozgové

Tu je zábava fakt; Váš mozog je 75% vody. Ak ste požili dosť na to, budete vedieť, že bez vody váš mozog sa nebude fungovať na optimálnej úrovni. Ráno pohár vody sa budete cítiť ostrý a jasný po celý deň, takže máte výhodu nad všetkými dehydratovaných zombie s ktorými sa stretnete.

Vás udrží pravidelný a zmierňuje zápchu

Hlavnou príčinou zápchy je dehydratácia. Pitnú vodu, keď sa prebudíte bude liečiť nielen dehydratácii, ale to pomôže uľaviť od zápchy, pomáha udržať si pravidelný a propagovať hnutia ráno čriev. To je skvelý spôsob, ako začať deň.

Zabraňuje a lieči choroby

Ako je uvedené vyššie, v Japonsku sa predpokladá, že pitná voda takto môže vyliečiť aj tie najtvrdšie ochorenie v priebehu času. Nie som vedec alebo lekár, ale to, čo viem, je, že robí to určite pomôže vyliečiť choroby, a môžu pomôcť predchádzať im, a to aj v prípade, že účinky sú jemné.

Niečo, čo je tak zdravé a dobré pre vás, ak nie zázraky, bude mať pozitívny vplyv na vaše zdravie. Jeden z mojich najväčších presvedčenie je kontrolovať, čo sa dá, a nebojte sa o zvyšok. Niečo ako vypiť pohár vody, keď sa prebudíte, je určite pod kontrolou, tak prečo to neurobiť.

Je úplne osviežujúci

Posledný, ale rozhodne v neposlednom rade, siedmy dôvod, prečo by ste sa mali podieľať na prax pitnej vody po prebudení, je to, že o tom, ako dobre a obnovovať to budete cítiť. Tam naozaj nie je nič viac osviežujúci, než prebudenie, suchý ústami, a užívať si života najčistejšie látku. To ma revitalizuje a cítim svieži a čisté neskôr.

Tak koľko vody mám piť?

Ak to znie ako niečo, čo ste do toho veľký. Ale koľko vody by ste mali piť, aby využívali výhody? Suma sa pohybuje okolo webu. V japonskej hojenie protokole, je potrebné poznamenať, že by ste mali vypiť 4 160ml pohárov vody po prebudení. To sa premieta do 20 oz. z vody. Ak chcete vám dobrú predstavu o tom, že je 1/3 koksu s obsahom 2 litre alebo 2,5 šálky vody. Jedná sa o celkom slušné množstvo vody, takže začať v malom, ak chcete.

Teplé alebo studené? Ospravedlňujem sa to povedať, ale teplo. Prednostne telesná teplota! Viem, že to nie je vždy možné piť dva stupne 98 pohárov vody, keď sa prebudíte, takže sa rozhodnú pre izbovú teplotu. Coldwater musí byť zahriať na teplotu jadra v tele, vynaloženie energie. Teplá voda umožňuje, aby Vaše telo k udržaniu homeostázy, optimálne odplavovanie toxínov a doplňovanie buniek. Dobrým spôsobom, ako myslieť na to leje studenú vodu cez motor horúci autá, ale možno o niečo menej extrémny.

Mali by ste počkať najmenej 15 minút po vypití vašu vodu k jedlu. Optimálna dĺžka v japonskej kultúre je počkať 45 minút, než jesť. Presný protokol japonskej vodné vytvrdnutí je nasledovne:

  • Ako sa zobudíte v dopoludňajších hodinách pred čistenie zubov, piť 4 x 160ml pohára vody
  • Kefka a vyčistiť ústa, ale nemajú nič jesť ani piť po dobu 45 minút
  • Po 45 minútach môžete jesť a piť ako zvyčajne
  • Po 15 minútach sa raňajok, obedov a večerí nie sú nič jesť ani piť po dobu 2 hodín.
  • Tí, ktorí sú staré a choré a nemôžu piť 4 pohára vody na začiatku môže začať tým, že sa malé množstvo vody a postupne zvyšovať do 4 pohárov za deň.