Doğal olarak Soğuk ve Nezle engelleyin nasıl

Grip sezonu oldukça ilerlemiş olduğunu ve grip önlemek ve bu kış iyice kalmak konusunda birçok soru vardır. Bu otoimmün bir durum, tiroid fonksiyon bozukluğu veya başka kronik hastalık alevlenmesine riskini artırarak, bağışıklık sistemini stres olabilir hasta almak gibi, önemli bir sorudur. Bir soğuk algınlığı veya grip alma de sık sık (soğuk algınlığı ve grip hem virüslerin neden olduğu beri) ve içindeki sese zarar verebilir tipik gereksiz antibiyotik alarak yol açabilir. sağlık sağlam bir temel sağlanması ve basit en iyi uygulamaları takip grip yakalanma riskini azaltarak uzun bir yol gidecek. İşte bu grip sezonu sağlıklı kalmak için on ipucu.

Sıkça ve ellerinizi iyice yıkayın

Bu grip ve diğer solunum enfeksiyonları önlemek için bir numaralı yoludur. Sen virüsleri öldürmek için en az 20 saniye süreyle su ve sabunla ellerinizi iyice fırçalayın gerekir. Yirmi saniye içinden ABC bir kez söylemeye ne kadar sürdüğünü hakkındadır. Önce ellerini yıkamadan olmadan göz, burun veya ağız dokunmayın.

Sizin Gut Heal

Kişisel bağırsak sağlığı için ağ geçidi, bağışıklık sisteminin% 80 içinizde yer almaktadır olduğunu. emin bağırsak ucu şeklinde olduğundan emin olun ve en az 25 milyar birimlik bir yüksek kaliteli, çok zorlanma probiyotik alır. Bu enfeksiyonlar ile savaşmak yardımcı olmak için iyi bir bağırsak bakteri sizin seviyelerini koruyacaktır.

Alkol ve Şeker Tüketimini Azaltın

Hatta ılımlı alkol tüketimi dolayısıyla bağışıklık sistemini merkezi sinir sistemini bastırır ve. Çok fazla şeker tüketmek bağışıklık sistemini baskılamak ve vücudunuzun grip gibi enfeksiyonlarla mücadele için daha zorlaştırabilir. Ayrıca bağışıklık sistemini baskılamak ve sızan bağırsak neden Candida, bu hastaların tümünde olarak enfeksiyonları, gut açık bırakır.

tatil bolluğu yılın bu zamanında dışarı davranır ile şeker cravings bir gerçek ayı olabilir. Benim Kan Şekeri Destek ek seviyorum nedeni budur. Bu aşılmasında şeker istek kolaylaştırmak için sağlıklı glukoz metabolizmasını desteklemeye yardımcı otlar ve vitamin karışımıdır.

Stres azaltın

Stres bağışıklık sistemini baskılamak için bilinir. meditasyon, yoga veya akupunktur düşünün.

Uyku Her Gece 7-9 Saat alın

Vücudunuz toksinlere günlük maruz iyileşmek için uyku dayanır. Kronik uykusuzluk önemli ölçüde bağışıklık fonksiyonunu azaltabilir.

Bir Bağışıklık Booster atın

Bağışıklık sistemini böyle bağışıklık artırmak toz olarak immünoglobulinler ve protein içeren bir ilave ile bir katma destek ver. Bu ek bağışıklık sistemini desteklemek için tasarlanmış doğumdan sonraki ilk sütü olan kolostrum bir arıtılmış biçimidir. kolostrum imunoglobülınlerın savunma vücudun ilk satırı olan sizin IgA antikorları arttıracak. Bunlar IgA antikorları içinizde bağışıklık hücreleri tarafından üretilir ve devreden ve hatta mevsimsel hastalık ve bakteri dengesizlikleri gelenler gibi zararlı patojenleri ve toksinleri, ortadan kaldırabilir. Bu bağışıklık güçlendirme otoimmün ile herkes için anahtardır bağışıklık sistemini yükseltmek değil, güçlendirmek anlamına gelir.

Ben onların sağlığı ile önleyici tedbirler almak ve mevsimsel hastalıkları önlemek isteyen herkese bu takviyesi tavsiye. Bu süt kaynaklı, ancak kazein (çoğu insan duyarlı olan süt protein) serbest olan ve ortalama bir kişi için bir reaksiyona neden olmaz, örneğin en az süt ihtiva eder.

Glutatyon, Zerdeçal ve C vitamini ile Supplement

Antioksidanlar bağışıklık fonksiyonu için çok önemlidir. Glutatyon bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve detoksifikasyon ile karaciğer yardım sorumlu vücudunuzda baş antioksidan vardır. Kurkumin zerdeçal turuncu pigment ve eklem sağlık ve kardiyovasküler fonksiyonu geliştirir güçlü bir antioksidandır. C vitamini güçlü antioksidan koruma sağlar ve optimal bağışıklık fonksiyonunu destekler

Vitamin D Optimize

D vitamini bu enfeksiyonlarla mücadele ve Otoimmüniteyi düzenleyen anahtarıdır yani güçlü bir bağışıklık sistemi modülatörüdür. Optimal seviyeleri 50 ila 70 ng / ml arasında değişir, bu yüzden günde yüksek kaliteli D vitamini takviyesi 5000 IU alarak ve düzenli seviyelerini izlemek için bir doktor ile çalışmanızı öneririz. Ayrıca D vitamini takviyesi güvenle emilir ve damarlarda kalsifikasyon neden olmamasını sağlamak için K vitamini ile eşleştirilmiş olduğundan emin olmak isteyecektir.

Bir Çinko Supplement düşünün

Çinko bağışıklık sağlığında önemli bir rol oynayan başka bir güçlü antioksidandır. bağışıklık sistemi içinde, çinko gen regülasyonu ve beyaz kan hücrelerinin her türlü olan nötrofiller, doğal katil hücreler ve lenfositler, işleyişi için gereklidir.

Egzersizleri bol olsun

Egzersiz sizin dolaşımını artırarak ve stres giderici ederek bağışıklık sistemini artırabilir. Artan kan dolaşımı bir hastalık defetmek için bağışıklık sistemi için daha kolay hale antikorlar daha hızlı kan dolaşımına boyunca düzenlemesine olanak sağlıyor. Egzersiz aynı zamanda stres giderici ve vücuttaki stres hormonlarının salınımını yavaşlatarak bağışıklık sistemini artırabilir.