doğal olarak evden sıçanları ve fare uzaklaştırmak için nasıl

Evinizde sıçanlar ve fareler takılmaları, size panik modunda olacaktır biliyorum. Onları görürseniz, o zaman bir sorun olduğunu ve o zaman yoksa daha büyük bir sorun olduğunu – onlar evinize saklanıyor olabileceği nerede hiç belli olmaz. Sıçan ve fareler istila hayatını perişan yapabilirsiniz. Dahası, bu canlıların da bulaşıcı hastalıkların bir risk taşır. Bu konuda ona istemiyor musunuz? Yani, yakında bu zararlıları kurtulmak için bir şey denemek için en iyisidir. Evinizden bu zararlıları kurtulmak için birçok yol vardır, ama deneyebilirsin o da bazı ev ilaçları vardır – basit ve etkili.

Ev ilaçları Sıçan ve Farelerde kurtulmak için

Sıçanlar ve fareler bulunması çeşitli işaretler tarafından anlaşılabilir. Bunlar genellikle evde birkaç dışkıları bırakın. açık bırakılırsa Onlar bile kutuları ve giysi ya da herhangi edibles uzakta çiğneyin. Nedenle, bu zararlıları tanımlamak ve onları sürmek için çok önemlidir. nasıl doğal farelerin kurtulmak için öğretecek bu birkaç ilaçları takip okumaya devam edin.

1. Nane Yağı

Sıçanlar, nane yağı kokusu sevmemek. Biz nane ferahlatıcı kokusu almak ama fareler yok – bu yüzden uzakta onları evden götürmek için nane yağı kullanın. koyunda sıçan tutmak için evinizdeki birkaç küçük açıklıklar önünde pamuk topları daldırma yağ nane koyun.

Paris ve toz kakao 2. Alçı

Alçının ve kakao tozu da sıçanlar ve fareler öldürmek için çalışır. Alçı ile kakao tozu 1 çorba kaşığı karıştırın ve sıçanlar ve fareler için standart iz etrafında serpin. kakao tozu bu zararlıları çeken gelince, onlar bu karışımı yemek eğilimindedir ve yakında onlar susuz ve boğuluyor hissediyorum. kendilerini kurtarmak için, onlar evlerinden acele ve ölürler.

3. Soğan

Bu ampuller her ikinci gün değiştirilir olmasını temin ederken küçük delikler ve açıklıklar etrafında soğan yerleştirmek, can uzakta evinizden sıçanları tutar. soğan keskin kokusu yakında onları götürmek olacaktır.

4. Sarımsak Ampul

Sıçanlar güçlü koku sevmediğim gibi, onları uzaklaştırmak için sıçan Bu özelliğin tam faydalanmak gerekir. Su ile doğranmış sarımsak Karıştırma ve evinizin çevresinde yağmurlama veya hatta düzenli iz yolunda diş sarımsak yayma onları kaçmasına neden olabilir.

5. Patates Toz

Ayrıca anlık patates tozu kullanarak uzak sıçanlar ve fareler götürmek için çalışır. Evde bu tozu serpin gibi, sıçanlar ve fareler daha sonra izini takip ve bu nefis tedavi beslenerek dolaşmak. Toz vücutlarını girdiğinde, bu patates gevrekleri sonra bağırsak içinde şişer ve sonunda öldürmek.

6. Karanfil

muslin bezler diş sarın ve sıçan delikleri yakın yerleştirin. karanfil kokusu zorluk çekmeden evinizden onlardan kurtulmak için yeterli olacaktır.

7. Amonyak Sprey

Amonyak sprey kullanımı kolay hazırlayın. küçük pamuk topları üzerinde amonyak Sprey ve sıçan delikleri, ara yollar ve evin diğer köşesine yakın koyun. amonyak kokusu onları boğularak hissettirecek ve yakında hayatlarını kurtarmak için uzak evinizden çalışacaktır.

8. Sıcak pul

Sıcak pul biber sadece insanlar hapşırmak değil aynı zamanda uzak sıçanlar ve fareler tutmak yapmaz. kapı ve evin diğer köşelerinde boyunca serpin acı biber verminlere kurtulmak için.

9. Bay Yapraklar

Koyun aroması sıçanları çekmek bırakır ve onların yiyecek olarak düşünmek eğilimindedir. deneyin bunun üzerine beslemeye Ancak, kendilerini boğmak ve sonunda ölür. Yani, evinizin köşelerinde etrafında bazı defne yaprağı koyun ve bu can sıkıcı zararlıları öldürmek.

10. Derz Kontrol

Sıçanlar farenin geniş bir inç kadar küçük yarıklar içine sığabilir boyut açısmdan göreceli olarak daha büyüktür. Nedenle, bu küçük açıklıkları bulmak ve hepsini mühürlemek için çok önemlidir. mühürsüz hiçbir köşe bucak bırakın. Tüm çatlaklar engellenen olduğunun saptanması işgali önlemek için iyi bir yoldur.

11. köhne konutları

sıçanların kurtulmanın bir asırlık yöntem evinde köhne konutları çiziyor. yemler tutmak onlar için bir iz kurun ve sağ ev dışında bu zararlıları kurşun. Sıçan kapanları ve fare tuzakları kesinlikle bu zararlıları kurtulmak için oldukça etkili yollarıdır.

12. Temizle Clutter’ın

Zararlılar, böcekleri ve bakterileri üretilebilir eğilimlidir ve kir ve toz ile alanlara ilgi vardır. Bagaj çok depolama alanları veya bölgelerde / kutuları beraber sokulup, fareler ve sıçanlar gizlice ve sürekli çoğalmaya bağlanmıştır. Bu nedenle, dağınıklığı temizleyin. istila her türlü yer bırakmayan, temiz ve düzenli, temiz evinizi tutun.

sık sorulan Sorular

Genellikle genellikle eylem yakında onları öldürmek veya uzakta onları evden götürmek gerekir neden olan salmonella ve E. coli iletmek kirlenmiş alanları, sıçanlar ve farelerde üreme. Birçok kişi zararlılar konusunda farklı sorularım var. Yani, bir kaç cevap çalıştık.

Köpekler korkuttu Sıçanlar ve fareler 1. musunuz?

Evet tabi ki. Sıçanlar ve fareler kediler ve köpekler korkar. Bir evcil köpek kontrol altında sıçan sorunu tutabilir. Köpekler çok şiddetli ve genellikle uzak fareler korkutabiliriz. Ancak, bazı köpek ırkları, örneğin, köpeklerin tazı ırkları avcı köpekleri ve sıçanlar ve fareler gibi küçük hayvanlarla beslenen bilinmektedir. Ancak, bu zararlıları zehirli ve yutma veya hayvan köpek onlara bayram için izin tavsiye edilmez olabilir.

2. Do Sıçanlar Işığında Come Out veya Onlar Light kaçının musunuz?

Sıçanlar ışık davet etmeyin karanlık köşelerinde, yarıklar ve depolama alanlarının son derece düşkün. Evinizdeki bu köşe ve çatlaklarını, bu zararlılar için rahat evlerini hareket ağır bir üreme alanı için yol vermek. Bu nedenle, bu düzenli toz, temiz önerilir ve bu zararlıları uzakta gizlemek ve üremek izin vermeyin ev senden çöpü.

Bu ev ilaçları ile kendi başınıza evde haşere kontrolü yapabilirsiniz. Bu numaraları deneyin ve uzak evden çalışan bu zararlıları izle.