Dlaczego Cholesterol nie zawsze jest zły – Co należy wiedzieć o cholesterolu

Według National Center for Health Statistics w Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, niektóre z najbardziej rozpowszechnionych problemów zdrowotnych dzisiejszego świata są choroby serca, rak, udar mózgu, AIDS, cukrzyca, zapalenie płuc / grypy, przewlekłe choroby płuc (astma, zapalenie oskrzeli), a śmiertelność niemowląt. Choroby neurologiczne, takie jak spektrum autyzmu, ADD i ADHD, zespół dwubiegunowej i schizofrenii są tylko ostatni w długim okresie dolegliwości potencjalnie zagrażających życiu, że ludzie (i ich zwierzęta) zostały skierowane od modernizacji technik przetwarzania produktów rolnych i żywnościowych wyprzedza nas w 20 wieku.

Większość nowoczesnych choroby są spowodowane przez przewlekłe zapalenia, a nie takiej, która pojawia się, gdy jesteś ranny i widok szkoda zaczyna pęcznieć, ale z rodzaju, który sieje spustoszenie na poziomie komórkowym w organach większości ludzi na co dzień. Niskie odpowiedzi immunologicznej ze względu na brak wsparcia żywieniowego nie pozwala organizmowi chronić i leczyć się.

Czym jest cholesterol?

Cholesterol jest substancją tłuszczową, produkowany przez wątrobę, która wykonuje lub pomaga w tysiącach funkcji organizmu, takich jak budowa błon komórkowych, osłonek nerwowych, a wiele z mózgu. Istotne jest, aby produkcję hormonów i metabolizuje wszystkie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, takich jak witaminy A, D, E i K, między innymi. Bez niej, by umrzeć.

 • LDL, lipoproteiny o małej gęstości jest znany jako złego cholesterolu. LDL podnieść poziom cholesterolu z wątroby i dostarczyć go do komórek.
 • HDL lipoprotein o wysokiej gęstości jest znany jako dobra cholesterolu. HDL usunięcia nadmiaru cholesterolu we krwi i zabrać ją do wątroby.
 • Twoje ciało sprawia, że ​​jego własne cholesterolu, ale ma możliwość regulacji w dół, jeśli wykryje zbyt dużo cholesterolu we krwi. Kiedy zmniejszyć zużycie lub biorą narkotyki, aby obniżyć poziom cholesterolu, organizm górę reguluje produkcję. Stara się zrobić więcej, aby zrekompensować czego brakuje.
 • cholesterolu (cholesterolu z żywności) można uzyskać tylko od produktów pochodzenia zwierzęcego.

Pomimo wcześniejszych zgody medycznej i farmaceutycznej, jednak nowe badania pokazują, że cholesterol pokarmowy może rzeczywiście przerwać stan zapalny, zapobiegają tworzeniu się skrzepów krwi wspierać system immunologiczny, a także zapobieganie mutacji powodujących chorobę komórek.

 • Kraje o wyższym średnim poziomem cholesterolu mają mniej chorób serca
 • Popularne statyny nie obniżają poziom cholesterolu, zmniejszają stan zapalny (zwykle spowodowane przez skoki cukru we krwi)
 • Wytyczne Cholesterol Education Program Narodowego z roku 2004 zostały rozszerzone polecić, że ludzie, którzy nie mają choroby serca powinni przyjmować statyny, aby zapobiec chorobom serca (8 ekspertów panelowych 9 miał farmaceutycznych związki branżowe).
 • Osoby z najniższym poziomem cholesterolu w ich wieku są na najwyższym ryzykiem zaburzeń poznawczych, demencji i zwyrodnienia mózgu, choroby serca i śmierci.

Cel wysoką HDL i triglicerydów o niskiej

Trigliceryd jest to nazwa dać do kwasów tłuszczowych, gdy są one krążących w krwiobiegu. Wysokie poziomy są złe i są spowodowane głównie przez chronicznie wysokim spożyciem węglowodanów ze zbóż i roślin strączkowych.

 • Aby osiągnąć wyższy poziom HDL, należy zmniejszyć swoje źródła tłuszczów omega-6, głównie z przemysłowo przetworzonych olejów roślinnych z nasion, ale również z nadmiarem orzechów.
 • Biorąc dobrej jakości oleju rybnego dziennie jest dobrym sposobem zwiększenia omega-3 kwasów tłuszczowych.
 • Nasycone tłuszcze również podnieść dobrego HDL. Pomyśl olej kokosowy, smalec, masło, i łój wołowy.
 • Wytnij cukry, zboża i rafinowanych węglowodanów i tłuszczu, jeść mięsa i żółtka.

Cholesterol i Serca

Z chorobą serca jest na szczycie listy współczesnych chorób, teoria serca dieta jest dobrym miejscem, aby rozpocząć patrząc na połączenia między cholesterolu i chorób serca. Nowoczesny hipoteza o choroby serca zakłada, że ​​dieta bogata w tłuszcze nasycone i cholesterol znacznym stopniu przyczynia się do chorób serca. Statystyki różnić w zależności od źródła i zależy od wieku, rasy i płci, ale dotychczasowe sugestie o sercu i diety zakładają cholesterolu jako przyczynowości zatkania tętnic prowadzących do chorób serca.

Choroba wieńcowa serca (CHD) jest określeniem, które obejmuje różne warunki, w tym tworzenie się płytki nazębnej w ścianach tętnic, zaopatrujących serca, stanów zapalnych i rozbicie pracy mięśnia sercowego oraz wysokie ciśnienie krwi. Na początku 20 wieku, większość chorób serca była spowodowana zakażeniem i odpornościowego kompromisu systemu. choroby serca rzadko i przyczyniły się tylko 8% wszystkich przypadków śmierci. Wraz z odkryciem antybiotyków, to przyczyną chorób serca była praktycznie zostały wyeliminowane.

 • Dziś, choroby serca stanowi większy niż 45% wszystkich zgonów
 • 75% ludzi, którzy mają ataków serca mają prawidłowy poziom cholesterolu

Cholesterol i Mózg

Cholesterol otrzymał złą reputację w ciągu ostatnich 50-60 lat. To może być, że badania przeprowadzone na poziom cholesterolu są mylące, a nawet naukowców, którzy je wykonywanych? Najnowsze badania, a niektóre z wiodących ekspertów w plastyczności mózgu i zdrowia pokazują nam, że cholesterol nie jest zły; to jest rzeczywiście coś potrzebuje ludzki mózg.

25% cholesterolu w organizmie występuje w mózgu. To działa w celu ułatwienia funkcji błony i jest surowcem do produkcji progesteron, estrogen, testosteron, kortyzol i witaminę D. Kiedy myślimy przeciwutleniaczy, uważamy, kolorowych owoców i zielonych warzywach liściastych, ale cholesterol działa również jako przeciwutleniacz.

 • W jednym badaniu (1) wykazała, że ​​funkcja pamięci jest najlepsze w badanych o najwyższych poziomów cholesterolu i cholesterolu LDL w szczególności.
 • Niektóre badania wykazały korelację między demencji i niski poziom cholesterolu.

Zapalenie jest korzeniem problemu

Podwyższony poziom cholesterolu w surowicy są objawem podstawowy problem w swoim ciele, nie jest przyczyną problemu, który jest zapalenie. Cholesterol jest wysyłany do tętnicy leczyć stany zapalne. Jeśli to się powiedzie, wszystko wraca do normy. Jeśli zapalenie nie ustępują, więcej cholesterolu jest wysyłany i zaczyna gromadzić się wokół tętnicy jako pomoc zespołu. To jest jak tablica zaczyna tworzyć.

Prawdziwą przyczyną zapalenia są wysokie poziomy insuliny, reakcja nadmiaru węglowodanów / spożycia cukru rafinowanego tworzący kolce cukru we krwi. Trans-tłuszcze i przemysłowo przetworzonych olejów roślinnych z nasion powodują również stan zapalny. Mamy tylko naprawdę widać żadnych negatywnych skutków LDL gdy staje utlenione przez wolne rodniki. Dieta bogata w przeciwutleniacze (warzywa i owoce) i niskiej zawartości węglowodanów zmniejsza czynniki utleniające w organizmie.

Natural Health: Rozumienie żywności

Niektórzy naukowcy są trendy ku przekonaniu, że styl życia, w tym żywności, wpływy i kontroluje aż o 95% naszego ogólnego stanu. Według Weston A. Price Foundation, następujące są politycznie poprawne wytyczne żywieniowe obecnie w modzie:

 • Unikaj tłuszczów nasyconych
 • Limit cholesterolu w pożywieniu
 • Użyj więcej wielonienasyconych olejów
 • Cofać się na jajka lub jeść tylko białka
 • Jeść chude mięso i ograniczyć czerwone mięso
 • Pij mleko niskotłuszczowe i to dużo, aby uzyskać niezbędną wapń
 • Ograniczyć spożycie tłuszczu do 30% kalorii
 • Jedz 6-11 porcji ziaren dziennie
 • Ogranicz sól
 • Jedz co najmniej 5 porcji owoców i warzyw dziennie
 • Wybierz bardziej bogate w białko produkty sojowe ponad białek zwierzęcych

Niebezpieczeństwo tych nowoczesnych wytycznych jest, że zalecane ograniczenia zostały ustalone w oparciu o żywności, które są paczkowane, zafałszowane i modyfikowanych, zawierają sztucznych substancji chemicznych, a syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy i sztuczne słodziki, z których wszystkie mogą wywołać stan zapalny. Doprowadziło to do założenia, że jest to rodzaj żywności, która powoduje problemy, bez myśli danej do przetwórstwa przemysłowego.

Pozwala spojrzeć na tych samych potraw z innej perspektywy.

 • Nasyconych kwasów tłuszczowych : zapewniać ciągłość błony komórkowej i zwiększyć zdolność organizmu do wykorzystania niezbędne kwasy tłuszczowe. Chronią wątrobę i są preferowaną jedzenie dla serca i mózgu. Nie powodują choroby serca. Badania wskazują, że w przeciwnym razie nie uwzględniać przetworzonych węglowodanów strawionego przez badanych.
 • Cholesterol pokarmowy : przyczynia się do wytrzymałości ściany jelita i pomaga niemowlęta i dzieci rozwijają zdrowy mózg i układ nerwowy. Pokarmy, które zawierają cholesterolu zawierają również inne składniki odżywcze. Tylko utleniony cholesterol przyczynia się do chorób serca. Sproszkowane mleko i jajka sproszkowane zawierają utlenione cholesterolu i mleko w proszku jest dodana do 1% i 2% mlekiem.
 • Wielonienasycone : są nowe do diety ludzi z powodu modernizacji i mechanizacji. Przyczyniają się one do trudności w uczeniu się, problemy jelitowe, choroby serca, raka i chorób autoimmunologicznych, między innymi.
 • Grassfed czerwonego mięsa : jest bogatym źródłem składników odżywczych, w tym witaminy B6, B12, cynku, fosforu, karnityna i koenzym Q10 chroniących serce i układ nerwowy.
 • Jaja : zapewnienie wysokiej jakości białko i wiele ważnych kwasów tłuszczowych, które przyczyniają się do zdrowia mózgu i układu nerwowego. Substytuty jaj wykazano spowodować szybką śmierć u badanych zwierząt.
 • Niskotłuszczowe i beztłuszczowe mleko : brak rozpuszczalne w tłuszczach witaminy niezbędne do przyswojenia białka i minerałów w samym mleku. Spożywanie żywności o niskim tłuszczu (żywność, które miały tłuszcz usunięty, nie żywności, które są naturalnie niskiej zawartości tłuszczu) może prowadzić do zubożenia witamin A i D.
 • 30% kalorii jak tłuszcz : jest zbyt niska dla większości ludzi i może prowadzić do niskiego poziomu cukru we krwi i zmęczenie. Tradycyjne diety zawierały 40% do 80% kalorii z tłuszczu, głównie z początków zwierząt. Różnica polegała na tym, że zwierzęta nie pompowano ze sterydami, hormony, antybiotyki, i obciążony pestycyd przetwarzane paszy. Toksyny te są przechowywane w tkance tłuszczowej zwierząt (w tym ludzi), tak czysty zwierząt zawierają czysty tłuszcz.
 • Większość produktów zbożowych : wykonane są z mąki pszennej, która została przetworzona i wyrafinowane, bielonej i pozbawiony, pozostawiając pozbawione składników odżywczych. Nowoczesne pszenicy jest hybrydą zawierającą nowszych białka, które obecnie uważa się powodować reakcje zapalne, niedobór składników odżywczych, jelita oraz chorobę trzewną.
 • Sól sodowa lub : jest niezbędna do trawienia i przyswajania. Komórki potrzebne zarówno na wewnętrznej potasu i sodu na zewnątrz w celu utrzymania równowagi i funkcji. Wiele produkty spożywcze zawierają naturalnie występujący sód i nie powinno się ich unikać. Skały lub soli mineralnych (sól kuchenna) zawiera większy procent sodu na potas. Sól kuchenna miał wszystkie minerały usuwać, sodu i potasu. Sól morska zawiera większy procent potasu do sodu.
 • Owoce i warzywa (rośliny) : otrzymują średnio 10 aplikacji pestycydów podczas ich przechowywania i rosnącej życia. Umyć dokładnie produkować lub jeść żywności metodami ekologicznymi.
 • Nowoczesne produkty sojowe (inny hybrydowe) : blok absorpcji minerałów hamować trawienie białek, zmniejszyć funkcje tarczycy i zawierają silne czynniki rakotwórcze.

Jak więc sensu spożywczych dostępnych na nas? Jeść w stanie jak najbardziej naturalny i cieszyć się każdą część, w tym cholesterolu i tłuszczu od zdrowych zwierząt. Z dala od przetwarzanego, paczkowane, przygotowanego materiału. Idź organiczny i trawą, jeśli możesz i nie martw się o liczeniu kalorii. Jeść aby żyć!