Diş eti hastalıklarını önlemek için en iyi 5 uçucu yağlar

Ben çok ciddiye ağız sağlığını alır. Hepsi benim dedem onun takma dişleri izlerken, çocukluğumun kaynaklandığını düşünüyorum. Kabul edin, size oldukça neler olduğunu anlamak yoksa tanık oldukça şok edici ve potansiyel olarak yara izi eylemdir! Ben burada tanıdığım ve sevdiğim bir adam, benim kendi büyükbabamdı demek, ve aslında geceleri dişlerini kaldırabilir. Bu titillated ve aynı zamanda beni çok korkuttun. Çoğunlukla dehşet.

Ben daha doğal bir yaşam tarzı benimseyerek başladı Yani, benim diş macunu ve gargara dönüştürülecek son edildi. Ben gerçekten ekstra ışıltılı ve benim diş etleri sağlıklı dişlerimi tutmak için bu kimyasallar gerektiğini düşündük! Ama hayır. Ben tamamen doğal deodorantı mükemmel kokusuz tutabilir öğrendim gibi, ben tamamen doğal ağız bakımı uygulamaları nasties bir sürü vücudunu tabi olmadan ucu şeklinde de dişlerinizi ve diş etleri tutabilir bulundu.

Uçucu yağlar benim doğal ağız bakımı rutin bir parçasıdır. Bildiğimiz gibi, uçucu yağlar faydaları aromatik çok daha fazla bulunmaktadır. Bunlar nitelikleri şifa, şaşırtıcı bir terapötik var. Benim tamamen doğal beyazlatma ve diş macunu ve doğal bitkisel ağız gargara tekrar mineralize aşağıdaki 5 temel yağlar kullanın.

Diş eti hastalıklarını önlemek için en iyi 5 uçucu yağlar

Tarçın uçucu yağı

Uçucu yağ uzun tıbbi özellikleri için kullanılmıştır tarçın, özel olarak mantar önleyici, anti-bakteriyel özellikleri. Yeni Zelanda’da yapılan son araştırma tarçın Esansiyel Yağı karşı fazla antimikrobiyal bir gücü olduğunu gösterdi Streptokok mutans , diş çürümesi sorumlu bakterilerin ve Lactobacillus Plantarum , diş eti hastalığı sorumlu bakterilerden biri. Bu Pretty lanetlemek etkileyici.

Nane uçucu yağı

Araştırmacılar Nane Esansiyel Yağı, böyle ağzına kadar düşük oksijen ortamda gelişirler bakteri türüdür anaerobik bakterileri öldürmeyi son derece etkili olduğu ve diş eti hastalığına neden olabilir bulduk.

Nane uçucu yağı

Nane Esansiyel Yağı özellikleri Nane Esansiyel Yağı buna çok benzer. o mikropları ortadan kaldırılması ve herhangi yaraların daha çabuk iyileşmesi yardımcı güçlü bir antiseptiktir. Aynı zamanda, diş eti dokusunun gibi yumuşak dokulara yatıştırıcı.

Mür esans

Mür Esansiyel Yağı bir antiseptik ve emzik hem görevi görür. Bu nedenle, bu geleneksel sakız sağlığını desteklemek için ve ağız ülser için olmuştur. Mür Esansiyel Yağı da dokuya kan akışını destekleyerek sakız doku sağlığını yardımcı olabilir.

Karanfil esans

Yüzlerce yıl diş ağrısı rahatlatmak için Clove Esansiyel Yağı geleneksel Çin tıbbında kullanılmaktadır. Klinik araştırmalar diş Birçok patojenik bakteri olarak önlediğini gösterdi. karanfil orta kuvvetli antiseptik özellikleri vardır çünkü Geçmişte, diş hekimi, rahatsız kök kanallarını dezenfekte etmek karanfil kullandık. Yeni bir çalışma karanfil Essential Oil sadece büyüleyici bakteri mutant ve yabani suşlarından büyümesini inhibe etmek için, belirli bir yeteneği olduğunu göstermiştir.