DEHB ve obezite olan insanlar için açık hava etkinliği önemi

Erken yatmak ve erken kalkmak insanı sağlıklı, zengin ve akıllı yapar ve Sağlık okulda çocuklara öğretilen birkaç atasözleri vardır, zenginlikleridir. Bu atasözleri genellikle en çocuklarda, diğer aracılığıyla bir kulakta ve dışarı geçeceğim. Sadece çocuklar, ancak birçok kez, hatta ebeveynlerin dışarıda oynarken önem vermezler.

Neredeyse Tamam çocuklar dışarıda oynarken görmek? Gone çocuklar okuldan geri gelirdi, günler evde hızlı bir atıştırma kapmak ve sonra oynamak için dışarıya acele. 1986-2000 arasında doğan çocuklar dışarıda oynamayı severdi. Oysa son on yılda doğan çocukların evde video oyunları oynamak ve televizyon seyretmek seviyorum. Neden açık oyun çocuğunuz için bir zorunluluk olduğunu düşünüyorsunuz? Eh, açık oynama faydalarını işaret etmek buradayım.

Açık oyun sadece fiziksel çocuğu güçlendirir, aynı zamanda iyi bir akademik performans ile sonuçlanan, beyin daha aktif hale getirerek. Bu bellek gücünü artırır ve çocuk taze hissettiriyor. çocuk da sosyal becerileri öğrenmek (işler / oyuncak nasıl paylaşılacağı) ve kolayca yeni arkadaşlar yapabilirsiniz.

En önemlisi, hem dayanıklılığı arttırır. Açık oyun da benzeri kaba motor becerileri, bilişsel beceriler, mantıksal düşünme ve hızlandırmada önemli bir yönüdür. Dolayısıyla, ebeveynler çocukları oldukça gereksizdir çeşitli sınıflar, onları göndermek yerine, dışarıda oynamak sağlayarak para kaydedebilirsiniz.

bu toksinleri vücuttan için ter faydalıdır. Bir ipucu Çocuğunuzun sulu kalır sağlamaktır. Çocuk taze havayı teneffüs ederek, dışarıda oynadığı zamanlar Disiplin otomatik yerinde düşecek. Bu rutin bölüme alınıyor Ayrıca çocuğun oynadıktan sonra yorgun ve yiyor ve erken uyur emin olur.

genç bir hayranlarıyla cevap çocuk vücutta çok fazla enerjiye sahip olduğu hiperaktif ve (Dikkat eksikliği / hiperaktivite bozukluğu) DEHB çünkü Pek çok ebeveyn, bir çocuk psikiyatrı çocuklarını alır. Dolayısıyla, çocuğunuzun dışarıda oynamasına izin eğer, tüm enerji yapıcı bir biçimde kullanılacaktır. Yani, onlar büyüyünce çocuklar bugünlerde, kendilerini sağlıklı sürümü olabilmesi için sırayla, obeziteyi önlemek ve iyi zihinsel ve fiziksel sağlığı için açık oyun teşvik sağlar.