Daži iemesli, kāpēc mums vajadzētu ēst tumšās šokolādes

Tumšā garšīgi šokolāde ir veids šokolādes, kas ir augstāks kakao sviesta, kā arī daudz mazāk piena nekā cita veida gardu šokolādes. Federālās valdības un arī tirgus kritēriji tieši kādi priekšmeti var identificēt tumšā gardu šokolādes atšķirties nāciju, kā arī tirgū.

Kas ir antioksidanti?

Antioksidanti ir ķīmiskas vielas, kas novērš oksidāciju dažādiem citiem savienojumiem. Lai vienkāršotu šo, pieņemsim, no ūdens līnijas, kas sākas ar noteiktu rūsa uz dienas. Pakāpeniski šis rūsa noteikti turpināt attīstīties uz augšu rindā līdz maz vai nav ūdens, varētu plūsma cauri. Tad jūs iekļaujat pretkorozijas noņēmēju uz ūdens līnijas, kā arī tas sāk izņemt palielinājums, tādējādi paceļot asinsriti. Apsveriet jūsu artērijas, kā ūdens līnijas, kā arī antioksidantu kā korozijas tīrītājs.

Polifenoli ir galvenais klasifikācija kas iegūti no augu antioksidantiem. Ir vairāki apakšklases polifenolus, kas ietver flavonoīdus, kas papildus ir apakšklases. Starp tiem ir flavanols, kas sastāv no spēcīgu katehīna arī epikatehīna. Epikatehīna (domāja par to, lai būtu visnoderīgākie antioksidants), ir ievērojami iemērc up pēc izmantošanas flavonoīdu bagātas gardu šokolādi.

Vai visas tumšās šokolādes ražo vienādi?

Ne visi tumšās šokolādes ir vienādi. Tā kā kakao pulveris sastāv no visām antioksidantiem, jo ​​lielāka pakāpe chocolate cieto vielu saturu (kakao pārklāšanās, kā arī kakao sviesta), jo lielāka pakāpe polifenolu antioksidantiem vispār. Atbrīvojums no noteikuma ir tumša gardu šokolādes, kas ir par dempinga cenām. Tas liek domāt, ka tas ir attīrīts ar sārmu, lai palīdzētu novērst rūgtumu. Tas tomēr izpaužas atbrīvoties no lielāko daļu veselīgu un sabalansētu antioksidantiem. Tiek uzskatīts, ka tumšā gardu šokolādes satur pakāpi 70% vai vairāk kakao saturu sniegs vislabāko relaksācijas priekšrocības.

9 iemesli, kāpēc mums vajadzētu patērēt vairāk nekā 70% kakao cietvielu tumšā šokolāde:

  1. Cacao ir vislielākais uzmanības flavonoīdu antioksidantu no jebkuras iegūti no augu pārtikas veidu audzēti mūsu zemes. To apstiprinājusi USDA datu bāzē flavonoīdu tīmekļa saturu izvēlēto pārtiku, uzsākta 2007. gadā, papildus augstāko iespējamo ORAC vērtība. Oxygen Radical absorbcijas spēja (ORAC), ir lielāks kakao, salīdzinot ar kaut ko citu. Tas ir kopējais skābekļa radikāļu kuru organisms uzņem no konkrētā pārtikas.
  2. Samazina sliktā holesterīna (ZBL). Polifenoli, primārā grupa spēcīgu antioksidantu, kas atrodas augiem iegūtas pārtikas, piemēram, Merlot, kā arī tējas, palīdz apturēt oksidāciju ZBL, tādējādi samazinot tā līmeni asinīs sistēmā.
  3. Palielina asins cirkulāciju visā asinsvadu sistēmu. Flavonoīdus veicina vazodilatācija, paplašināšanos iekšējā diametra asinsvadu un arī artērijās. Pētījumi atklāj, ka relaksācija muskuļu šūnās, kas robežojas artērijas palīdz uzlabot asinsriti. Palielināts asins plūsma ir ļoti svarīgi, lai daudz priekšrocības izrietēja no kakao flavanols.
  4. Varētu uzlabot atmiņu no palielināja asins plūsmu smadzenēs. Pētījumi pētījums rāda daudzsološus rezultātus augstāka līmeņa pagaidu atmiņā veseliem un līdzsvarotiem pieaugušajiem 2 stundas pēc ēšanas augstas šokolādes tumšās gardu šokolādi. Tas ir novedis zinātniekiem izpētīt ietekmi uz Alcheimera indivīdiem ar cerību, ka tas varētu būt praktiski ar atmiņu, kā arī ar samazinātu risku slimību veseliem pieaugušajiem, kā arī tos pieguļošs rādītājus tā tuvojas.
  5. Palīdz pārvaldīt jutību pret insulīnu. Ātri pēc ēšanas polifenolu bagātu tumšās gardu šokolādi, ir ievērojams pieaugums jutību pret insulīnu. Samazināts ne ēšanas insulīna un glikozes fokusu papildus cukuru, kā arī insulīna reakcijas uz mutisku glikozes šķērsli, bija tieša ietekme uz izmaiņām papildus insulīna rezistences, kā arī jutīgumu (HOMA-IR, kā arī QUICKI – ISI).
  6. Samazina risku sirds un asinsvadu slimībām, kā arī insultu. Izmantojot palielināja asins plūsmu, trombocītu build-up ir ievērojami samazināts, kā rezultātā kas kavē viņu spējas, lai radītu embolija. Pozitīvi rezultāti ir būtiska gados vecākiem cilvēkiem, ņemot vērā, ka lielākā daļa no nāves, kas vecāki par 70 attiecas uz asinsvadu sistēmu, galvenokārt sirds apstāšanās, kā arī gājiens
  7. Hidrogenēti tauki no kakao sviestu. Tas nav tik slikti, un, iespējams, lieliski. Viena trešdaļa no tauku kakao sviests nāk no stearīnskābes, kas nepalielina ZBL holesterīna tāpat kā vairums dažādiem citiem piesātināto tauku. Papildu 3. nāk no oleīnskābe, sirds veselīgu mononepiesātināto tauku. Stearīnskābe tiek pārveidots aknās līdz oleīnskābe.
  8. Pazemina notikumu trombocītu un arī uzkrāšanos plāksne artērijās. Pierādījums liecina, ka epikatehīna līmenis (efektīvais antioksidants šokolādes), ir izvirzīts pēc patērē flavanol bagātu gardu šokolādi. Epikatehīna palielina pieejamību slāpekļa oksīda asinsvadu sistēmu, palēninot uzkrāšanos plāksne. Turklāt, tas palīdz palielināja asins plūsmu, kas arī kavē trombocītu salipšanu, kas pēc tam ierakstiet emboliju artērijās.
  9. Delicious šokolādes, aphrodisiac? Lai gan tas ir apspriests, mēs zinām, ka šokolāde relīzes dabiski notiek, kā arī garastāvokļa uzlabošanai phenvlethvlamine arī serotonīna no prāta labi uz cilvēka sistēmā. Parasti šie divi savienojumi notikt dabiski prātā, kā arī tiek uzsākta labi uz nervu sistēmu, kad mēs vairāk nekā laimīgi, vai arī tad, kad mēs piedzīvojam jūtas mīlestības un entuziasma.

Šokolādes ticamību kā aphrodisiac nāk no maiju un arī acteku sabiedrībā iepazīšanās atpakaļ gandrīz 2000 gadiem. Acteku imperators Montezuma izmanto patērēt 50 krūzes šokolādes katru dienu. Tika uzskatīts, lai stimulētu puiši un arī padarīt sievietes daudz mazāk kavēta. Daudz vairāk pēdējā laikā, jo 1700 gados, Casanova (ņem vērā lielāko ventilatoru visu laiku) privileģēts gardu šokolādi dzirkstošo vīnu, kā afrodiziaks. Īpaša testēt šo teoriju varētu būt diezgan garšīgs, un arī patīkams.

Kāda veida pārtikas produktiem, kas saņēmuši visvairāk antioksidanti?

Varbūt mellenes, sparģeļi, videi draudzīgas tēju vai avenes? Cik apmēram tumšā šokolāde. Tas ir pareizi! Antioksidantu grādu augstu kakao spēcīgu tumšās gardu šokolādes ir ievērojami lielāka, salīdzinot ar jebkura veida dažādu citu augu iegūti pārtiku.