Dažas iespējas krūšu palielināšanai

Ja vēlaties dabiski palielināt krūšu izmēru, neskatieties uz savu ledusskapi. Nav klīniski pierādīts, ka pārtikas produkti vai ēšanas plāni palielinātu krūtis. Tomēr svara pieaugums var palielināt jūsu krūšu un pārējās ķermeņa daļas izmēru. Ja tas nav jūsu meklētais rezultāts, ir arī citas iespējas, izņemot diētu, kas var palīdzēt jūsu krūtīm izskatīties lielākas. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par to, kas jums jāzina par krūts un krūšu audzēšanas iespējām. Mēs arī apskatīsim dažas iespējas, kas nedarbojas krūšu palielināšanai.

Kas jums jāzina par krūtīm

Ir svarīga informācija, kas jums jāzina par krūtīm.

Krūšu izmērs ir ģenētika

Jūsu krūšu izmēru lielā mērā nosaka ģenētika. Kad sievietes domā par krūšu izmēru, viņas bieži koncentrējas uz krūšu apjomu vai pilnību. Citi faktori, piemēram, krūšu apkārtmērs, arī ietekmē to, cik lielas ir jūsu krūtis. Gan krūšu apjoms, gan kaulu struktūra ir fiziskas īpašības, kas var pastāvēt ģimenēs.

Krūšu izmērs mainās atkarībā no svara un vecuma

Papildus iedzimtībai krūšu izmēru nosaka arī citi faktori. Tie ietver svaru un vecumu:

 • Tas, kā jūsu krūtis izskatās pusaudža gados, noteikti atšķiras no tā, kā tās izskatīsies vēlāk dzīvē. To izmērs var palielināties vai samazināties, un, iespējams, notiks neliela nokarāšanās.
 • Krūzes izmērs un rumpja apkārtmērs var būtiski mainīties, pieaugot vai zaudējot svaru. Ja jūs zaudējat vai pieņemat svarā par 20 mārciņām vai vairāk, jūsu krūštura izmērs, visticamāk, palielināsies vai samazināsies.

Hormoni un reproduktīvie cikli ietekmē krūšu izmēru

Hormoni un reproduktīvais cikls ietekmē arī krūšu izmēru:

 • Krūšu audi sāk piepildīties ar taukiem pubertātes laikā, kad jūsu olnīcas sāk ražot estrogēnu
 • Jūsu krūtis var īslaicīgi palielināties tieši pirms menstruācijas, kad estrogēns un progesterons palielina krūšu kanālus un piena dziedzerus.
 • Palielinātas krūtis ir viena no pirmajām grūtniecības pazīmēm. Estrogēns, progesterons un prolaktīns darbojas kopā, lai stimulētu krūšu palielināšanos un piena ražošanu. Jūsu krūtis turpinās palielināties visas grūtniecības laikā, kad tās gatavojas laktācijai.
 • Menopauzes laikā estrogēna līmeņa pazemināšanās var izraisīt jūsu krūšu elastības zudumu un to izmēru samazināšanos.

Iespējas, ko varat darīt, lai palielinātu krūtis

Krūškurvja attīstības vingrinājumi

Vingrinājumi nepadara krūtis pilnīgākas. Tomēr pareizie vingrinājumi var būt ļoti efektīvi, lai attīstītu krūšu muskuļus zem krūtīm, kā arī muguras un plecu muskuļus. Tas var palīdzēt jūsu krūtīm izskatīties lielākas, augstākas un tvirtākas.

Daži vingrinājumi, ko izmēģināt, ietver:

 • Sienas preses
 • Pushups
 • Krūškurvja preses pagarinājumi
 • Kobras poza

Strādājiet pie savas stājas

Lieliskai pozai nav nekādu mīnusu. Lai gan laba poza fiziski nepadara jūsu krūtis lielākas, tā var uzlabot to izskatu, padarot tās izskatīgākas. Laba poza atbalsta arī līdzsvaru, spēku un elastību. Tas arī palīdz stiprināt vēdera un muguras muskuļus.

Vingrinājumi, kas palīdz uzlabot stāju, ietver:

 • Bērna poza
 • Dēļu vingrinājums
 • Kaķa-govs poza

Apsveriet jaunu krūšturi

Daudzas sievietes valkā nepareiza izmēra krūšturi. Faktiski ir pētījumi, kas liecina, ka 70 procenti sieviešu valkā pārāk mazus krūšturus un 10 procenti valkā pārāk lielus krūšturus. Pārāk ciešs krūšturis var saplacināt krūtis, padarot tās mazākas. Tas var arī izraisīt neglaimojošu izšļakstīšanos pār sāniem un muguru. Pārāk liels krūšturis neatbalstīs krūtis, padarot tās nokarenas.

Ir arī kaitīgi valkāt pārāk vecu krūšturi. Mazgāšanas laikā krūšturi stiepjas, un pēc daudzām mazgāšanas reizēm tie var vairs neatbilst izmēram uz etiķetes. Jūsu parastais krūšturis, iespējams, būs jāaizstāj ar tādu, kas ir pareizi piemērots. Labi pieguļošs krūšturis var uzlabot un izcelt jūsu krūtis, padarot tās vislabākajā izskatā neatkarīgi no to izmēra. Nākamajā reizē, kad dodaties iepirkties, apsveriet iespēju profesionāli uzvilkt krūšturi.

Kas ir dabiskie krūšu palielināšanas produkti

Daudzi interneta produkti sola palielināt krūšu izmēru. Tie ietver losjonus, krēmus, masāžas un uztura bagātinātājus. Tajos ietilpst arī ierīces, piemēram, palielināšanas sūkņi. Nav klīnisku pierādījumu, kas liecinātu, ka kādam no šiem produktiem vai ierīcēm būtu kāds labums krūšu izmēram. Nākamajā rindkopā mēs apspriedīsim katru no tiem

Piedevas krūšu palielināšanai

Papildus tam, ka uztura bagātinātāji ir bezjēdzīgi krūšu palielināšanai, tie var būt arī nedroši. Esiet piesardzīgs, lietojot uztura bagātinātājus, kas uzlabo krūtis, jo tie satur augus un sastāvdaļas, kas var izraisīt nopietnu mijiedarbību ar zālēm, kuras pašlaik lietojat. Viņiem arī nav pierādīts ieguvums veselībai.

Krēmi krūšu palielināšanai

Daži krēmi krūšu palielināšanai var būt noderīgi ādai, taču tie neko nepalielinās, lai palielinātu krūšu izmēru. Nav pētījumu, kas liecinātu, ka kāds krēms, losjons vai lokāla ārstēšana var palielināt krūtis. Daži krēmi uz etiķetes norāda, ka tiem ir Veselības departamenta apstiprinājums. Tā var būt nepatiesa reklāma, tāpēc pirms krēma iegādes noteikti izpētiet to.

Masāžas krūšu palielināšanai

Krūšu masāža ir lieliski piemērota asinsrites stimulēšanai, laktācijas komforta uzturēšanai un potenciāli ļaundabīgu kunkuļu noteikšanai. Tomēr tas ir pilnīgi bezjēdzīgi, lai iegūtu lielākas krūtis. Nav zinātnisku datu, ka krūšu palielināšana ir iespējama ar pašmasāžu vai profesionālu masāžu.

Krūšu palielināšanas sūkņi

Ierīces, piemēram, krūšu palielināšanas sūkņi, izmanto spiedienu un sūkšanu, lai pievilktu krūtis. Tas liek tiem izstiepties un uzbriest, kā rezultātā tie īslaicīgi var izskatīties lielāki. Krūšu palielināšanas sūkņi svārstās no dažiem dolāriem līdz vairākiem tūkstošiem. Dažas pat tiek klasificētas kā medicīnas ierīces. Neskatoties uz to, nav klīnisku pētījumu, kas liecinātu, ka jebkura ierīce, neatkarīgi no tā, vai tā ir lēta vai ļoti dārga, palielinātu krūtis.

Secinājums

Nav klīniski pierādīts, ka neviens pārtikas vai uztura plāns palielinātu krūšu izmēru. Nav arī uztura bagātinātāju, sūkņu vai krēmu, kas varētu palielināt krūtis. Labākais dabiskais veids, kā uzlabot krūšu izskatu, ir veikt vingrinājumus, kas stiprina krūškurvja, muguras un plecu zonu. Laba poza arī palīdz.