Dabas Risinājumi Holiday Stress

Lielākā daļa no mums zina, no personīgās pieredzes, ka brīvdienas var būt tik daudz stresa laikā kā viens no komforta un prieka. No amerikāņu vairākums uzsvērt pāri vismaz dažos aspektos sezonā. Dāvanas, personas, ceļot, un ģimenes vai varbūt trūkums šīm lietām var padarīt brīvdienas pārsvarā stresa vai skumjš.

Veselības sekas Stress

Hroniska vai pārmērīgs stress ir būtiski kaitējusi uz fizisko un garīgo veselību. Tas izraisa maladaptation no ķermeņa primārās stresa reaģēšanas sistēmu – no hipotalāma-hipofīzes-virsnieru ass – kas tad traucē vielmaiņu; imūno, nervu sistēma, un hormonālā funkcija; un vēl. Hronisks stress var izraisīt vai saasināt depresiju un trauksmi, emocionālo ēšanu, svara pieaugums, un atkarību uzvedību.

novērst stresoru

Divi galvenie noteikumi, kas nodarbojas ar stresu, ir, lai samazinātu iedarbību uz stresori, ja iespējams, un veikt aktīvus pasākumus, lai palīdzētu sev rīkoties neizbēgamo stresa, jūs nevarat kontrolēt. Zemāk mēs uzskaitīsim kopīgas cēloņi brīvdienu stresa punktus.

Top 13 brīvdienu stresu

 1. Laika trūkums
 2. Naudas trūkums / nokļūst parādos
 3. Veikalnieciskums vai hype
 4. Spiediens dot vai saņemt dāvanas / dāvanu iepirkšanās
 5. Pūļi un garas rindas
 6. Iegūšana svara / stresa izraisītu ēšanu un alkohola patēriņu
 7. ceļošana
 8. Ģimene vākšana / redzēt dažus radiniekus
 9. houseguests
 10. Darba stresa / darba-ģimenes līdzsvaru / iegūt laiku off
 11. Plānošana un izpildes ēdināšanu un partijām vai iepirkšanās pārtikas, cooking, tīrīšana
 12. Nespēja būt kopā ar ģimeni un draugiem
 13. Vientulība

Tātad, kas brīvdienu stresa ietekmē jums, un kādi jūs varat novērst? Lūk, daži piemēri:

 • Pārāk daudz ko darīt? Izvēlieties gudri, plāns, prioritātes un deleģēt, bet, pats galvenais, atcerieties, ka tas ir labi teikt nē.
 • Nevar atļauties? Iestatiet budžetu, apvienot resursus, lai iegādātos grupu dāvanas, izdarīt vārdus no cepure, vai sniegt roku darbs dāvanas vai dāvanu laiks.
 • Esi reāls. Jums būs vīlušies tikai tad, ja jums nav saglabāt savu cerības reāli un koncentrēties uz to, kas ir patiešām svarīgi, lai jums.
 • Lonely? Ja jums nav ģimenes vai draugu būt apkārt, apmeklēt vietējo brīvdienu koncerti vai sabiedrības notikumiem, vai kāda no kolēģiem ir bez brīvdienu plānus un ir potluck, vai pavadīt savu laiku dot kādam citam nepieciešama ar brīvprātīgo darbu. Ja jūs esat tālu no ģimenes, mēģiniet radošus veidus, kā savienot, piemēram, video vai Skype.
 • Hate pūļa? Veikals tiešsaistē un ir tas piegādāts jūsu durvīm.
 • Grūti ģimene? Ļaujiet argumenti iet, iet prom, ņemt pārtraukumu, un praksē pieņemšanu un ne-kritiku. Protams, ja jūsu ģimene ir patiesi aizskarošs vai neveselīgs jums, samazināsies pavadīt laiku kopā ar viņiem.

prakses Relaksācija

Par stresoru, ka jūs nevarat izvairīties, mēģiniet pastiprināšanu atpakaļ un relaksējoša. Ir simtiem relaksācijas metodes un desmitiem stresa samazināšanas dzīvesveidu praksi, ka jūs varat izvēlēties no. Daži piemēri:

 • Lejupielādēt bezmaksas, īss, gida meditāciju, progresīva relaksāciju, dziļa elpošana, vai vadāmā iztēle vingrinājumus.
 • Mēģiniet uzturēt regulāru nodarbību grafiku.
 • Ieplānot kādu virsbūvi vai enerģijas darbu.
 • Veikt īsu, ņiprs staigāt vai veikt dažas jogas pozās.
 • Atbalsts jūsu virsnieru dziedzeri, ņemot B kompleksa vitamīnu un vitamīnu C.
 • Carry veselīgas uzkodas, kas ietver olbaltumvielu, piemēram, rieksti, lai saglabātu savu cukura līmeni asinīs stabils un palīdzēt novērst alkas.
 • Prakse mindfulness, laipnība, vai humors.
 • Paziņojums skatus un skaņas ap jums, zvaniet vecs draugs, vai veikt dziļas breaths.

Veikt dabas Chill Pill

Ja visi cits neizdodas, un jums ir nepieciešams dažas tūlītēju stress atvieglojums, jūs vienmēr varat veikt dabas chill pill, augu izcelsmes ekstraktu vai dabas papildināt ar ātru darbības prettrauksmes efektiem. Trīs no mūsu favorītiem ātrai atpūtai bez sedācija, ir:

 • L-theanine (200 mg)
 • Kava kava saknes ekstrakts (standartizēts līdz 30% kavalactones; 250 mg)
 • GABA (250 mg)

Identificējot brīvdienu stresu, kas ir specifiski, personīgie cēloņi jums, un, izmantojot dažus praktiskus stratēģijām un dabas dziedniecības metodes, jums var pat atrast mieru un prieku šajā gada brīvdienu sezonā.