Czy 8 szklanek wody dziennie tylko Mit miejskiej

 

Czy twoje ciało rzeczywiście potrzebujemy 8 szklanek wody dziennie? Dowiedzieć się, dlaczego najwyższej jakości, a także nie ilość wody jest bardzo ważne, aby zaspokoić zapotrzebowanie organizmu płynne. To mit, że miasto nie ma materiału lub badań naukowych za nim! Wybitnie wystarczające, walczyłem to nieporozumienie, kiedy pozostawał w Naturopathic College – i też w to uwierzyć lub nie, bezowocne! Jednak to wszystko, że jest to nieporozumienie.

Jestem naukowcem. Tak, ja ciągle poszukują dowodów. Teraz, niestety, istnieje szereg metod badacze mogą zmieniać wyniki badań: zarówno układ, jak również oceny stosowane. Dodatkowo, wyniki otrzymuje się zazwyczaj z kontekstu lub po prostu nie nadaje, to znaczy, gdy MD przedstawiono ukochanej ryzyko zamiast realnego zagrożenia danego leku. – duże różnice, a także niezwykle zwodniczy.

W każdym razie, co chodzi wodą?

Moje rozumowanie było:

  1. Jeśli mają być około 70% wody.
  2. Ile wody pozostaje w dobrych całych zdrowej żywności.
  3. Także wędliny, chyba że jest z nich znaczenie mają wody.
  4. Żadne społeczeństwo w całej historii został opętany wodą jak jesteśmy, dlaczego jesteśmy jak tylko skąd to się zaczęło?
  5. Nie można zbyt dużo wody będzie szkodliwe dla: tętnic, nerek, serca, mózgu.

Więc zacząłem robić rozeznanie. Wszystkie moje założenia były właściwe! Dlaczego oni instruowania to nie świadczy błędne siedzibą w Naturopathic University? Obecnie nie zrozumcie mnie źle. I sądzę, organizm potrzebuje wody. Nasze komórki mają dużo cieczy; ich prysznic w cieczy wodnej; Nasz krwi, jak również układ limfatyczny zawiera wodnej cieczy; jeszcze mamy do tej 8×8 (8 szklanek 8 uncji) wytyczne? Nie.

Twój organizm jest mądry

poinformuje Cię, gdy jest odwodniony. Podobnie jak poinformuje Cię, gdy jesteś głodny. Kolegium ludzie opowiadał, że jeśli ciało mówi ci, że jest odwodniony, który wskazuje aktualnie wysuszone! I zasugerował, że nie było dużo więcej niż instancja kiedy jesteś głodny jesteś obecnie w stanie głodu. Ale uff mnie również słabe, bo to jest dokładnie to, co pokazuje wszystkie rzeczywiste dowody. Obecnie dla mnie, jest o wiele bardziej istotnym problemem, ale kiedy rzucić następujące reguły 8×8. To jest najwyższa jakość wody!

Gdy woda ma zmniejszoną pH, tj. 5-7 robi się lepki i dostaniesz 18-22 cząsteczek H20 sklejaniu się ze sobą. To nie jest wielka. Woda po który zapewnia wspaniały system transportowy dla wszystkich niepożądanych pierwiastków w wodzie, aby dostać się do organizmu. Gdy woda ma pH czasowo 8 – jak woda omawiania wodospad – będzie to z pewnością luźne wiązania wodorowe, a także dostaniesz 3-5 cząsteczek wody sklejaniu się ze sobą, to jest o wiele zdrowsze. Tylko jak zdrowe jest woda, która siedzi w stagnacji w plastikowym pojemniku?

Dodatkowo, zawartość minerałów w wodzie jest istotna. Gdy woda ma doskonałe zdrowe minerały w nim, będzie można korzystać na różnych poziomach fizycznych. Więc co robić?

Sposoby Nakręć Woda z kranu Znakomity

  1. W nocy, weź dzbanek z wodą i pozostawić go na ladzie, bez pokrywy. Wiele chlorków i fluorków także z pewnością rozwieje noc.
  2. We wczesnych godzinach porannych, umieścić wodę w mieszalniku – porównywalny efekt do podchodząc upadków. Z pewnością oddzielić wiązania wodorowe, pozostawiając wiązanie niższe pH i mniej cząsteczek H2O razem.
  3. Gazy rozproszy; cięższe zanieczyszczenia pewnością pójść na dno.
  4. Opuścić ostatnią 1/4 wody w blenderze, a także umyć go do zlewu.
  5. Z pozostałej części wody, umieścić w małej Himalayan soli, jak również masz obecnie wielką wodę. Należy pamiętać, że niektórzy ludzie sugerują zalety himalajskiej soli – to szereg minerałów odkrywane są tylko w śladowych ilościach – to w rzeczywistości nie jesteś przewagi szkodą. Wystarczy tylko wymagać od tych minerałów w ilościach śladowych w organizmie.

Więc aktualnie masz naprawdę doskonałe wody, która jest również antyoksydantem, a także mineralne kompletne. Nie trzeba tracić pożyczki zakup wody lub włożyć do plastikowego kosza stos. Woda jest smaczne, zdrowe i zrównoważone i ekonomiczne! Aby uzyskać więcej smaku, dodać trochę soku z cytryny. Również zdrowsze.

Wszyscy Wymagane jest zorganizowany wody

Obecnie, jeśli chcesz wziąć również bardziej interesujący wirowanie – co oczywiście jest to, co lubię robić, po tym rozważyć opracowanie dr Pollacka strukturyzowanych Wodzie. To zaczęły pojawiać się czasowo 8 lat wcześniej, a także naturalnie, kochałem ją. Nasz organizm nie nawet wykorzystać wodę zamiast rozwija H2O3, które nazywa się zorganizowane wody. Powodem chciałem było to, że rozumiem wiele osób, które piją mnóstwo wody (czyli za dużo jak dla mnie chodziło), ale były odwodnione. Jak to możliwe? Może organizm nie konwersji H2O w H2O3. Pamiętaj, że dobre naukowe trudności badawcze cokolwiek teorie są obecnie w posiadaniu, a także popycha naszą wiedzę również dalej. Ilekroć coś kończy się akceptowane jako rzeczywistość, zaczynam go wyzwanie.