Co należy zrobić, jeśli chcesz się obudzić wcześnie rano

Wstawania wcześnie okazało się być nie tylko wydajne, ale dobre dla emocjonalnego i fizycznego samopoczucia. Tam coś mistycznego wzrasta o bladym świcie i zaczyna swój dzień w sam raz. Otrzymasz aby zmieścić się w czasie o wiele więcej, zrobić więcej i przez czas 8 am strajki, jesteś rozgrzany i gotowy do twarzy na dzień. I nauka mówi, że jak zaczynasz dzień rzeźbi się tak resztę dnia wygląda. Pozwala odkrywać więcej o tym, dlaczego warto się obudzić wcześnie poniżej.

Dlaczego dobrze jest obudzić wcześnie?

Znalazłeś się przywiązany do czasu i zawsze działa przez całą dobę? Może masz zawsze chciał pracować i dostać się w kształt, ale nie znajduję czasu, ponieważ budzisz się późno i kieruje się prosto do pracy. Ze nasze życie coraz bardziej zajęty przez dni, to jest dobry pomysł, aby obudzić się wcześnie, ponieważ pozwala uzyskać pewne prywatnego czasu.

Pomyśl o tym, jak sam czas z samym sobą na refleksję, twórczego myślenia i coraz bardziej wydajne. Niestety, tworzenie nowych nawyków nie jest łatwe. To wymaga pracy i zaangażowania. Ale możemy pomóc Ci wskazówek i technik, które uczynią Twoje przejście do wczesnego ptaka łatwiejsze.

Najlepsze sposoby na budzenie się wcześnie rano

Oto niektóre z najlepszych sposobów, aby obudzić się wcześnie morning-

1. Pozbyć się zasłony i zaślepia

Jeśli spać z okna pobliskiego was w sypialni, albo jest blisko głowy, najlepszym sposobem, aby się obudzić wcześnie jest, aby rozpocząć pozbycie zasłony. Może to wydawać frazes, ale działa za każdym razem. Tak szybko jak światło uderza swoje ciało w godzinach porannych, sygnalizuje Ci się obudzić. Wstać i wyjść, jak tylko otworzyć oczy, żadnych wymówek.

2. Praktyka QiGong

Qi Gong jest sztuką kultywowanie i obiegu Chi w organizmie. Jeśli spojrzeć na ćwiczeniach Rano Qi Gong, można zauważyć, że odmłodzić i odświeżyć się. to jest o wiele lepiej niż kofeina i pozbywa się crankiness rano. nie bij siłowni następnym razem obudzić. Czy jakieś Qi Gong, a znajdziesz się bojąc mniej i na początku każdego dnia obudzić.

3. Zacznij coś zabawnego

Jeśli chcesz się obudzić wcześnie i nie czuć się zmęczony, trzeba zacząć dzień od czegoś zabawy. To może być księgowanie w zeszycie, tworzenia sztuki, słuchając jakiejś muzyki, czy przytulanie ze swoją dziewczyną w łóżku. Nowe zwyczaje są zbudowane na fundamencie szczęścia i przyjemności. Po tym wszystkim, dlaczego chcesz trzymać się czegoś, jeśli to nie było przyjemne w dłuższej perspektywie? To samo odnosi się do wstawania wcześnie.

4. Ustaw dwa alarmy

Ustawić alarm swojego Fitbit lub w pobliżu łóżka w ciągu ramiona dotrzeć i jeszcze trochę daleko. Upewnij się, że tu jest luka 15 minut między dwoma z nich. Co to robi to pomaga obudzić delikatnie i nie zmierzyć że rano wycieńczenie. Kiedy budzisz się na pierwszym alarmie, zacznij robić coś przyjemny jak czytanie lub rozciągając w łóżku. Gdy drugi alarm, obudzić, umyć twarz i uzyskać gotowy do rozpoczęcia dnia. Nie czuję się winny albo i nie jest łatwo trzymać. W praktyce, będzie można obudzić się wcześnie bez alarmu.

5. Dlaczego mają

Twój dlaczego jest najbardziej znaczącym powodem wstawania wcześnie bez alarmu. Mieć powód, dlaczego to robisz. Czy dlatego, że chcesz spędzać więcej czasu z rodziną lub nauczyć się nowych umiejętności? Albo dlatego, że chcesz rozwijać się i rozwijać swoją karierę poprzez uczenie się więcej? Statek bez przeznaczenia idzie donikąd. To samo dotyczy masteringu jak obudzić się wcześnie i uczucie odświeżenia.

6. Zaplanuj Czas wolny

Niektórzy z was mogą już być produktywny w dni powszednie i może zapytać: Co punktu wstawania wcześnie na weekendy? Cóż, to jest, gdy przychodzi czas wolny. Pomyśl o swoich ulubionych hobby lub co chcesz, aby lepiej. To właśnie w weekendy są przeznaczone do. Pomyśl o tym przez minutę i zaplanować weekendy do punktu jesteś zajęty i nie zastanawiać.

7. Praca w dół Szczegóły

Kiedy jesteś wstawania wcześnie i pozostaje ci tyle wolnego czasu, to może dostać trudne. Można nawet pokusić się trafić na przycisk drzemki. To dlatego rozmawialiśmy o twój wielki dlaczego. Ale w tym kontekście, mówili o swoich małych whys. Zacznij od myślenia, co chcesz robić po przebudzeniu.

Można myć zęby, poćwiczyć kilka minut i udać się do biura? Lub spędzić czas na przeczytanie i kilka chwil z rodziną, a potem działać. Zaplanować szczelinę czasową lub ile czasu youd lubią spędzać na tych mikro zadań i dostać się do niej, aż czuje się łatwiejsze codziennie.

8. Przechowuj oddalony Electronics

Nie należy używać smartfonów, laptopów, czy tabletki na godzinę przed snem. Dać im daleko do kogoś innego i nie przeszkadza patrząc na nich. nie je włączyć i trzymać je z dala, poza zasięgiem swojej sypialni.

9. Jest również psychiczne

Wstawania wcześnie jest nasz naturalny projekt jako istot ludzkich, ale z całą szumu w świecie coś tak intuicyjne, może czuć się nienaturalne. Przypomnij sobie o korzyściach płynących z wczesnego wstawania i jaki jest twój stan naturalny. Rewire swój umysł z pozytywnych myśli, działać na nich, i powtarzać tę czynność, aby zmienić swoje życie.

10. polegać na Pet

Jeśli kochasz biorąc psa na spacery, to jest czas, aby wziąć ich pomoc wstawania wcześnie. Karmić się wcześnie rano i przypominać im, że każdy dzień. Jeśli zauważysz jeden dzień lub nie obudzić się wcześnie, można mieć pewność, będą na ciebie jak te naruszenia bezpieczeństwa wyzwala.

11. Get partner Accountability

Znalezienie nowych przyjaciół, którzy obudzić wcześnie lub pozostać blisko domu jest doskonałym sposobem, aby dostać się potoczyły. Wyjść na początku treningów lub spacery z tego znajomego i poproś go / ją wbić na wyciągnięcie ręki, jeśli kiedykolwiek wygląda Idziesz przegapić dziennie. To działa jak czar.

12. Spróbuj polifazowy Spanie

To jest dla tych, którzy chcą się obudzić wcześnie Plus spać mniej, bez poświęcania jakości kursu. Zazwyczaj świat śpi do 8 godzin dziennie. Masz cztery stadia snu i dwa terminy znane jako Powolne Wave snu (SWS) i Rapid Eye Movement (REM). Twój sen jakość tkwi w fazie REM. Można spróbować wyrwy snu lub dzieląc swój cykl 8-godzinny na trzy części. Sześć godzin w nocy, a cztery power nap 30-minutowe w ciągu dnia. Wystarczy spojrzeć w górę określeń takich jak dwufazowych lub Everyman cykle snu, a dostaniesz pomysł.

13. Nie idź Cold Turkey

Mieć realistyczne oczekiwania, gdzie zmienia swój harmonogram snu jest zaniepokojony. nie idź na zimno indyka z Dnia 1. Zazwyczaj trwa pełne 4 do 5 dni, aby przyzwyczaić się do nowego rutyna ale przeżywa tej zmiany to zupełnie inna historia. Daj sobie czas, uzbroić się w cierpliwość, a także zmienić swój harmonogram wciskając z powrotem swój czas budzenia w krokach co 10 minut co kilka dni (aż do osiągnięcia docelowej Wake Up Time).

14. Optymalizacja co jesz

Twoja dieta wpływa, jak się czujesz przed snem i po przebudzeniu. Przejdź kofeiny i przejdź do herbat ziołowych. Jeść więcej owoców, warzyw, orzechów i nasion, i uzyskać białko z chudego mięsa. zdrowa żywność są zbyt dobre. Sprzątaczka jesz, tym bardziej zdyscyplinowany Będziesz. I więcej dyscypliny i siły woli kultywować, tym łatwiej będzie tworzenie nowych nawyków – jak budzi się wcześnie. jest dodatnia reakcja łańcuchowa rodzaju.

15. być zgodne

Po rozpoczęciu wstawania wcześnie, być spójne i trzymać się go. Bez wymówek. Nie ma znaczenia, czy jest to urlop, wakacje lub szczególne wydarzenie. Pracowałeś dla niego, a teraz nie chce wylewać że w toalecie. Pamiętaj, dlaczego zaczął budzić się wcześnie w pierwszej kolejności i pozostać zaangażowana w swoich powodów. Twój umysł i ciało będzie dziękuję w dłuższej perspektywie. Można postawić na to.

Wstawania wcześnie jest jak budowanie nowego nawyku. to jest o pobyt wiernym sobie i szczery i popełnione. Chociaż powyższe wskazówki i techniki pomoże, trzeba mieć ochotę na zmianę. Lub wolą iść do przodu. Gdy masz chęć płonący wewnątrz was, te narzędzia i techniki są następnie jak najlepszego wykorzystania. I pamiętaj – to wymaga czasu. przyzwyczajenie się stało z dnia na dzień więc dać sobie trochę swobody i być delikatny, kiedy jesteś pierwszym uruchomieniu. I nie zapomnij dać nam znać jak poszło.