Co należy wiedzieć o otyłości i cukrzycy

Badanie naukowe zaleca można zawrócić problemów z cukrzycą zawsze jeśli utrzymać odpowiednią wagę. Cukrzyca opiera się na konsumpcji cukru, jak również wynikające tłuszczu zapisanego w trzustkowych. Tłuszczowym trzustki zrzuca możliwość zapewnienia wystarczającej ilości insuliny, co powoduje profil cukrzycowej. Rzucić przechowywane tkanki tłuszczowej, trzeba ponownie trenować swoje ciało, aby skorzystać z tłuszczów, w przeciwieństwie do węglowodanów jak zalecanego paliwa ciała. Mamy wykazano, podobnie jak nasze lekarzy, że przyrost masy ciała wskazują na cukrzycę. Pozwalają nam spojrzeć na rzeczywistej badań, ale po pierwsze, pozwala nam sprawdzić kilka podstawowych realiów dotyczących cukrzycy, a także nadmiernej wagi.

5 Ważne fakty dotyczące cukrzycy

  1. Cukrzyca nie jest chorobą, jest to oznaki i objawy.
  2. Problemy z cukrzycą może faktycznie być odwrócił się. To nie jest całe życie, proces górki.
  3. Jednym z najbardziej skutecznych leków, z każdym z nich zagrożeń, oparte są na oddzielenie substancji z naturalnych ziół i ich produkcji (przemysł farmaceutyczny nie może zarabiać na prawdziwego punktu).
  4. Rodzaj cukrzyca 2 cukrzyca nie jest dożywocie. Nowe badania wykazały, że jest to objaw, który może zostać odwrócony, a także może być pozbawiony nim przez resztę swojego życia, jeśli utrzymać wagę w dół.
  5. Rodzaj cukrzycy 2 faktycznie ma szereg przyczyn, dlatego większość osób z nadwagą nie mają problemów z cukrzycą.

Co powoduje cukrzycę?

Istnieje wiele powodów, dla konta cukrzycowej osoby. Czy kiedykolwiek widział liczbę osób, które są niewielkie na cukrzycę! Cukrzyca może być wywołane przez:

  • Różne rodzaje zakażeń lub przeciążenia nadnerczy.
  • Zbyt duża ilość cukru w ​​diecie lub jeść zbyt wiele produktów, które szybko stają się cukier.
  • Wysokie spożycie cukru (lub zużycie stare), który tworzy AGEs w ciele. AGEs są glikacji produktów końcowych wyzwalane, gdy występuje nadmierne cukru, a także cukier zaczyna włączenie ze zdrowych tłuszczów lub białek bez procesu chemicznego. Te AGEs są daleko dodatkowo szkodliwe w stosunku do wolnych rodników, jak łączą się z komórkami, w całym organizmie, a także powodować zaburzenia, komórki nowotworowe lub śmierci komórki.
  • zaburzenia czynności wątroby lub problemy układu trawiennego (tj rozbieżności lub zubożenia flory bakteryjnej).
  • Szereg różnych rodzajów nierówności hormonów.

Waga i cukrzycy

Ponad 70% osób z nadwagą nie mają cukrzycy. Połączenie między masą a także cukrzyca działać w sposób zgodny z:

Jeśli waga jest głównie ze względu na spożycie cukru, masz duże prawdopodobieństwo zachorowania na cukrzycę. Gdy twoje ciało wygląda wykorzystując po prostu cukier na gaz; zatrzymuje się przy użyciu tłuszczów na paliwo. Ktoś z podstawowego zrozumienia procesu podejmowania paliwa w komórkach uznaje, że istnieje 5 różnych ścieżek, które wprowadzają glukoneogenezę lub szlaków glikolizy i cyklu Krebsa ETC (łańcuch Electron Transport), która produkuje ATP (adenozynotrójfosforanu).

Kiedy przestaniesz wykorzystanie tłuszczu za gaz, to trzymać się tłuszczów. Trzeba ponownie trenować swoje ciało, aby zamiast wykorzystanie tłuszczów w stosunku do cukrów, a także voila, a zatem na pewno rozpocząć utraty komórek tłuszczowych. Nauczyciel Roy Taylor, profesor medycyny, a także przemianę materii na Uniwersytecie w Newcastle podano, że „ta wspiera naszą koncepcję osobistego progu tłuszczu. Jeśli osoba zyskuje jeszcze większą wagę niż bezpośrednio toleruje, problemy następnie cukrzycę jest wyłączony, jednak jeśli potem rzucić tę ilość masy, a potem wrócić do regularnych”.

Dlaczego jest to instancja?

To wydaje się zależeć, ile tłuszczu jest zapisany w trzustkowych. Jeśli masz trzustkę tłuszczową, to zakazuje dokonywania trzustkę insuliny, która naturalnie jest tylko jednym z wielu problemów końcowych tworząc cukrzycowej osoba profil. Długo przed trzustki, musimy radzić sobie z jelit, wątroby, jak również nadnercza. Profesor Taylor przyznał, że cukrzyca insulinozależna również trwałe mogą być usunięte.

Że niestety składnikiem problemu jest to, że osoby, które przyjmować metforminy (lek przeciw cukrzycy oparte na sztucznej związku znajduje się w licznych ziół) zmniejszać ich ciał koenzymu Q10 (podobny do statyny zrobić i większość antydepresantów zrobić), co powoduje chaos w całym ciele, ponieważ komórki wymagają CoQ10 zarobić paliwa. Jednak dobry składnik problemu jest to, że każdy zielarz, medycznego z wszystkich naturalnych medycyny, naturopath, etc, uznaje to fundamentalne rzeczy, a także co zioła zrezygnować jakie dawki zawrócić cukrzycy.

Z drugiej strony, dieta planu normalnie musi działać w połączeniu z procedurą, mimo że dieta może być bardzo różna w zależności od tego, co jest po prostu tworzenie problemów diabetyków. Przykładowo, reżim diety może mieć różne składniki, jeżeli problemy z cukrzycą jest wynikiem zaburzeń wątroby a zaburzenia kory nadnerczy. Prostym rozwiązaniem tego problemu jest odkryć wielką lekarza zdrowia, które w rzeczywistości robi swoje badania i może rozpoznać przyczynę i rozwiązać podstawowy problem.