Co chce instruktor fitness, aby wiedzieć, ale nie można powiedzieć,

Każdy trener osobisty lub instruktora fitness ma swoją historię o coś, czego chcesz klient lub uczestnik klasa zrobiłby inaczej, takie jak używanie dezodorantu, zębów pędzla, lub nosić bardziej sprzyjającego biustonosz.

Higiena osobista i awarie szafa na bok, zdrowia i fitness profesjonalny insider perspektywy może pomóc lepiej i uzyskać więcej wyników i przyjemności z ćwiczeń. Oto cztery ujawnienia, że ​​Twój osobisty trener lub instruktor fitness chce wiedzieć, ale nie może przyjść i powiedzieć wprost.

Nie spóźnij się, jeśli możesz pomóc

Można by pomyśleć, że pojawiały się w klasie siłowni 10 lub 15 minut po uruchomieniu lub przybywających do treningu dobrze opóźniona, nie jest wielkim problemem, ponieważ tylko przegapić, prawda? Nie chodzi tylko o ciebie, choć.

Twój opieszałość w wykonywaniu grupowego jest uciążliwy dla innych osób w klasie i rozpraszać do instruktora. Plus nie dostać właściwie rozgrzać, co może utrudnić wydajność i zwiększyć ryzyko kontuzji. To, co się dzieje w twojej głowie instruktora jak poślizg późno.

Nawet jeśli jeszcze dostać się rozgrzać, gdy jesteś późno na sesji treningowej osobistej, to nie jest idealny. Twój trener prawdopodobnie miał program nakreślone na co przeznaczono czas Miałeś być razem. Gdy niespodziewanie pojawiają się późno, twój trener musi też zorientować się w locie jak pokrycie program w krótszym czasie lub psychicznie wyścig wymyślić zmodyfikowanego planu.

Twój wyraz twarzy mówi wszystko

Wymagających więcej od ciała niż jest ona wykorzystywana do robienia może czuć się nieswojo, ale to, w jaki sposób postępy w sprawności. Mimo to, czasami klienci i uczestnicy fitness unikać dyskomfort intensywne ćwiczenia, przechodząc przez ruchy ruch bez pchania się naprawdę. Zgadnij co? Trenerzy i instruktorzy są w pełni świadomi.

Na szczęście, wielu klientów / uczestników wyświetla wyraźny i bezpośredni powiedzieć o ich prawdziwym wysiłkiem: mimiki. Kiedy ludzie ciężko pracują i skupiają się na ćwiczeniach, można go zobaczyć na ich twarzach: jak wyglądają one z koncentracją, a może oni grymas lub grys swoje zęby. szukaj trenerzy / instruktorzy na bodźce, takie jak te, które pomogą ustalić, czy idą za nim, udaje albo po prostu potrzebują więcej wyzwaniem.

Jeśli nie czujesz się dobrze, mówi się

Z powyższego powiedział trener lub instruktor nie chce się uśmiechnąć i znieść, gdy coś jest nie tak albo jest po prostu bolesne. Istnieje różnica między wyzwanie siebie i krzywdzenia siebie. Jeśli trener prosi o wykonanie ćwiczenia, że ​​czuje się źle dla ciała lub jeśli masz zamiar zrobić szkody, coś powiedzieć. W klasie fitness modyfikować w zależności od potrzeb i pozwól instruktor wiedzieć po klasie, dzięki czemu można omówić alternatywy dla następnego razu.

Energia przepływa w obie strony

Jako klient lub uczestnik klasy, prawdopodobnie docenią osobistego trenera lub instruktora fitness z dobrą energią – to pomaga uzyskać motywację do treningu! Ale przepływ energii idzie w obie strony, a to, co profesjonaliści zdrowia i fitness, żebyś wiedział.

Klient, który skarży się, stale lub zawsze chandra wokół siłowni ostatecznie zap energię trener. Uczestnicy zajęć fitness, które pojawiają się całkowicie unenthused zrobić to samo z instruktorem. Chociaż jest to zdrowie i sprawność pracy zawodowej ustawić optymistyczny sygnał dla treningu, postawa klient może albo podnieść lub utrudniać satysfakcji.