Co byste měli vědět o obezity a cukrovky

Výzkumné studie doporučuje, aby se můžete obrátit s diabetem otázek navždy, pokud budete udržovat vhodnou váhu. Diabetes mellitus se opírá o vaší spotřebě cukru, jakož i výsledné tuku uloženého v slinivky břišní. Mastnou pankreas shodí jeho schopnost vytvářet dostatek inzulínu, který způsobuje diabetický profil. Vrhnout uložený tělesný tuk, budete muset znovu trénovat své tělo využít tuků na rozdíl od sacharidů jako doporučenou těla paliva. Byli jsme prokázáno, stejně jako naše zdravotníky, že přírůstek hmotnosti naznačuje cukrovku. Dovolte nám se podívat na skutečném výzkumu, ale nejdřív nám umožňují vyzkoušet některé základní skutečnosti týkající se diabetes mellitus, stejně jako nadměrné hmotnosti.

5 Důležitá fakta Pokud jde o diabetes

  1. Diabetes mellitus není nemoc, je to jen znamení a symptom.
  2. Diabetické problémy mohou vlastně být otočil. Není to celoživotní proces kopce.
  3. Jedním z nejúčinnějších léků, s každým jedním z jejich nebezpečím, jsou založeny na separaci látek z přírodních bylin a jejich výroba (farmaceutický průmysl nemůže vydělat peníze na skutečném místě).
  4. Druh diabetes mellitus 2. není doživotní trest. Nová studie zjistila, že se jedná o příznak, který může být obrácen, a také si můžete být bez něj po zbytek svého života, pokud si udržet svou váhu dolů.
  5. Druh diabetes 2 ve skutečnosti má řadu důvodů, což je důvod, proč většina lidí s nadváhou nemají diabetické problémy.

Co způsobuje cukrovku?

Existuje celá řada důvodů pro diabetické osobu účtu. Už jste někdy viděli počet osob, které jsou štíhlé mají diabetes! Diabetes mohly být vyvolány:

  • Různé druhy infekcí nebo nadledvin přetížení.
  • Příliš mnoho cukru v dietní plán, nebo jíst příliš několik potraviny, které se rychle stávají cukr.
  • Vysoký příjem cukru (nebo spotřeba staré), který vytváří AGEs v těle. AGEs jsou pokročilé glykace konečných produktů spuštěn, když je nadměrná cukru, jakož i cukr začíná začlenění s tuky nebo zdravých bílkovin bez chemického procesu. Tyto AGEs jsou daleko navíc škodlivé ve srovnání s volnými radikály, protože připojení k buňkám, v celém těle, a také způsobit poruchy, rakovinné buňky nebo smrt buňky.
  • Jaterní dysfunkce nebo problémy trávicího traktu (tj nesrovnalosti nebo vyčerpání mikroflóry).
  • Řada různých druhů nerovností hormonů.

Hmotnosti a diabetes mellitus

Více než 70% jedinců s nadváhou nemají cukrovku. Spojení mezi hmotností stejně jako diabetes mellitus provozovat v souladu s módou:

Pokud je vaše hmotnost je hlavně proto, že příjem cukru, máte velkou možnost vzniku diabetu. Když vaše tělo vypadá, že s využitím jednoduše cukr pro plyn; že přestane používat tuky na palivo. Každý, kdo se základní pochopení procesu paliva tvorby v buňkách uznává, že existují různé cesty, 5, které zavádějí glukoneogenezi nebo glykolýzy cesty, Krebsův cyklus a ETC (elektronový dopravní řetěz), který produkuje ATP (adenosintrifosfátu).

Když zastavíte využití tuků na plyn, můžete držet na tuky. Budete muset znovu trénovat své tělo, aby využívání tuků místo v porovnání s cukry a také voila, a proto si jistě začne ztrátě tukové buňky. Učitel Roy Taylor, profesor medicíny a také metabolismus na Newcastle University upřesnil, že „To podporuje naši představu o osobním práh tuku. Je-li jedinec získává ještě větší váhu, než přímo lze tolerovat, pak diabetické problémy se vydal, avšak v případě, že poté vrhnout, že množství hmotnosti, pak se vrátit k normální“.

Proč je toto Instance?

Zdá se, že závisí jen, kolik tuku je uložen v slinivky břišní. Pokud máte mastnou slinivku, že zakazuje slinivku z tvorby inzulínu, který se přirozeně je jen jedním z mnoha koncových problémů vytváří diabetika profil. Long před pankreatu, musíme se vypořádat s střeva, jater, stejně jako nadledvinek. Profesor Taylor připustil, že i trvalé diabetes mellitus by mohly být odstraněny.

Že politováníhodná součást tohoto problému je, že jedinci, kteří užívají metformin (anti-diabetická droga na bázi umělé látky nacházející se v mnoha bylin) zmenšit jejich těla koenzymu Q10 (obdoba Statiny dělat a většina antidepresiv dělat), což způsobuje chaos po celém těle, protože buňky potřebují CoQ10 získat palivo. Nicméně dobrou součást tohoto problému je, že každý sběratel, zdravotník all-přírodní medicíny, naturopath, atd, uznává toto zásadní věci, a také to, co byliny, aby se vzdal, jakou dávku otočit diabetes mellitus.

Na druhou stranu, vaše strava plán obvykle musí pracovat v kombinaci s postupem, i když dietní plán může být velmi odlišná v závislosti na přesně to, co vytváří diabetiky problémy. Například strava režim může mít různé komponenty v případě, že diabetické problémy, je výsledkem poškození funkce jater, ve srovnání s nadledvin dysfunkce. Jednoduchým řešením je to, objevovat velké zdravotní praktického lékaře, který ve skutečnosti dělá svou studii a dokáže rozpoznat příčinu a vyřešit základní problém.