Co byste měli udělat, pokud chcete probudit brzy ráno

Probouzí brzy bylo prokázáno, že nejen produktivní, ale dobrá pro emocionální a fyzickou pohodu. Je tu něco mystického rostou úsvitu a začíná svůj den tak akorát. Máte, aby se vešly do mnohem více času, dělat více, a do doby 8 hodin stávky, budete se zahřeje a připraveni čelit den. A věda se říci, že jak začít den vyřezává tak, jak zbytek svůj den vypadá. Umožňuje prozkoumat více o tom, proč byste měli vstávat časně níže.

K čemu je dobré vstávat časně?

Už jste našel sám sebe připoután na čas nebo stále běží celý den? Možná jste vždycky chtěli pracovat a dostat se do formy, ale najít žádný čas, protože probudit pozdě a zamířit rovnou do práce. S našimi životy stále rušnější od dob, to je dobrý nápad vstávat brzy, protože to vám umožní získat nějaké osobní čas.

Ber to jako samotný čas se sami k zamyšlení, tvůrčího myšlení a stále více produktivní. Bohužel, vytvářet nové návyky není snadné. Bere práci a odhodlání. Ale my vám může pomoci s tipy a triky, které učiní váš přechod na rané pták jednodušší.

Nejlepší způsoby, jak se probudit brzy ráno

Zde jsou některé z nejlepších způsobů, jak probudit brzy v morning-

1. Zbavit záclony a blindfolds

Máte-li spát s oknem nejbližším vás ve vaší ložnici, nebo je těsně u hlavy, že nejlepší způsob, jak probudit brzy je začít zbavit záclony. To může znít jako klišé, ale funguje to pokaždé. Jakmile světlo hity své tělo v dopoledních hodinách, to vám signalizuje probudit. Vstát a dostat se co nejdříve otevřít oči, žádné výmluvy.

2. praxe qigong

Qi Gong je umění pěstování a cirkulující Chi ve vašem těle. Pokud jste se podívat na cvičení, ranní Qi Gong, všimnete si, že omladit a osvěžit vás. je to mnohem lepší, než kofein a zbaví ranní mrzoutství. ne hit tělocvičně příště probudit. Do některých Qi Gong a Ocitnete se děsím méně a probudit brzy každý den.

3. začít s něčím Fun

Chcete-li vstávat časně a necítí unavený, budete muset začít svůj den něco zábavného. To by mohlo být do deníku v notebooku, dělat umění, poslouchat nějakou hudbu, nebo mazlení se svou přítelkyní v posteli. Nové návyky jsou postaveny na základech štěstí a radosti. Konec konců, proč by se budete držet s něčím, pokud nebyl to příjemný v dlouhodobém horizontu? To samé platí i pro předčasné buzení.

4. nastavit dva budíky

Nastavení budíku svého Fitbit nebo u postele v paže dosáhnout a další trochu daleko. Ujistěte se, že je tu 15 minut mezera mezi dvěma z nich. Co to však je, že vám pomůže probudit jemně a nečelí to ráno vratkost. Když se vzbudíte v prvním poplachu, začít tím, že dělá něco zábavnější, jako je čtení nebo protahování v posteli. Když se druhý alarm zhasne, probudit, umyjte si obličej, a připravte se začít svůj den. Nemáte pocit viny a to buď, a to je snadné držet. S praxí, budete vstávat časně bez signalizace.

5. mají proč

Váš proč je vaše nejvýznamnější důvod pro předčasné buzení bez signalizace. Mají důvodem, proč děláte to. Je to proto, že chcete trávit více času se svou rodinou nebo se naučit nové dovednosti? Nebo proto, že chcete vyvíjet sami a rozšiřovat svou kariéru tím, že dozvědět více? Loď bez cíle jde nikde. Totéž platí pro mastering, jak se probudit brzy a pocit osvěžení.

6. Plán Váš volný čas

Někteří z vás již mohou být produktivní na všední dny a může se ptát: Co bodu probouzí brzy o víkendech? No, to je místo, kde je volný čas v. Přemýšlejte o své oblíbené koníčky, nebo to, co chcete, aby lépe. To je to, co víkendy jsou určeny pro. Přemýšlet o tom, že po dobu jedné minuty a plánovat své víkendy do té míry jste zaneprázdněni, a ne Dumal.

7. Práce se stanoví podrobnosti

Když jste se probudili včas, a ty jsou ponechány s tolik volného času, může se dostat skličující. Můžete dokonce získat v pokušení zamáčknout. To je důvod, proč jsme si povídali o váš velký proč. Ale v této souvislosti se hovoří o svých malých Whys. Začněte tím, že si to, co chcete dělat po probuzení.

Budete čistit zuby, pracovat několik minut a zamiřte do kanceláře? Nebo tráví čas na čtení a několik okamžiků s rodinou a pak pracovat. Naplánovat časový úsek nebo kolik času byste chtěli strávit na těchto drobných úkolů, a dostat se do ní, dokud se cítí lépe každý den.

8. Uložení pryč Electronics

nepoužívají své smartphony, notebooky, tablety nebo hodinu před ulehnutím ke spánku. Darovat někomu jinému, a neobtěžují hledat. ne-li je zapnout a udržet je daleko mimo dosah vaší ložnice.

9. Je také Mental

Probouzení brzy je naším přirozeným designu jako lidské bytosti, ale se všemi se vše točilo na světě, něco tak intuitivní mohou cítit nepřirozeně. Připomeňte si o výhodách probouzí brzy a jak je to váš přirozený stav. Přepojit svou mysl s pozitivními myšlenkami, působí na ně a neustále opakují tento krok změnit svůj život.

10. Spolehněte se na váš Pet

Pokud máte rádi brát svého domácího mazlíčka na procházku, je na čase, aby jejich pomoc při vstávání brzy. Krmení vašeho domácího mazlíčka brzy ráno a připomenout jim, že každý den. Pokud vynecháte jeden den, nebo ne probudit brzy, můžete si být jisti, že budou na vás jako ti narušení bezpečnosti spouští.

11. Získejte partnera Odpovědnost

Nalézání nových přátel, kteří vstávat časně nebo zůstat v blízkosti svého domova, je výborný způsob, jak dostat míč válcování. Jděte ven na počátku cvičení nebo procházky s tímto přítelem a zeptejte se ho / ji tlouci na dosah ruky, pokud to někdy vypadá, jako byste se bude chybět jeden den. To funguje jako kouzlo.

12. Zkuste polyfázický Sleeping

To je pro ty, kteří chtějí vstávat časně a méně spánku, aniž by byla obětována kvalita kurzu. Obvykle svět spí po dobu 8 hodin denně. Máte čtyři fáze spánku a dva termíny známé jako spánku s pomalými vlnami (SWS) a Rapid Eye Movement (REM). Váš kvalitní spánek spočívá v REM fázi. Můžete zkusit Chunking váš spánek nebo vydělením 8-hodinový cyklus do tří částí. Šest hodin v noci a čtyři výkonové zdřímnutí 30minutové po celý den. Stačí se podívat do pojmy jako dvoufázové nebo Everyman spánkové cykly a dostanete nápad.

13. Do not Go absťák

Mít realistická očekávání, kdy změna spánek plán se týká. nejdou absťák ode dne 1. trvá plné 4 až 5 dnů zvykat na váš nový rutina, ale prochází tato změna je úplně jiný příběh. Dejte si čas, buďte trpěliví, a změnit svůj plán tím, že tlačí zpět své probudit čas v krocích po 10 minutách za několik dní (až se dostanete svůj cílový čas buzení).

14. Optimalizace to, co jíte

Vaše strava ovlivňuje, jak se cítíte před spaním a po probuzení. Přeskočit kofein a jít na bylinných čajů. Jíst více ovoce, zeleninu, ořechy a semena, a dostat vaše bílkovin z libové maso. Organické potraviny jsou příliš dobré. Čistič jíte, tím více disciplinovaní Budete. A čím víc disciplína a vůle vy kultivovat, tím snazší bude vytvářet nové návyky – jako probouzení brzy. to je pozitivní řetězová reakce druhů.

15. Buď Konzistentní

Jakmile začnete probudil brzy, být konzistentní a držet se ho. Žádné výmluvy. Nezáleží na tom, zda se jedná o svátek, prázdniny, nebo speciální akce. Pracoval jste na to, a teď nechci spláchnout, že do záchodu. Vzpomenout, proč jste začal probuzení brzy na prvním místě a zůstat oddaný svým důvodů. Vaše mysl a tělo vám poděkuje v dlouhodobém horizontu. Si můžete vsadit na to.

Probouzení brzy je jako stavět nový zvyk. to je asi zůstat věrný sám sobě a být čestný a zavázaný. Ačkoli výše uvedené tipy a techniky pomůže, musíte mít chuť změnit. Nebo vůli k pohybu vpřed. Jakmile budete mít touhu hořící uvnitř vás, tyto nástroje a techniky jsou pak dal co nejlépe využít. A pamatujte si – to nějakou dobu trvá. Je zvyklý nestane přes noc, takže dát si malý prostor a být jemný, když jste se poprvé začínají. A nezapomeňte, dejte nám vědět, jak to chodí.