Čo by ste mali vedieť o obezity a cukrovky

Výskumné štúdie odporúča, aby sa môžete obrátiť s diabetom otázok navždy, ak budete udržiavať vhodnú váhu. Diabetes mellitus sa opiera o vašej spotrebe cukru, ako aj výsledné tuku uloženého v pankreasu. Mastnú pankreas zhodí jeho schopnosť vytvárať dostatok inzulínu, ktorý spôsobuje diabetický profil. Vrhnúť uložený telesný tuk, budete musieť znova trénovať svoje telo využiť tukov na rozdiel od sacharidov ako doporučenú tela paliva. Boli sme preukázané, rovnako ako naše zdravotníkmi, že prírastok hmotnosti naznačuje cukrovku. Dovoľte nám sa pozrieť na skutočnom výskume, ale najprv nám umožňujú vyskúšať niektoré základné skutočnosti týkajúce sa diabetes mellitus, rovnako ako nadmernej hmotnosti.

5 Dôležitá fakty Pokiaľ ide o diabetes

  1. Diabetes mellitus nie je choroba, je to len znamenie a symptóm.
  2. Diabetickej problémy môžu vlastne byť otočil. Nie je to celoživotný proces kopca.
  3. Jedným z najúčinnejších liekov, s každým jedným z ich nebezpečenstvom, sú založené na separáciu látok z prírodných bylín a ich výroba (farmaceutický priemysel nemôže zarobiť peniaze na skutočnom mieste).
  4. Druh diabetes mellitus 2. nie je doživotný trest. Nová štúdia zistila, že sa jedná o príznak, ktorý môže byť obrátený, a tiež si môžete byť bez neho po zvyšok svojho života, ak si udržať svoju váhu nadol.
  5. Druh diabetes 2 v skutočnosti má rad dôvodov, čo je dôvod, prečo väčšina ľudí s nadváhou nemajú diabetickej problémy.

Čo spôsobuje cukrovku?

Existuje celý rad dôvodov pre diabetickej osobu účtu. Už ste niekedy videli počet osôb, ktoré sú štíhle majú diabetes! Diabetes mohli byť vyvolané:

  • Rôzne druhy infekcií alebo nadobličiek preťaženia.
  • Príliš veľa cukru v diétny plán, alebo jesť príliš niekoľko potraviny, ktoré sa rýchlo stávajú cukor.
  • Vysoký príjem cukru (alebo spotreba staré), ktorý vytvára AGEs v tele. AGEs sú pokročilé glykácia konečných produktov spustený, keď je nadmerná cukru, ako aj cukor začína začlenenie s tukmi alebo zdravých bielkovín bez chemického procesu. Títo AGEs sú ďaleko navyše škodlivé v porovnaní s voľnými radikálmi, pretože pripojenie k bunkám, v celom tele, a tiež spôsobiť poruchy, rakovinové bunky alebo smrť bunky.
  • Pečeňové dysfunkcie alebo problémy tráviaceho traktu (tj nezrovnalosti alebo vyčerpanie mikroflóry).
  • Rad rôznych druhov nerovností hormónov.

Hmotnosti a diabetes mellitus

Viac ako 70% jedincov s nadváhou nemajú cukrovku. Spojenie medzi hmotnosťou rovnako ako diabetes mellitus prevádzkovať v súlade s módou:

Ak je vaša hmotnosť je hlavne preto, že príjem cukru, máte veľkú možnosť vzniku diabetu. Keď vaše telo vyzerá, že s využitím jednoducho cukor pre plyn; že prestane používať tuky na palivo. Každý, kto sa základné pochopenie procesu paliva tvorby v bunkách uznáva, že existujú rôzne cesty, 5, ktoré zavádzajú glukoneogenézu alebo glykolýzy cesty, Krebsov cyklus a ETC (elektrónový dopravnej reťaz), ktorý produkuje ATP (adenosintrifosfátu).

Keď zastavíte využitie tukov na plyn, môžete držať na tuky. Budete musieť znovu trénovať svoje telo, aby využívanie tukov miesto v porovnaní s cukrami a tiež voila, a preto si iste začne strate tukové bunky. Učiteľ Roy Taylor, profesor medicíny a tiež metabolizmus na Newcastle University spresnil, že “To podporuje našu predstavu o osobnom prah tuku. Ak je jedinec získava ešte väčšiu váhu, než priamo možno tolerovať, potom diabetickej problémy sa vydal, avšak v prípade, že potom vrhnúť, že množstvo hmotnosti, potom sa vrátiť k normálnej “.

Prečo je toto Instance?

Zdá sa, že závisí len, koľko tuku je uložený v slinivky brušnej. Ak máte mastnú pankreas, že zakazuje pankreas z tvorby inzulínu, ktorý sa prirodzene je len jedným z mnohých koncových problémov vytvára diabetika profil. Long pred pankreasu, musíme sa vysporiadať s čreva, pečene, rovnako ako nadobličiek. Profesor Taylor pripustil, že aj trvalé diabetes mellitus by mohli byť odstránené.

Že poľutovaniahodná súčasť tohto problému je, že jedinci, ktorí užívajú metformín (anti-diabetická droga na báze umelej látky nachádzajúce sa v mnohých bylín) zmenšiť ich tela koenzýmu Q10 (obdoba Statíny robiť a väčšina antidepresív robiť), čo spôsobuje chaos po celom tele, pretože bunky potrebujú CoQ10 získať palivo. Avšak dobrou súčasť tohto problému je, že každý zberateľ, zdravotník all-prírodnej medicíny, naturopath, atď, uznáva toto zásadné veci, a tiež to, čo byliny, aby sa vzdal, akú dávku otočiť diabetes mellitus.

Na druhú stranu, vaša strava plán zvyčajne musí pracovať v kombinácii s postupom, aj keď diétny plán môže byť veľmi odlišná v závislosti na presne to, čo vytvára diabetikov problémy. Napríklad strava režim môže mať rôzne komponenty v prípade, že diabetickej problémy, je výsledkom poškodenia funkcie pečene, v porovnaní s nadobličiek dysfunkcie. Jednoduchým riešením je to, objavovať veľké zdravotné praktického lekára, ktorý v skutočnosti robí svoju štúdiu a dokáže rozpoznať príčinu a vyriešiť základný problém.