Čo by ste mali urobiť, ak chcete prebudiť skoro ráno

Prebúdza čoskoro bolo preukázané, že nielen produktívne, ale dobrá pre emocionálne a fyzickú pohodu. Je tu niečo mystického rastú úsvitu a začína svoj deň tak akurát. Máte, aby sa zmestili do oveľa viac času, robiť viac, a do doby 8 hodín štrajku, budete sa zahreje a pripravení čeliť deň. A veda sa povedať, že ako začať deň vyrezáva tak, ako zvyšok svoj deň vyzerá. Umožňuje preskúmať viac o tom, prečo by ste mali vstávať skoro nižšie.

K čomu je dobré vstávať skoro?

Už ste našiel sám seba pripútaný na čas alebo stále beží celý deň? Možno ste vždy chceli pracovať a dostať sa do formy, ale nájsť žiadny čas, pretože prebudiť neskoro a zamieriť rovno do práce. S našimi životy stále rušnejšie od čias, to je dobrý nápad vstávať skoro, pretože to vám umožní získať nejaké osobné čas.

Ber to ako samotný čas sa sami k zamysleniu, tvorivého myslenia a stále viac produktívne. Bohužiaľ, vytvárať nové návyky nie je ľahké. Berie prácu a odhodlanie. Ale my vám môže pomôcť s tipy a triky, ktoré urobí váš prechod na skoré vták jednoduchšie.

Najlepšie spôsoby, ako sa prebudiť skoro ráno

Tu sú niektoré z najlepších spôsobov, ako prebudiť čoskoro v morning-

1. Zbaviť záclony a blindfolds

Ak máte spať s oknom najbližším vás vo vašej spálni, alebo je tesne pri hlave, že najlepší spôsob, ako prebudiť čoskoro je začať zbaviť záclony. To môže znieť ako klišé, ale funguje to zakaždým. Akonáhle svetlo hity svoje telo v dopoludňajších hodinách, to vám signalizuje prebudiť. Vstať a dostať sa čo najskôr otvoriť oči, žiadne výhovorky.

2. praxe qigong

Qi Gong je umenie pestovania a cirkulujúce Chi vo vašom tele. Ak ste sa pozrieť na cvičenie, ranné Qi Gong, všimnete si, že omladiť a osviežiť vás. je to oveľa lepšie, než kofeín a zbaví ranné mrzoutství. nie hit telocvični nabudúce prebudiť. Do niektorých Qi Gong a Ocitnete sa desím menej a prebudiť čoskoro každý deň.

3. začať s niečím Fun

Ak chcete vstávať zavčas a necíti unavený, budete musieť začať svoj deň niečo zábavného. To by mohlo byť do denníka v notebooku, robiť umenie, počúvať nejakú hudbu, alebo maznanie so svojou priateľkou v posteli. Nové návyky sú postavené na základoch šťastia a radosti. Koniec koncov, prečo by sa budete držať s niečím, pokiaľ nebol to príjemný v dlhodobom horizonte? To isté platí aj pre predčasné budenie.

4. nastaviť dva budíky

Nastavenie budíka svojho Fitbit alebo pri posteli v paže dosiahnuť a ďalšie trochu ďaleko. Uistite sa, že je tu 15 minút medzera medzi dvoma z nich. Čo to však je, že vám pomôže prebudiť jemne a nečelí to ráno vratkosť. Keď sa zobudíte v prvom poplachu, začať tým, že robí niečo zábavnejšie, ako je čítanie alebo preťahovanie v posteli. Keď sa druhý alarm zhasne, prebudiť, umyte si tvár, a pripravte sa začať svoj deň. Nemáte pocit viny a to buď, a to je ľahké držať. S praxou, budete vstávať skoro bez signalizácie.

5. majú prečo

Váš prečo je vaša najvýznamnejšou dôvod pre predčasné budenie bez signalizácie. Majú dôvodom, prečo robíte to. Je to preto, že chcete tráviť viac času so svojou rodinou alebo sa naučiť nové zručnosti? Alebo preto, že chcete vyvíjať sami a rozširovať svoju kariéru tým, že dozvedieť viac? Loď bez cieľa ide nikde. To isté platí pre mastering, ako sa prebudiť skoro a pocit osvieženia.

6. Plán Váš voľný čas

Niektorí z vás už môžu byť produktívny na všedné dni a môže sa pýtať: Čo bodu prebúdza skoro cez víkendy? No, to je miesto, kde je voľný čas v. Premýšľajte o svoje obľúbené koníčky, alebo to, čo chcete, aby lepšie. To je to, čo víkendy sú určené pre. Premýšľať o tom, že po dobu jednej minúty a plánovať svoje víkendy do tej miery ste zaneprázdnení, a nie dumal.

7. Práca sa ustanovujú podrobnosti

Keď ste sa prebudili včas, a tie sú ponechané s toľko voľného času, môže sa dostať skľučujúca. Môžete dokonca získať v pokušení zatlačiť. To je dôvod, prečo sme sa rozprávali o váš veľký prečo. Ale v tejto súvislosti sa hovorí o svojich malých Whys. Začnite tým, že si to, čo chcete robiť po prebudení.

Budete čistiť zuby, pracovať niekoľko minút a zamierte do kancelárie? Alebo trávia čas na čítanie a niekoľko okamihov s rodinou a potom pracovať. Naplánovať časový úsek alebo koľko času by ste chceli stráviť na týchto drobných úloh, a dostať sa do nej, kým sa cíti lepšie každý deň.

8. Uloženie preč Electronics

nepoužívajú svoje smartphony, notebooky, tablety alebo hodinu pred spaním. Darovať niekomu inému, a neobťažujú hľadať. ak nie je zapnúť a udržať je ďaleko mimo dosah vašej spálne.

9. Je tiež Mental

Prebúdzanie čoskoro je naším prirodzeným dizajne ako ľudské bytosti, ale so všetkými sa všetko točilo na svete, niečo tak intuitívne môžu cítiť neprirodzene. Pripomeňte si o výhodách prebúdza čoskoro a ako je to váš prirodzený stav. Prepojiť svoju myseľ s pozitívnymi myšlienkami, pôsobí na ne a neustále opakujú tento krok zmeniť svoj život.

10. Spoľahnite sa na váš Pet

Ak máte radi brať svojho domáceho maznáčika na prechádzku, je na čase, aby ich pomoc pri vstávaní skoro. Kŕmenie vášho domáceho maznáčika skoro ráno a pripomenúť im, že každý deň. Ak vynecháte jeden deň, alebo nie prebudiť čoskoro, môžete si byť istí, že budú na vás ako tí narušenia bezpečnosti spúšťa.

11. Získajte partnera Zodpovednosť

Nachádzanie nových priateľov, ktorí vstávať skoro alebo zostať v blízkosti svojho domova, je výborný spôsob, ako dostať loptu valcovania. Choďte von na začiatku cvičenie alebo prechádzky s týmto priateľom a opýtajte sa ho / ju udierať na dosah ruky, ak to niekedy vyzerá, ako by ste sa bude chýbať jeden deň. To funguje ako kúzlo.

12. Skúste polyfázická Sleeping

To je pre tých, ktorí chcú vstávať zavčas a menej spánku, bez obetovania kvalita kurzu. Obvykle svet spí po dobu 8 hodín denne. Máte štyri fázy spánku a dva termíny známe ako spánku s pomalými vlnami (SWS) a Rapid Eye Movement (REM). Váš kvalitný spánok spočíva v REM fáze. Môžete skúsiť Chunking váš spánok alebo vydelením 8-hodinový cyklus do troch častí. Šesť hodín v noci a štyri výkonové zdriemnutie 30 minútovej po celý deň. Stačí sa pozrieť do pojmy ako dvojfázové alebo Everyman spánkové cykly a dostanete nápad.

13. Do not Go absťák

Mať realistické očakávania, kedy zmena spánok plán sa týka. nejdú absťák od 1. trvá plné 4 až 5 dní zvykať na váš nový rutina, ale prechádza táto zmena je úplne iný príbeh. Dajte si čas, buďte trpezliví, a zmeniť svoj plán tým, že tlačí späť svoje prebudiť čas v krokoch po 10 minútach za niekoľko dní (až sa dostanete svoj cieľový čas budenia).

14. Optimalizácia to, čo jete

Vaša strava ovplyvňuje, ako sa cítite pred spaním a po prebudení. Preskočiť kofeín a ísť na bylinných čajov. Jesť viac ovocia, zeleninu, orechy a semená, a dostať vaše bielkovín z chudé mäso. Organické potraviny sú príliš dobré. Čistič jete, tým viac disciplinovaní Budete. A čím viac disciplína a vôľa vy kultivovať, tým ľahšie bude vytvárať nové návyky – ako prebúdzanie skoro. to je pozitívny reťazová reakcia druhov.

15. Buď Konzistentné

Akonáhle začnete prebudil skoro, byť konzistentné a držať sa ho. Žiadne výhovorky. Nezáleží na tom, či ide o sviatok, prázdniny, alebo špeciálne akcie. Pracoval ste na to, a teraz nechcem spláchnuť, že do záchodu. Spomenúť, prečo ste začal prebudení skoro na prvom mieste a zostať oddaný svojim dôvodov. Vaša myseľ a telo vám poďakuje v dlhodobom horizonte. Si môžete staviť na to.

Prebúdzanie čoskoro je ako stavať nový zvyk. to je asi zostať verný sám sebe a byť čestný a zaviazaný. Hoci vyššie uvedené tipy a techniky pomôže, musíte mať chuť zmeniť. Alebo vôľu k pohybu vpred. Akonáhle budete mať túžbu horiace vnútri vás, tieto nástroje a techniky sú potom dal čo najlepšie využiť. A pamätajte si – to nejakú dobu trvá. Je zvyknutý nestane cez noc, takže dať si malý priestor a byť jemný, keď ste sa prvýkrát začínajú. A nezabudnite, dajte nám vedieť, ako to chodí.