Chcete snížit cholesterol v těle? Dělat tyto cviky

Pokud máte co do činění s otázkami cholesterolu, cvičení je jedna věc, která vám může pomoci snížit hladinu cholesterolu na zdravé rozsahu. Pravidelné cvičení, jako je jízda na kole, chůze, plavání apod může jen pomoct při snižování hladiny LDL cholesterolu a triglyceridů v krvi, ale může také pomoci při zvyšování hladiny HDL cholesterolu v těle. Přečtěte si, proč a jak cvičení je dobré pro snížení hladiny cholesterolu a také vědět o některé z nejlepších cvičení, které vám mohou pomoci při dosažení stejné, v této psát-up.

Proč Cvičení funguje nejlépe při snižování hladiny cholesterolu?

Zajímá vás, zda toto cvičení může snížit hladinu cholesterolu v krvi? No, ano, to dokáže divy. Voskový lipidů tuk, který je produkován v játrech, je přirozeně se vyskytující v našem těle. Nicméně, někteří lidé mohou mít tento tukové látky ve více než je požadováno množstvích v jejich těle, které pak ulpí do tepen.

Po připojení k tepen, zužuje je, čímž se zvyšuje pravděpodobnost kardiovaskulárních onemocnění. Nicméně, pravidelné cvičení pomáhá při změně povahy cholesterolu. Ve studii bylo prokázáno, že cvičení zlepšuje nejen velikost a počet částic cholesterolu nesoucí, ale také pomáhá při dělat je větší nebo načechranější a tím méně náchylné k způsobovat ucpání v tepnách.

Kolik cvičení budete potřebovat?

Podle nedávného výzkumu, je důležité vykonávat po dobu 30 minut denně, nejméně 4 až 5 dní v týdnu. Nicméně, i když můžete ušetřit 60 až 90 minut týdně po dobu cvičení, to může ukázat jako prospěšné pro vaše zdraví. Pokud máte hektický rozvrh, můžete rozbít vaše cvičení plán do dvou 15 minutových tréninků denně.

Nejlepší typy cvičení si snížit cholesterolu

Zde jsou některé cvičení, které vám mohou pomoci v kácení hladinu cholesterolu:

1. Brisk Walk

Chůze je bezpochyby jedním z nejlepších cvičení na snížení hladiny cholesterolu přirozeně. Chůze je bezpečnější volbou pro lidi, kteří nemohou spouštět, ať už z důvodu zvýšení hmotnosti nebo z důvodu stáří. Nicméně, ujistěte se, že budete chodit rychle nebo rychleji dosáhnout kardio účinky. Nedávný výzkum ukázal, že chůze má výhody podobné běží, pokud jde o snižování hladiny cholesterolu v krvi.

2. Běh nebo jogging

Pokud nejste pádný, váš věk není problém a vaše klouby jsou zdravé, pak byste se měli rozhodnout pro jogging nebo běh jako prezenční formy cvičení ke snížení hladiny cholesterolu rychle. Podle jedné ze studií bylo zjištěno, že dálkových běžců nebo běžci mají zdravější hladinu cholesterolu v krvi, než na krátkou vzdálenost běžců.

3. Jít si zaplavat

Plavání je skvělý způsob, jak udržet váhu navíc pod kontrolou, a to také pomáhá udržovat vyšší úrovně cholesterolu v těle. Tato forma aerobního cvičení je také snadné na klouby.

4. Zvedněte Některé závaží

Silový trénink je skvělý způsob, jak dostat hladinu cholesterolu v normálním rozmezí. Vyplývá to ze studie, bylo prokázáno, že lidé, kteří následovali odpor školení zbavil LDL z jejich krve rychleji než ti, kteří nenásledoval žádný tréninkový odpor režimu.

5. Jízda na kole

Jízda na kole je vynikající způsob, jak dělat nějaké aerobní cvičení. Setkáte-li se bolest nebo bolest v kloubech, můžete tak učinit na kole pro udržení hladiny cholesterolu pod kontrolou. Jízda na kole je skvělý způsob, jak snížit riziko srdečních onemocnění taky.

6. Jóga

Divné, jak by se mohlo zdát, ale jóga vám může pomoci při snižování hladiny cholesterolu. Některé studie potvrzují, že jóga není přínosem jen pro zlepšení zdraví srdce, ale také pomáhá při zlepšování hladiny cholesterolu v těle. Podle jednoho z publikovaných studií, lidé, kteří cvičili jógu pravidelně měl lepší hladinu cholesterolu, než těch, kteří neměli cvičit jógu.

7. aerobik, Zumba a tanec

Jakékoli cvičení s vysokou intenzitou, jako je Zumba, tanec či aerobik, a to nejen vám pomůže zůstat v dobré kondici, ale je to skvělá forma cvičení pro snížení špatný cholesterol nebo udržet hladinu cholesterolu pod kontrolou.

Můžete se rozhodnout pro nějakou formu cvičení, které můžete snadno udělat. Pokud máte sedavý způsob života, vem to pomalu a vybudovat svou výdrž, než začnete užívat až namáhavé cvičení. Nicméně, pokud je vám více než 60 let, jste obézní, nebo máte sedavý způsob života, je třeba předtím, než začnete dělat jakékoliv namáhavé nebo s vysokou intenzitou cvičení se poraďte s lékařem.

Jak si udržet up cvičení, jak dostat své cholesterolu Down?

Cvičení může dostat monotónní a nudná. Nicméně, mantra je, aby sami pepped-up a motivaci. Zde jsou některé způsoby, jak zůstat motivovaný:

1. Získejte Partner

Můžete se těšit jít si zaběhat nebo běhat úplně sám na nějakou dobu, ale po chvíli se může zdát, tak nudné, a můžete dokonce chtít patrové své vykonávají relací. Musíte se zeptat přítele nebo člena rodiny, aby se k vám připojit, aby to více zábavy a pro pobyt více řízený.

2. udržet skutečný

Nereálné cíle nejsou jen těžké dosáhnout, ale mohou také mít mýtné na vaše zdraví. Nech si to jednoduché a udržet skutečný, nic v životě je snadné a zdraví není výjimkou jeden. Malé dosažitelné cíle vás udrží šťastné a soustředěný.

3. Flexibilní Stay

Nebuďte tuhý s vaším cvičení harmonogramu. To znamená, že pokud nejste schopni jít si zaběhat, měli byste v plánu udělat nějaké jógu doma. Cílem je, aby cvičení, a pokud, v některých dnech, jedna z forem cvičení nemusí být proveditelné, rozhodnout se pro druhé.

Měla by existovat žádné kompromisy, pokud jde o zdraví. Proto, pokud jste byly zjištěny s vyššími hladinami cholesterolu, je to známkou toho, že budete muset vytáhnout své ponožky a postarat se o své zdraví. Doufáme, že tento článek vám pomůže při získání nějaké perspektivu zůstat zdravý a motivaci. Zůstat zdravý a šťastný.