Chcete přestat kouřit? Zkuste tyto zdravé alternativy

Kouření, nám bylo řečeno, znovu a znovu, je škodlivá pro zdraví. Jistě, to vám dává několik minut blaženosti, protože je to vynikající stres buster, ale negativní dopad, který je dodáván spolu s ním je mnohem horší než její přínosy. Každá cigareta kouříte při kterém je riziko rakoviny, srdečních onemocnění a špatnou kvalitu života.

Zdravé a přírodní Náhražky Kouření

Pokud čtete tento článek, je pravděpodobné, že jste zvažuje nebo plánuje na nouzové přistání tento zlozvyk. Přečtěte si o některých zdravých a přírodních náhražek k překonání této závislosti.

1. Keep Yourself Busy

Jste nikotinu narkoman? Pak je pravděpodobné, že budete pociťovat abstinenční příznaky. To může být náročné, protože většina z příznaků zkušených patří neklid, úzkost, podráždění, únava, poruchy spánku a změny nálady. Aby bylo možné se s tím vypořádat, je třeba, aby sami obsazeno. Zabírají nový kurz nebo se připojit ke komunitě. Tímto způsobem, budete udržovat svou mysl obsazeno.

2. Ujistěte se, že není izolovat

Většinu času kouření je sociální činnost. Lidé berou kouř přestávky mezi dlouhé hodiny práce nebo během get-společně. Pokud jste se rozhodli přestat kouřit, je pravděpodobné, že se říznete od svých obvyklých kuřák kamarády. Řetězové kuřáci mohou mít změny nálady během této fáze, která bude dále urychlí potřebu izolovat sami.

Ale je třeba, aby se zabránilo dělat. Přestat s kouřením není forma trestu. Nemusíte se s tím vypořádat sama. Promluvte si s vaší blízkosti a drazí, řekni jim o svém rozhodnutí. Dejte vědět svým kuřák kamarády o tomto kroku v opačném směru, takže chápou své hranice.

3. Přemýšlejte o výhodách nekouření

Chutě může být těžké, pokud vám soustředit se na tom, kolik opravdu potřebujete kouř. Místo toho, podívejte se v opačném směru. Přemýšlet o tom, že nejste zabíjet vaše plíce, a nakonec sám sebe. Vaše srdce je nyní mnohem zdravější, než když jste neustále kouří. Dokonce i struktura vaší pokožky a vlasů dostane lepší, když se přestat kouřit. Výhody kouření na daný den bude vážit těžší než zápory kouření, pro které neexistuje žádné nejsou.

4. Vezměte novou Hobby

Nástupu do nové záliby může mít pozitivní vliv na váš život. To vám pomůže růst a zvýšit produktivitu. To může také dát pocit důvěry a zlepšit své dovednosti soubor. Zabírají nové hobby, jako je čtení dobrou knihu nebo malování. Existuje spousta možností k dispozici pro vás z čeho vybírat.

5. cvičit

Zpracování je skvělé pro vaše tělo, ale i mysl, to je také jeden z nejlepších alternativ k kouřit stresu. Zaregistrujte se na nejbližší posilovny a práci si cestu k dobrému zdraví. Když kouříte, mozek uvolňuje dobrý pocit hormony. Když přestanete kouřit, můžete jít do pocitu odstoupení hlavně proto, že tyto dobrý pocit hormony nejsou vyrobeny. Cvičení ve skutečnosti pomáhá uvolnit tyto dobrý pocit hormony, což je důvod, proč se cítíme skvěle po dobrém tréninku zasedání.

6. Rozptýlit sebe Když Hit Cravings

Jste povinni mít chutě. To je nedílnou součástí vzdát závislostí. Ale když máte pocit, jako jsou tyto chutě jsou plíživé na vás, a pokusit se rozptýlit se s něčím jiným. Vstát a vzít na procházku, zavolat kamarádovi, nebo jednoduše vybrat knihu, která si můžete přečíst. Snažte se přiznat chutě.

7. Akupunktura

Akupunktura je starobylá terapie, která zahrnuje tenké jehly, které jsou vloženy do těla. Akupunktura terapie je užitečná pro několik otázek, a kouření je jednou z nich. I když to není práce pro každého, to dělá za pár – závěry je ještě brzy na to, zda se jedná o účinnou léčbu či nikoliv.

8. Opt pro elektronické cigarety nebo bylinné cigarety

Elektronické nebo e-cigarety jsou zařízení na baterie, které jsou méně škodlivé alternativou ke konvenčním cigaret. Bylinné cigarety jsou více organická báze, která je opět menší škodlivý alternativa ke konvenčním cigaret. Tyto cigarety obsahují alternativní kouření bylin, které mají málo k žádné obsah nikotinu. Můžete se rozhodnout pro toto místo vaše obvyklé, ale musíte vědět, že i když se jedná o méně škodlivé v porovnání, jsou stále špatné pro vaše zdraví. Cílem je zde zcela skoncovat s touto zlozvyku, a ne se rozhodnout pro menší ze dvou zel.

9. nechat hýčkat

Získat si masáž nebo koupit bonboniéru. Pokud jste úspěšně udělal pryč s kouřením, pak jste získali sami výsadu dávat si motivaci. Tím se dále motivuje držet se svým rozhodnutím odcházející za krabičku cigaret.

10. Výměna cigarety s vodou nebo mrkvi stonky

U některých kuřáků, jeden problém, kterým čelí, když se přestat kouřit je nutkání udělat něco s jejich úst. Popíjení vody je skvělá náhrada za kouření. Voda má jen pozitivní přínos, na rozdíl od kouření. Pokud to nebude fungovat, rozřezat některé mrkev hole a konzumují ji kdykoli budete cítit nutkání zapálit si cigaretu.