Chcete prestať fajčiť? Skúste tieto zdravé alternatívy

Fajčenie, nám bolo povedané, znovu a znovu, je škodlivá pre zdravie. Iste, to vám dáva niekoľko minút blaženosti, pretože je to vynikajúci stres buster, ale negatívny vplyv, ktorý je dodávaný spolu s ním je oveľa horšie než jej prínosy. Každá cigareta fajčíte pri ktorom je riziko rakoviny, srdcových ochorení a zlú kvalitu života.

Zdravé a prírodné Náhrady Fajčenie

Ak čítate tento článok, je pravdepodobné, že ste zvažuje alebo plánuje na núdzové pristátie tento zlozvyk. Prečítajte si o niektorých zdravých a prírodných náhradiek na prekonanie tejto závislosti.

1. Keep Yourself Busy

Ste nikotínu narkoman? Potom je pravdepodobné, že budete pociťovať abstinenčné príznaky. To môže byť náročné, pretože väčšina z príznakov skúsených patrí nepokoj, úzkosť, podráždenie, únava, poruchy spánku a zmeny nálady. Aby bolo možné sa s tým vysporiadať, je potrebné, aby sami obsadené. Zaberajú nový kurz alebo sa pripojiť ku komunite. Týmto spôsobom, budete udržiavať svoju myseľ obsadené.

2. Uistite sa, že nie je izolovať

Väčšinu času fajčenia je sociálna činnosť. Ľudia berú dym prestávky medzi dlhé hodiny práce alebo počas get-spoločne. Ak ste sa rozhodli prestať fajčiť, je pravdepodobné, že sa porežete od svojich obvyklých fajčiar kamarátmi. Reťazové fajčiari môžu mať zmeny nálady počas tejto fázy, ktorá bude ďalej urýchli potrebu izolovať sami.

Ale je potrebné, aby sa zabránilo robiť. Prestať s fajčením nie je forma trestu. Nemusíte sa s tým vysporiadať sama. Porozprávajte sa s vašej blízkosti a drahí, povedz im o svojom rozhodnutí. Dajte vedieť svojim fajčiar kamarátmi o tomto kroku v opačnom smere, takže chápu svoje hranice.

3. Premýšľajte o výhodách nefajčenia

Chute môže byť ťažké, ak vám sústrediť sa na tom, koľko naozaj potrebujete dym. Namiesto toho, pozrite sa v opačnom smere. Premýšľať o tom, že nie ste zabíjať vaše pľúca, a nakoniec sám seba. Vaše srdce je teraz oveľa zdravšie, ako keď ste neustále fajčí. Dokonca aj štruktúra vašej pokožky a vlasov dostane lepšie, keď sa prestať fajčiť. Výhody fajčenia na daný deň bude vážiť ťažšie ako zápory fajčenie, pre ktoré neexistuje žiadne nie sú.

4. Vezmite novú Hobby

Nástupu do novej záľuby môže mať pozitívny vplyv na váš život. To vám pomôže rásť a zvýšiť produktivitu. To môže tiež dať pocit dôvery a zlepšiť svoje zručnosti súbor. Zaberajú nové hobby, ako je čítanie dobrú knihu alebo maľovanie. Existuje veľa možností k dispozícii pre vás z čoho vyberať.

5. cvičiť

Spracovanie je skvelé pre vaše telo, ale aj myseľ, to je tiež jeden z najlepších alternatív k fajčiť stresu. Zaregistrujte sa na najbližší posilňovne a prácu si cestu k dobrému zdraviu. Keď fajčíte, mozog uvoľňuje dobrý pocit hormóny. Keď prestanete fajčiť, môžete ísť do pocitu odstúpenia hlavne preto, že tieto dobrý pocit hormóny nie sú vyrobené. Cvičenie v skutočnosti pomáha uvoľniť tieto dobrý pocit hormóny, čo je dôvod, prečo sa cítime skvele po dobrom tréningu zasadnutí.

6. Rozptýliť seba Keď Hit Cravings

Ste povinní mať chute. To je neoddeliteľnou súčasťou vzdať závislostí. Ale keď máte pocit, ako sú tieto chute sú plazivej na vás, a pokúsiť sa rozptýliť sa s niečím iným. Vstať a vziať na prechádzku, zavolať kamarátovi, alebo jednoducho vybrať knihu, ktorá si môžete prečítať. Snažte sa priznať chute.

7. Akupunktúra

Akupunktúra je starobylá terapia, ktorá zahŕňa tenké ihly, ktoré sú vložené do tela. Akupunktúra terapia je užitočná pre niekoľko otázok, a fajčenie je jednou z nich. Aj keď to nie je práca pre každého, to robí za pár – závery je ešte skoro na to, či ide o účinnú liečbu alebo nie.

8. Opt pre elektronické cigarety alebo bylinné cigarety

Elektronické alebo e-cigarety sú zariadenia na batérie, ktoré sú menej škodlivé alternatívou ku konvenčným cigariet. Bylinné cigarety sú viac organické bázy, ktorá je opäť menšie škodlivý alternatíva ku konvenčným cigariet. Tieto cigarety obsahujú alternatívne fajčenie bylín, ktoré majú málo k žiadnej obsah nikotínu. Môžete sa rozhodnúť pre toto miesto vaše obvyklé, ale musíte vedieť, že aj keď sa jedná o menej škodlivé v porovnaní, sú stále zlé pre vaše zdravie. Cieľom je tu úplne skoncovať s touto zlozvyku, a nie sa rozhodnúť pre menšie z dvoch ziel.

9. nechať hýčkať

Získať si masáž alebo kúpiť bonboniéru. Ak ste úspešne urobil preč s fajčením, potom ste získali sami výsadu dávať si motiváciu. Tým sa ďalej motivuje držať sa svojím rozhodnutím odchádzajúci za krabičku cigariet.

10. Výmena cigarety s vodou alebo mrkve stonky

U niektorých fajčiarov, jeden problém, ktorým čelia, keď sa prestať fajčiť je nutkanie urobiť niečo s ich úst. Popíjanie vody je skvelá náhrada za fajčenie. Voda má len pozitívny prínos, na rozdiel od fajčenia. Ak to nebude fungovať, rozrezať niektoré mrkvu palice a konzumujú ju kedykoľvek budete cítiť nutkanie zapáliť si cigaretu.