Chcete mít štíhlejší a tónovaný lýtka? Dělat tyto cviky

V letní sezóně volá po krátké šaty a plaveckých výletech. Ale je pravděpodobné, že vaše hubená nebo objemné nohy udržet si skryty pod vrstvami oblečení a nízké sebevědomí. S těmito lýtkové cvičení pro ženy, můžete si dát nohy zaslouženou face-lift.

S nástupem léta, módní scéna změnila z fádní barvy zimy čerstvých ty letní. Scéna strana příliš se přesunula z uzavřených rauty do bazénu. To znamená, že šaty, šortky a sukně jsou volání sezony a všichni se chystá předvést ty vyřezávali nohy. Nemusíte jim? to nikdy není pozdě začít. Zjistěte si několik jednoduchých noha-hubnutí cvičení, které vám pomohou, aby tón a tvar lýtka. Pokud jste byli vědomi svých rozměrných nohou, tato cvičení jsou právě to, co budete potřebovat.

Efektivní a snadno tele cvičení pro ženy

1. Up a Down

První sada cviků tón telata vyžadovat, aby vám začít s nohama šíření šíře ramen, s boky trčí tak, že kolena a kotníky jsou v řadě. Snižte své boky, až vaše hamstringy a podlaha jsou rovnoběžné. Činit asi 20 podpatek plošiny, dokud vaše lýtka unaví.

2. Jumping Jacks

Jumping je skvělý způsob, jak spojit tele posilovací cvičení s těmi, pro boky. S nohama na šířku ramen, narovnat záda a snížit boky do paty začít zvedání ze země. Z této pozice, každý skok bude vyžadovat, abyste houpačka ruce nad hlavou současně, jak si skočit. Tělo bude přímku, když děláte to.

3. závažnými Záležitosti

Vytrvalostní trénink zahrnuje také cvičení, aby hubené nohy vypadají lépe. Dostat se do polohy udělat nějaký jednoduchý výpony přesunutím váhy těla z paty na bříškách chodidel, zatímco drží činky v ruce. Zvýšení vnějšího odporu vytvoří větší důraz na dolních končetinách.

4. horolezec

Dostat se do pozice push-up a zajistit, aby vaše abs jsou smluvně. Minutu rychlého běhu v této poloze se nohy jít dovnitř a ven je ideální pro posílení lýtek.

5. Hlavní schody

Jedním z nejjednodušších staromódní cvičení pro telata se pohybuje nahoru a dolů po schodech. Půl hodiny takového zasedání je určitě zmírnit tyto telata, což z nich vypadají silné a dobré.

6. Calf vleky

Jeden z nejlepších nohu hubnutí cvičení je tele výtahy. Začněte s rukama spočívající na zdi před vámi, nebo na bocích. Udržujte své kostrče zastrčený dovnitř. Zvedněte si na prsty u nohou a před podáním nohy na zem, držet pozici po dobu několika sekund. To přispěje k posílení telata a dokáže divy pro vás.

V návaznosti na toto cvičení pro telata na ně bude vypadat sexy a fit. Nyní, které mají štíhlé a tónovaný nohy, není něco, co si můžete nechat jen zdát. Pravidelné opakování těchto cvičení, můžete pozdravit štíhlé tónovaný lýtka a nohy v žádném okamžiku. Nicméně, je důležité dávat pozor na požadavky vašeho těla, a nikoli zdaňovat to mimo únavy.