Chcete mít dobrý spánek v noci? vyzkoušet tyto potraviny

Stejně jako potřebujeme jídlo a vodu pro přežití, spánek je důležitý pro udržení dobrého zdraví. Je třeba dobře spát, aby zůstala zdravá a fit. Víte, co můžete jíst vaše cesta k lepší spánek? Jinými slovy, tam jsou některé potraviny, které mohou pomoci indukovat lepší spánek. Důvodem je, že jíst některé potraviny před spaním pomoc při inhibici neurotransmiterů v mozku, která nás udrží vzhůru a ve střehu. Budeme diskutovat o některé potraviny, které můžete jíst před spaním, aby si zdravý spánek.

Potraviny, které mohou vyvolat zdravý spánek

Potraviny nám pomáhá při zajištění výživy, ale jídlo je dobré pro poruchy spánku příliš. Zde jsou některé potraviny pro nedostatek spánku nebo některé potraviny pro navození lepší spánek:

1. Rajčata

Tento červený kyselý ovoce je zatíženo vitamin A, vitamin C, lykopen a kyseliny listové. Tyto šťavnaté ovoce také obsahují melatonin, sloučeninu, která je známá pro své spánku indukující vlastnosti. Rajčata také obsahují cholin, živina, která pomáhá při podpoře spánku a dalších kognitivních funkcí.

2. Hrozny

Hrozny obsahují melatonin v hojnosti. Melatonin napomáhá lepší spánek, a tím i misku hroznů je ideální volbou snacking, pokud jste se setkali s problémy s usínáním.

3. Pistácie

Tento lahodný matice je nejen moc nabitý mnoha důležitých vitamínů a minerálů, ale také obsahuje vysoké množství melatoninu. Tyto malé ořechy může přijít vhod, pokud si přejete, aby se trochu vyspat.

4. Cherries

Většina z nás chtěli vychutnat třešně; Nicméně, není mnoho z nás může být vědomi toho, že toto ovoce je také skvělý pro bojovat s nespavostí. Přirozeně se vyskytující melatonin lze nalézt v hojnosti v těchto červeného ovoce, což je skvělé pro získání zdravý spánek. Můžete jíst vysuší třešně příliš, protože mají stejné výhody jako čerstvých třešní pro navození spánku.

5. Cizrna

Tato luštěnina je naloženo s proteinem, je nízká v tucích a má dostatek množství vláken v něm. Přítomnost vitamínu B6 a hořčíku v cizrnu pomáhá jeden cítit klidný a uvolněný, a tím i lépe spát. Cizrna jsou jedním z nejvíce ideální možností pro insomniacs stravy.

6. Houby

Pokud jste se potýkají s problémy se spánkem v noci, mohou houby nabídnout tolik potřebné řešení. Tato jedlá houba obsahuje tryptofan, který pomáhá produkci melatoninu v těle. Pokud máte rádi jíst houby můžete rozloučit se svým spánkem strasti.

7. papriky

Papriky – ať už je to zelená, žlutá nebo červená, obsahují dobré množství tryptofanu. Tryptofan pomáhá při produkci melatoninu, což je hormon spánku. Zatímco zvony papriky mají uklidňující účinek na spaní, feferonky může dělat pravý opak. Proto mějte pálivé papriky na uzdě, pokud budete potřebovat nějaký dobrý spánek.

8. Banány

Tento žlutý kašovitý ovoce obsahuje dobré množství draslíku a vitaminu B6. Oba tyto živiny jsou nezbytné pro výrobu spánek vyvolávající hormon, známý jako melatonin. Takže příště se ocitnete snaží spát, jíst jeden banán a zdřímnout pryč ke slávě.

9. Kale

Zelení listová zelenina jsou dobré pro vaše celkové zdraví, a třešničkou na dortu je, že zelenina jsou dobré pro uvedení vás, aby to znělo příliš spánku. Zelenina, jako je kapusta jsou nahrány s vápníkem a nedostatek tohoto minerálu v těle může být obtížné získat zdravý spánek. Z tohoto důvodu zahrnují více zelené listové zelenině, jako je kapusta ve vaší stravy pro zdravé spaní.

10. Celá zrna

Už jste se cítil ospalý poté, celozrnné těstoviny nebo jiné celozrnné? No, to je vše, vysoká dávka hořčíku dělá svou práci. Celá zrna mají dostatek množství hořčíku, což je užitečné při uvedení ke spánku.

11. Vlašské ořechy

Kromě poskytuje tak svazku živin, které ořechy bylo prokázáno, že zlepšení kvality spánku taky. Přítomnost AHA ve vlašských ořechů, což je omega-3 mastná kyselina, pomáhá při konverzi AHA do DHA. DHA je užitečné při výrobě serotoninu, chemické látky vyvolávající spánku v těle.

12. mastné ryby

Makrela, tuňák, pstruh a losos jsou některé možnosti tučných ryb. Tyto ryby jsou vysoké zdrojem vitaminu D a omega-3 mastných kyselin. Obě tyto složky ukázat jako výhodná v podpoře produkce serotoninu, chemické zodpovědný za podporu spánku. Pokud zahrnete několik uncí jakékoliv tučných ryb před spaním, může pomoci lépe spát.

13. Mandle

Mandle obsahují mnoho důležitých vitamínů a minerálních látek, které jsou dobré pro naše zdraví; Nicméně, tato matice je také zodpovědný za řešení problémů spánkovou deprivaci. Mandle obsahují dobré množství hořčíku, který nejen pomáhá snižovat hladinu stresu v těle, ale také ke zlepšení kvality spánku.

14. Turkey

Tento lahodný pták maso je také předpokládaný k navození lepší spánek u lidí. Přítomnost tryptofan, aminokyselina v Turecku, pomáhá při vyvolání spánku vyvolávající hormony. Jíst krocana může také způsobit jakési únavy, které vám mohou pomoci lépe spát.

Můžete tyto prvky zahrne do svého jídelníčku, pokud jste se potýkají s obtížemi se svým spánkem. Tyto potraviny obsahují látky, které pomáhají při napomáhání lepší a lepší spánek.

Často kladené otázky

Chtějí dozvědět více o přidávání potravin ve vaší stravě trochu zdravý spánek? Zde jsou některé časté dotazy nebo často kladené otázky na téma:

1. Jaké potraviny je třeba se vyhnout pro dobrý spánek?

Zatímco některé potraviny mohou pomoci získat zdravý spánek, jiné potraviny může narušit váš spánek. Některé potraviny, které byste se měli vyvarovat před spaním jsou:

  • Vyhněte se kofeinové nápoje, jako je káva, čaj a další podobné nápoje, protože mohou vás vzhůru na dlouhé hodiny.
  • Zpracované nebo nezdravé potraviny, protože jsou načteny s tuky, které můžete udělat vy těžké a neklidný v noci.
  • Pikantní nebo horké potraviny, protože mohou vést k pálení žáhy a kyselosti.
  • Potraviny, které obsahují vysoké množství bílkovin, protože potraviny bohaté na bílkoviny pomáhají při stimulaci mozkové činnosti.
  • Vysokým obsahem tuku potraviny, protože oni berou více času trávit a narušit váš spánkový cyklus.

2. Co mám pít, aby lépe spát v noci?

Na rozdíl od zahrnující přírodní potraviny pro dobrý spánek, může také obsahovat některé nápoje ve vaší stravě, které vám pomohou lépe spát. Některé z možností jsou teplé mléko, heřmánkový čaj, bez kofeinu zelený čaj, mandlové mléko nebo sladového mléka.

3. Kdy je nejlepší čas konzumovat potraviny pro získání maximálních přínosů spát pomoc?

Za účelem využití maximální užitek z jíst potraviny, které mohou pomoci při vyvolání lepší spánek, je třeba konzumovat tyto potraviny alespoň 2 až 3 hodiny před spaním. Důvodem je, že jídlo má čas, aby se rozštěpí, a jakýkoli nestrávené potravy může způsobit zažívací problémy nebo žaludečních šťáv, které mohou manipulovat s spánku.

Každý, kdo má rád spát, ale pokud jste se snaží získat nějaké kvalitní spánek v noci, může to mít mýtné na vaše zdraví příliš. Můžete zahrnout kteroukoli našim doporučeným možností, jak získat nějaké zdravý spánek a cítí zdravý a šťastný.