Chcete mať štíhlejšie a tónovaný lýtka? Robiť tieto cviky

V letnej sezóne volá po krátkej šaty a plaveckých výletoch. Ale je pravdepodobné, že vaše chudá alebo objemné nohy udržať si skryté pod vrstvami oblečenia a nízke sebavedomie. S týmito lýtkové cvičenie pre ženy, môžete si dať nohy zaslúženú face-lift.

S nástupom leta, módne scéna zmenila z fádny farby zimy čerstvých tie letné. Scéna strana príliš sa presunula z uzavretých rauty do bazéna. To znamená, že šaty, šortky a sukne sú volania sezóny a všetci sa chystá predviesť tie vyrezávali nohy. Nemusíte im? to nikdy nie je neskoro začať. Zistite si niekoľko jednoduchých noha-chudnutie cvičenie, ktoré vám pomôžu, aby tón a tvar lýtka. Ak ste boli vedomí svojich rozmerných nôh, tieto cvičenia sú práve to, čo budete potrebovať.

Efektívne a ľahko teľa cvičenie pre ženy

1. Up a Down

Prvá sada cvikov tón teľatá vyžadovať, aby vám začať s nohami šírenia šírka ramien, s bokmi trčí tak, že kolená a členky sú v rade. Znížte svoje boky, až vaša hamstringy a podlaha sú rovnobežné. Činiť asi 20 podpätok plošiny, kým vaša lýtka unaví.

2. Jumping Jacks

Jumping je skvelý spôsob, ako spojiť teľa posilňovacie cvičenia s tými, pre boky. S nohami na šírku ramien, narovnať chrbát a znížiť boky do päty začať zdvíhanie zo zeme. Z tejto pozície, každý skok bude vyžadovať, aby ste hojdačka ruky nad hlavou súčasne, ako si skočiť. Telo bude priamku, keď robíte to.

3. závažnými Záležitosti

Vytrvalostný tréning zahŕňa tiež cvičenie, aby chudé nohy vyzerajú lepšie. Dostať sa do polohy urobiť nejaký jednoduchý výpony presunutím váhy tela z päty na bruškách chodidiel, zatiaľ čo drží činky v ruke. Zvýšenie vonkajšieho odporu vytvorí väčší dôraz na dolných končatinách.

4. horolezec

Dostať sa do pozície push-up a zabezpečiť, aby vaše abs sú zmluvne. Minútu rýchleho behu v tejto polohe sa nohy ísť dovnútra a von je ideálny pre posilnenie lýtok.

5. Hlavné schody

Jedným z najjednoduchších staromódny cvičenie pre teľatá sa pohybuje hore a dole po schodoch. Pol hodiny takéhoto zasadnutia je určite zmierniť tieto teľatá, čo z nich vyzerajú silné a dobré.

6. Calf vleky

Jeden z najlepších nohu chudnutie cvičenia je teľa výťahy. Začnite s rukami spočívajúcej na stene pred vami, alebo na bokoch. Udržujte svoje kostrče zastrčený dovnútra. Zdvihnite si na prsty na nohách a pred podaním nohy na zem, držať pozíciu po dobu niekoľkých sekúnd. To prispeje k posilneniu teľatá a dokáže divy pre vás.

V nadväznosti na toto cvičenie pre teľatá na ne bude vyzerať sexy a fit. Teraz, ktoré majú štíhle a tónovaný nohy, nie je niečo, čo si môžete nechať len zdať. Pravidelné opakovanie týchto cvičení, môžete pozdraviť štíhle tónovaný lýtka a nohy v žiadnom momente. Avšak, je dôležité dávať pozor na požiadavky vášho tela, a nie zdaňovať to mimo únavy.