Chcesz rzucić palenie? Spróbuj tych zdrowych alternatyw

Palenia, mówiono nam raz po raz, jest szkodliwa dla zdrowia. Jasne, to daje kilka minut szczęścia, ponieważ jest to doskonały buster stres, ale negatywny wpływ, który przychodzi wraz z nim jest o wiele gorsza niż jej korzyści. Każdy papieros palisz powoduje ryzyko zachorowania na raka, choroby serca i złej jakości życia.

Zdrowy i naturalny Zamienniki dla palących

Jeśli czytasz ten artykuł, są szanse, że rozważa lub planuje wodowania ten zły nawyk. Zapoznaj się z niektórych zdrowych i naturalnych substytutów aby pokonać ten nałóg.

1. Keep Yourself Busy

Czy jesteś uzależniony od nikotyny? Wtedy są szanse, że mogą wystąpić objawy odstawienia. To może być trudne, ponieważ większość objawów doświadczyły to niepokój, niepokój, podrażnienie, uczucie zmęczenia, zaburzenia snu i zmiany nastroju. Aby być w stanie poradzić sobie z tym, czego potrzebujesz, aby utrzymać się zajęty. Zebrać nowy kurs lub społeczności. W ten sposób można zachować swój umysł zajęty.

2. Sprawdź, czy nie należy odizolować się

Większość czasu palenia jest aktywność społeczna. Ludzie robienie przerw między dymu w długich godzinach pracy lub w czasie get-razem. Jeśli zdecydowaliśmy się rzucić palenie, są szanse, że cięcie się od swoich zwykłych kumpli palacza. palacze łańcuchowe mogą mieć zmiany nastroju w tej fazie, która przyczyni się do dalszego przyspieszenia potrzeby izolowania się.

Ale trzeba unikać tego. Rzucenie palenia nie jest formą kary. Nie masz do czynienia z tym sam. Porozmawiaj z bliskich, opowiedzieć im o swojej decyzji. Powiadom swoich znajomych o tym palacz krok w innym kierunku, tak, że rozumieją swoje granice.

3. Pomyśl o korzyściach płynących z niepalenia

Pragnienia może być trudne, jeśli skupić się na ile naprawdę potrzebujesz dymu. Zamiast szukać w innym kierunku. Pomyśl, jak ty nie zabijają swoje płuca, aw końcu samemu. Twoje serce jest teraz o wiele zdrowsze niż kiedy są stale palenia. Nawet tekstury skóry i włosów staje się lepsze, kiedy rzucić palenie. Korzyści wynikające z palenia tytoniu w danym dniu będzie ważyć cięższy niż minusów palenia, dla których nie ma.

4. podjąć nowe hobby

Biorąc nowe hobby może mieć pozytywny wpływ na twoje życie. To może pomóc rozwijać i stać się bardziej wydajne. Może on również daje poczucie pewności siebie i poprawić swoje umiejętności. Podjąć nowe hobby jak czytając dobrą książkę lub malowanie. Istnieje wiele opcji dostępnych dla Ciebie do wyboru.

5. Hit siłowni

Opracowanie jest dobre dla ciała, jak i umysłu, jest to również jedna z najlepszych alternatyw dla palenia dla ukojenia. Zapisz się na najbliższym siłowni i swój sposób pracy do dobrego zdrowia. Kiedy palisz, mózg uwalnia hormony dobrego samopoczucia. Po rzuceniu palenia, idziesz do poczucia wycofania głównie dlatego, że te hormony dobre samopoczucie nie są produkowane. Ćwiczenia faktycznie pomaga uwolnić tych hormonów dobrego samopoczucia, dlatego czujemy się świetnie po dobrej sesji treningu.

6. Rozprosz się, gdy Cravings Hit

Jesteś zobowiązany mieć apetyt. To jest nieodłączną częścią rezygnację z uzależnienia. Ale kiedy czujesz, jak te pragnienia są skradanie na ciebie, spróbuj odwrócić się z czegoś innego. Wstać i przespacerować, zadzwonić do znajomego, lub po prostu wybrać książki, które można przeczytać. Staraj się nie przyznają pragnienia.

7. Akupunktura

Akupunktura starożytnych terapia, która polega na cienkich igieł, które są wkładane do ciała. terapia akupunktura jest przydatna do kilku kwestii, a palenie jest jednym z nich. Jednakże, podczas gdy to nie działa dla każdego, to jednak dla nielicznych – jury jest jeszcze obecnie, czy to jest skuteczne leczenie lub nie.

8. Opt do elektronicznych papierosów i papierosy ziołowe

Elektroniczne lub e-papierosy są urządzeniami bateryjnie, które są mniej szkodliwe alternatywę dla tradycyjnych papierosów. Ziołowe papierosy są bardziej zasady organicznej, która jest jeszcze mniej szkodliwe alternatywę do tradycyjnych papierosów. Te papierosy zawierają alternatywne palenia zioła, które mają niewiele do zawartości nikotyny. Możesz zdecydować się na to, a nie zwykły, ale trzeba wiedzieć, że choć są one mniej szkodliwe dla porównania, nadal są one szkodliwe dla zdrowia. Celem jest tutaj całkowicie położyć kres tego złego nawyku i nie zdecydować się na mniejsze zło.

9. poddać się

Dostać się na masaż lub kupić pudełko czekoladek. Jeśli pomyślnie zlikwidowane z paleniem, a następnie zyskały sobie przywilej dając sobie bodźce. To jeszcze bardziej motywuje cię trzymać się swojej decyzji pozostawiając paczki papierosów.

10. Wymienić papierosy z wodą lub marchew sztyfty

Dla niektórych palaczy, jeden problem napotykają, kiedy rzucić palenie jest chęć zrobić coś z ich ust. Popijając wodą jest doskonałym zamiennikiem dla palenia. Woda ma tylko pozytywne korzyści, w przeciwieństwie do palenia. Jeśli to nie zadziała, pociąć jakieś laski marchew i spożywają go, gdy czujesz się pokusie, żeby zapalić papierosa.