Chcesz mieć szczuplejsze i stonowanych łydki? Czy te ćwiczenia

Sezon letni wzywa do krótkich sukienek i wycieczki kąpielowych. Ale są szanse, że chude nogi są nieporęczne lub utrzymanie się ukryte pod warstwami odzieży i niską samoocenę. Z tych ćwiczeń łydek dla kobiet, można dać nogami zasłużoną liftingu twarzy.

Wraz z nadejściem lata, moda scena zmieniła się od szarych kolorach zimy na świeże orzeźwiających. Scena partia zbyt przesunął się z zamkniętych bankietów na basenie. Co oznacza, że ​​sukienki, spodenki, spódnice i są wywołanie sezonu i wszyscy są gotowi do popisać te rzeźbione nogi. nie ma ich? nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć. Dowiedzieć się kilka prostych ćwiczeń nóg odchudzające, które pomogą dźwięk i kształt łydek. Jeśli były świadome swoich masywnych nogach, te ćwiczenia są po prostu to, czego potrzebujesz.

Skuteczny i łatwy cieląt Ćwiczenia dla kobiet

1. w górę iw dół

Pierwszy zestaw ćwiczeń do tonu cielęta wymagają, aby zacząć od nóg spread ramię szerokości od siebie, z biodra wystaje tak, że kolana i kostki są w linii. Obniż biodra aż do ścięgna i podłoga są równoległe. Zrobić około 20 wyciągów pięty, aż do łydek znudzi.

2. Jumping Jacks

Skoki to fantastyczny sposób, aby połączyć ćwiczenia łydek Toning z tymi na biodrach. Z nogami rozstawionymi na szerokość barków, wyprostuj plecy i opuść biodra do pięty rozpocząć podnoszenie z ziemi. Z tej pozycji, każdy skok będzie wymagać, aby huśtawka ramiona nad głową jednocześnie jak skok. Ciało uczyni linię prostą, gdy robisz to.

3. ważnych sprawach

Trening wytrzymałościowy obejmuje również ćwiczenia, aby chude nogi wyglądają lepiej. Dostać w stanie zrobić kilka prostych łydki podnosi poprzez przeniesienie ciężaru ciała z pięty do piłki stóp, trzymając hantle w twoich ramionach. Wzrost oporu zewnętrznego stworzy większy nacisk na podudzi.

4. alpinista

Dostać się do pozycji push-up i upewnić się, że abs są zakontraktowane. Minutę szybkiego biegania w tej pozycji z nogami wchodzących i wychodzących jest dobre dla wzmocnienia łydki.

5. Mistrz schody

Jednym z najprostszych staromodnym ćwiczeń dla cieląt działa w górę iw dół po schodach. Pół godziny takiej sesji z pewnością złagodzić te cielęta, dzięki czemu wyglądają mocne i dobre.

6. wyciągi cieląt

Jednym z najlepszych ćwiczeń odchudzających noga jest wyciągi łydki. Start z rąk spoczywa na ścianie przed sobą lub na biodrach. Zachować swój ogon schowany w kość. Podnieś się na palcach i utrzymać pozycję przez kilka sekund przed wniesieniem stopy do podłoża. Pomoże to wzmocnić łydki i może zdziałać cuda dla Ciebie.

Po tym treningu dla cieląt pozwoli im wyglądać seksownie i dopasowanie. Teraz, mając szczupłe nogi i stonowanych nie jest czymś, co można tylko pomarzyć. Z regularnych powtórzeń tych ćwiczeń, można powiedzieć cześć do szczupłych stonowanych łydek i nóg w żadnym momencie. Jednak ważne jest, aby zwracać uwagę na potrzeby swojego ciała i nie opodatkować go poza zmęczeniem.