Cēloņi un padomus, lai atvieglotu kakla sāpes pēc miega

Kad jūs piecelties no rīta, jūs vēlaties, lai justies svaigi un enerģisks, lai varētu saņemt, izmantojot pārējo dienu. Bet pamosties ar kakla sāpes var būt reāls dempferis. Stīvs un sāpes kakla pēc miega ir diezgan izplatīta, un to var atkārtot vienu reizi pārāk daudz. Bet jūs varat mēģināt vienkāršus veidus, kā izvairīties no tā, vai vismaz mazinātu sāpes.

Iemesli, kāpēc jūsu kakla sāp pēc miega

Tas nav viegli noticēt, ka miegs var izraisīt sāpes jebkāda veida. Varētu sagaidīt, mosties sajūta jaunāka, ne barots sāpes; īpaši kakla. Ir vairāki iemesli, kāpēc tas notiek. Šeit ir cēloņi kakla sāpes pēc gulēšanas:

1. stīvs kakls

Kad jūs gulēt, organisms mēdz kļūt stīvs, jo ilgu bezdarbības stundām. Sleeping neērtā pozā, var ietekmēt jūsu saites un cīpslas. Ar kakla muskuļi kļūst neelastīgi, it īpaši, ja ķermenis paliek stingrs kakla sāpes guļus pozīcijā, citiem vārdiem sakot, smieklīgi vai neveikli gulēšanas pozīcijā.

2. Poor Sleeping Stāja ir Vaininieks

Visbiežāk iemesls kakla sāpēm no miega nepareizi ir jūsu miega stāvoklis. Ja jums patīk gulēt uz vēdera, tad jums var būt grāvja uzreiz. Kad jūs gulēt saskaras gultu, kakls ir ieslēgts ekstremālā leņķī. Tas ir pārliecināts, ka, lai dotu jums šķebinošs sāpes, kad jūs piecelties.

3. Jūsu spilvenu Nedrīkst Jūsu Pal

Cilvēki tērē daudz laika un enerģijas mēģina izvēlēties pareizo spilvens. Nav mazs feat. Labs spilvens ir tas, kas uztur jūsu degunu, galvas un mugurkaula līniju. Kakla un galvas līkumu neveikli, ja spilvens ir vai nu pārāk apaļīgs vai pārāk plānas. Izvēloties spilvenu, kas palīdz jums saglabāt veselīgu galvas un kakla stāvokli ir svarīga.

4. Jūsu Matrači Pievieno Jūsu Misery

Matracis jūs gulēt, var pievienot arī jūsu woes. Ja jūs izmantojat ļoti mīksts matracis, tad izredzes ir jūs arent uzturēt veselīgu stāvokli, kamēr guļ. Tas var izraisīt ķermeņa izlietne gultā, kas, savukārt, varētu saliekt jūsu mugurkaula un pleciem nemierīgi. Jo tas viss, kakls būtu jāuzņemas triecienu.

5. Grūtniecība un kakla Woes

Ja Jums ir iestājusies grūtniecība, tad sāpes organisms nav jauns, lai jums. Jums var rasties kakla sāpes dēļ hormonālās izmaiņas organismā. Šīs sāpes var apmesties uz leju mazliet. Bet trešais trimestris nāk ar savu daļu muguras sāpes, kas, protams, ietekmē kakla too. Pievienots, ka grūtniecei cīnās, lai atrastu sev ērtu stāvokli gulēt. Tas ir daudz sliktas ziņas par kaklu.

Bez šiem, ja jūs ciešat no artrīta vai citas hroniskas kakla sāpēm vai ir bijusi sava veida kakla traumas, piemēram, kakla skriemeļu, utt, tad vislabāk ir lūgt padomu savam ārstam.

Veidi, lai atbrīvotu kakla sāpes no miega

Lai atbrīvotu jūs no šī kakla sāpes, kā gulēt, ir nopietni jāapsver. Ar to, ka, un dažas citas veselīgus paradumus minēts zemāk, jūs varat noskūpstīt sāpes un kakla kakla ardievas.

1. Miega uz muguras

Shavasana vai līķis rada Joga ar abām rokām novietoti sānā ir labākais stāvoklis, lai izvairītos no kakla sāpes. Tas nodrošina, ka muguras un kakla tiek atbalstīta gultā, kad jums ir miega.

Kad guļus, jums vajadzētu saglabāt savu kājas un rokas atviegloti. Kakls ir jābūt saskaņā ar muguras un mustnt krist uz abām pusēm.

2. Sleeping jūsu pusē

Tas ir cits piemērots miega stāvoklis. Šī pozīcija nodrošina, ka kakla un muguras ir veselīgā stāvoklī, un tas nav kāds nevajadzīgs spriedzi kakla mugurkaula, citiem vārdiem sakot, jūsu kakla.

3. Neturiet roku uz pieres

Kad jūs gulēt ar vienu roku uz pieres, tad scalene muskuļi kakla un augšējo trapecveida muskuļi ir nevienmērīgi aktivizēts. Tā rezultātā neatbilstība jo kakls kļūst pagriezt. Atcerieties, ne to darīt, ja jūs vēlaties, lai izvairītos no stīvs kakls no rīta.

4. Hands-on-krūtīs Amats jāizvairās

Šajā gadījumā, lai gan ir vienādi aktivizēti muskuļi abās pusēs, augšējā trapecveida un kakla muskuļi ir tendence pastiprināt un izraisīt nejutīgumu. Tas ir iespējams, ka, ja jūs gulēt šajā stāvoklī, jūs varētu pamosties ar kakla un sāpes kaklā.

5. Izvēlieties atbilstošas ​​Pillow

Spilvens jūs izmantojat, var darīt visu starpību. Spilvenu, kas atbalsta kaklu labi ir labākais. Tas būtu tāds, ka, ja jūs ievietot savu galvu, turklāt ar katru izmaiņas pozīcijā, spilvens arī ir mainīt formu. Tāpat pārliecinieties, ka jūs mainīt spilvens, ja tā sāk sags jo ilgstošas ​​lietošanas.

6. Izmantojiet Īpašas Spilveni

Tiem, kas gulēt uz sāniem, tas ir ieteicams izmantot spilvenu, kas ir augstāka zem kakla, nevis galvu. Izmantot labu kakla spilvens ceļojot plaknēs, utt, lai atbalstītu savu kaklu un muguru.

7. Pievērsiet uzmanību Matrači

Pārvērtiet savu matraci laiku pa laikam, lai tas nesākas sabrukt tikai vienā vietā. Arī apmainīt savu veco matracis jaunu regulāri, lai tā turpina atbalstīt muguru un kaklu veselīgā stāvoklī.

8. Sleeping uz vēdera ir aizliegts

Tas var būt grūti pēkšņi mainīt savu paradumu gulēt uz vēdera. Bet jums būs veikt pasākumus, lai labotu savu gulēšanas pozu labad kaklu.

9. grūtniecēm

Ja jūs gulēt uz muguras, tad sliet spilvenu vai divas zem jūsu ceļgaliem. Vai arī, ja vēlaties gulēt uz jūsu pusē, un pēc tam novietojiet spilvenus starp jūsu ceļgaliem.

10. Rīts Stiepjas

Vienkāršas izstiepj vai joga patiešām ir iespējams panākt pārmaiņas. Tas palīdzēs relaksēties muskuļus un locītavas organismā un padarīt tās elastīgākas.

Sāpju un intensitāti daba var atšķirties no cilvēka uz cilvēku, tomēr, tie ir vienkārši veidi, kā mierīgu miegu un laimīgu rīta.

Rīta vingrinājumi, lai atvieglotu ar spranda stīvumu

Ja vien tas ir hroniskas sāpes vai kādu citu nopietnu slimību, ir maz, ka uzdevums nav rūpēties par. Vienkārša iekaisis kakls var tikt atvieglota ar šādiem uzdevumiem:

1. Galvas pilieni

Stāvēt taisni un lēnām samazināties galvu uz labo pusi. Glabāt meklē priekšā no jums, kā jūs darīt. Pagaidiet 10 skaitu, un pēc tam atkārtojiet pa kreisi. Atkārto visu secību trīs reizes. Jūs varat stiept vairāk, nometot pretējo plecu katrā pusē.

2. Up-Down Motion

Stāvēt taisni. Lēnām nolaidiet galvu un pieskarties zodu pie krūtīm. Pagaidiet 10 skaitu. Tālāk, noliekt galvu uz augšu. Pagaidiet 10 skaitu. Atkārtojiet trīs reizes. Nedaudz intensīvāks versija ir likt krūšu leju savā gultā, piemēram, ka tikai jūsu galva ir pār gultas malu. Atkārtojiet up-down kustību trīsreiz.

3. pāri plecam

Stāvēt taisni un raudzīties nākotnē. Lēnām pārvietojiet savu galvu, lai apskatīt savu labo plecu. Pagaidiet 10 skaitu. Atkārtojiet pa kreisi. Atkārtot secību trīs reizes.

4. Galvas juts

Sēdēt taisni ar savu atpakaļ uzcelt. Push savu galvu, un turiet 10 skaitu. Tad piespiediet to visu ceļu atpakaļ un turiet. Atcerieties, lai saglabātu savu ķermeni stāvus. Atkārtojiet to 5 reizes.

5. Galvas Pacēlāji

Nosaka dzīvoklis uz paklāja. Pieskarieties jūsu aukslējas vai jumta muti ar mēli. Tagad, kā jūs skaits līdz 10, atvieglotu zodu uz jūsu krūtīm. Tālāk, ļoti lēni paceliet galvu no paklāja. Picture bāzi jūsu galvaskausa un iedomājieties, ka jūsu galva noliecas starp ausīm. Tas palīdz stiept muskuļus pakauša. Turiet 10 skaitu un atpūsties. Atkārtojiet šo apmēram divas minūtes. Lēna.