Best Foods For Good krūts veselību

Šeit ir top 5 pārtika labu krūts veselībai:

Krustziežus veggies

Brokoļi, kāposti, kāposti, ziedkāposti, COLLARD zaļumi visi pieder pie šīs grupas. Papildus tam ir augsts A un C vitamīnu, Krustziežus dārzeņi ir arī bagāti ar phytochemicals sauc indoli un sulforaphane. Šie antioksidanti spēj palīdzēt cīņā ar vēzi, neitralizējot toksīnus un kancerogēniem. Ne tikai tie samazina risku saslimt ar krūts vēzi, pētījumi arī konstatēja, ka tie var arī novērst krūts vēzi atgriezties starp krūts vēža izdzīvojušajiem. Gatavošanas metodes dos atšķirība barības vielu satura. Izmantojiet ātras gatavošanas metodēm, piemēram, atkrāsošanās par minūti, vai sauteing.

Augu balstītas proteīnu

Daudzi pētījumi atklāja, ka uzturs ar lielāku augu bāzes proteīnu, nevis gaļas, ir aizsargā krūts vēža attīstību. Šīs olbaltumvielas Powerhouse, lēcas un pākšaugi ir uztura superzvaigznes savas tiesības. Ne tikai tie ir bagāti ar olbaltumvielām, bet arī šķiedrvielas, folijskābe, dzelzs un masīvs antioksidantiem. Melnās pupas, piemēram, ir tikpat augsts antioksidantu antociānu kā dzērvenēm!

Linsēklas

Lielākā daļa cilvēku zina, ka linu sēklas ir labs avots, omega 3, laba sirds un smadzenes. Patiešām, linu sēklas ir arī bagāti ar Lignan. Lignan nodrošina šķiedras un ir avots antioksidantu phytoestrogen. Pētnieki atklāja, ka lignīna lina sēklu rāda daudzsološus rezultātus cīņā ar vēzi, īpaši krūts vēzi. Tiek uzskatīts, ka Lignan metabolīti var saistīties ar estrogēnu receptoriem, tādējādi kavējot saslimšanu ar estrogēna stimulē krūts vēzi. Ja jums ir iekļaut vairāk linu sēklas diētu, ir svarīgi, ka jūs ēdat faktisko sēklas, nevis Flaxseed eļļu.

taukaina zivis

Trekno zivju palīdz veicināt labu krūts veselību divu iemeslu dēļ: tie ir augstas 3. omega un D vitamīna Liela mēroga pārbaudē atklājās, ka omega-3 no zivīm ir spēcīgs anti-angioģenēzes efektus. Ko tas nozīmē, ka tie var pārtraukt asinsvadus no audzēšanas laikā audzējs. Vēl viens vēzis pētījums parādīja, ka lielākas D vitamīna līmeņu struktūrām ir saistīta ar zemāku krūts vēža risku. Lai samazinātu dzīvsudraba kaitīgo iedarbību, izvēlēties trekno zivju, kas ir zemākas par pārtikas ķēdi, piemēram, anšoviem, siļķēm, makrelēm, vai sardīnēm.

kurkuma

Izmantojot kurkuma, lai ārstētu slimības, nav jauna ideja. Faktiski, kurkuma ir izmantota gadsimtiem praksē tradicionālās ķīniešu un indiešu medicīnā, lai ārstētu dažādas veselības problēmas. Bet Rietumu zinātnieki ir tikai sākuši pētīt saikni starp vēzi un kurkuma pēdējos gados. Pētnieki Universitātes Texas Anderson Cancer Center konstatēts, ka laboratorijas pelēm, kurkuma aktīvās savienojumu, kurkumīna arestēts izplatīšanos krūts vēzi, vienlaikus samazinot kaitīgo toksisko iedarbību plaši izmanto ķīmijterapijas zāles. Lai gan vēl ir pāragri ieteikt kurkuma kā aktīvas krūts vēža ārstēšanā, tas tiešām nesāpēs pievienot vēl dažus ēdienus karija balstītu diētu!