Best ēteriskās eļļas, lai uzlabotu sportisko sniegumu

Šodienas sportisti virzīt viņu ķermeņi grūtāk nekā jebkad agrāk, un pastāvīga tiekšanās, lai palielinātu veiktspēju, ir kaut kas, kas var aizņemt milzīgu daudzumu laika un enerģijas. Kamēr jūsu vispārējo sniegumu, protams, ir saistīts ar savu fizisko un garīgo spēju, ir arī daudz dažādu instrumentu, kas pastāv, kas var izmantot, lai palīdzētu jums gar.

Instrumenti, piemēram, lēkt virves vai trenažieriem ir acīmredzamas iespējas šeit, un ieguldījumus labi var palīdzēt jums sākt redzēt uzlabojumus savu sniegumu. Bet ir vairāk pieejamu un pārsteidzošus risinājumus, kas tur, kā arī to, ka ir vērts meklēt. Lielisks piemērs tam ir ēteriskās eļļas.

Ēteriskās eļļas labāku sportisko

Tā pārsteidz daudz dzirdēt, ka kaut ko tik vienkāršu kā ēteriskās eļļas var palīdzēt sportists iegūt vairāk no viņu sniegumu, bet tā ir taisnība. No saglabājot ķermeni tīru, lai palīdzēšana kakla muskuļu sāpes atvieglojums, lai palīdzētu dot impulsu enerģijas, tiesības ēteriskā eļļa var būt liela ietekme uz to, kā jūs strādājat out. Šeit ir dažas iespējas, kas jāapsver.

piparmētra

Piparmētra ir viens no labākajiem risinājumiem, lai tie, kuri ir nopietni, par palielinot savu sportisko sniegumu. Tā piedāvā plašu ieguvumu, tostarp turpmāk.

 • Palīdz mazināt sliktu dūšu un gremošanas traucējumus, tai skaitā tiem nervu pregame trīces.
 • Uzlabota modrība un labāk koncentrācija
 • Reljefs sāpes un sāpes, it īpaši muskuļu sāpes un artrīta sāpes
 • Uzlabots elpošanas funkcija

Palīdzot Jums vieglāk elpot un uzlabot garīgo veiktspēju, piparmētru izceļas kā must izmantošanas iespēju tiem, kas meklē veidu, kā uzlabot savu sportisko sniegumu, izmantojot ēteriskās eļļas.

citrons

Spilgti un citrusy, citronu ēteriskā eļļa ir viegli atrast, viegli izmantot, un palīdz nodrošināt organismu ar plašu dažādu labumu, tostarp vairāki, kas ir specifiski sportistiem.

 • Tas var palīdzēt stimulēt nervu sistēmas darbību un uzturēt labu veselību
 • Paceļ garastāvokli un palīdz palielināt pozitīvismu tiem dienās, kad jums nav sajūta 100%
 • Var izmantot, lai ārstētu un novērstu sportistiem pēdu
 • Var palīdzēt detoksicēt ķermeni un uzturēt pīķa veiktspēju

krustnagliņa

Krustnagliņu ēteriskā eļļa ir kaut kas ir pārbaudīts izpētīt vispārējo efektivitāti tā dažādām lietām. Tas ir pierādīts, lai nodrošinātu ļoti reālus rezultātus vairākos aspektos veselības un sportisko sniegumu.

 • Pētījumi liecina, ka tas var palielināt balto asins šūnu un imūnsistēmas darbību, saglabājot jums veselīgu apmācībai.
 • Tas var palīdzēt mazināt iekaisumu, palīdz mazināt artrīta sāpes un uzlabo elastību.
 • Tā antiseptiskas īpašības var padarīt to vieglāk uzturēt ķermeni tīru un brīvu no ādas infekcijām, kā arī palīdz cīnīties pret sportistiem kājām.

eikalipts

Eikalipta ēteriskā eļļa ir atpazīstama, spēcīgs aromāts, kas ir galvenā daļa no tā, kā tā palīdz veicināt labāku sadzīšanu un uzlabotu veiktspēju. Jo īpaši, tas piedāvā vairākas priekšrocības, tostarp:

 • Uzlabota elpošanas funkciju labāku izturību un veiktspēju
 • Cīņas iekaisums muskuļos, lai mazinātu sāpes un veicinātu labāku elastību
 • Sajaukts ar ūdeni aerosola pudelē, tas var palīdzēt saglabāt ķermeņa atdzist
 • Great pamošanās ķermeni un prātu tieši pirms spēles, spēles, vai rase

lavanda

Lavanda ir slavena ar savu spēju palīdzēt atpūsties prātu un ķermeni, un pierunāt to daudz mierīgu miegu. Tas var būt tieši tas, ko sportisti vēlas, taču uzskata, ka iegūt labu nakts miegu ir obligāta, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju nākamajā dienā, un jūs redzēsiet, kāpēc, izmantojot lavandas atpūsties, ir tik svarīgi. Turklāt, tas var palīdzēt nomierināt un dziedēt samazinājumus, apdegumus, un zilumi, lai jūs varētu saņemt atpakaļ ārā uz lauka atkal ātri.

Kā lietot ēteriskās eļļas

Iepriekš eļļas ir vieni no labākajiem, lai uzlabotu sportisko sniegumu, un, izmantojot tos, ir vienkārši, kā labi. Ir divas iespējas, mēs iesakām;

 • Izmantojiet Smidzināšanas difuzors – pievienot 20-25 pilienus eļļas un elpot normāli, jo eļļa ir izkliedēta pa gaisu.
 • Lietošana masāžas eļļu – Pievieno 5 līdz 10 pilienus uz pārvadātāja eļļas, piemēram, saldo mandeļu eļļu un iemasēt muskuļiem

Ēteriskās eļļas ir spēcīgs un spēcīgs. Piesakoties ēteriskās eļļas tieši uz ādas apzināties jebkuru kairinājumu un nekavējoties pārtraukt pieteikumu. Apakšējā līnija ir vienkārša, ēteriskās eļļas var uzlabot savu sportisko sniegumu nozīmīgā veidā. Saglabājiet informāciju iepriekš prātā, un jūs sākat redzēt uzlabotu veiktspēju pats.