bebek bakımı için hindistancevizi yağı 6 kullanımları

Ben My Baby Hindistan Cevizi Yağı ver miyim? Cevap: Evet.

Bebeğinize Hindistan cevizi yağı yararları vererek başlamanın en iyi yolu hala emzirirken kendiniz tüketmektir. o faza geçmiş kez onlar katıların geçmek zaman kendi gıdalarda kullanmaya başlayabilirsiniz. Dışarısı neredeyse her petrol için büyük bir alternatiftir. Bazı insanlar cilt bakımı ve saç bakımı olmak üzere her türlü şey için kullanabilirsiniz.

Bir doğal, kimyasal madde içermeyen alternatif ile mağazadan alınan bebek ürünlerinin birçok yerini alabilecek bakire hindistan cevizi yağı . Hindistan cevizi yağı, doğal, antiviral, anti-bakteriyel ve anti-mantar özelliklerine sahip. Bu sadece para kazandıracak, bu bebeğinizin cilt için gezegen için iyi ve daha iyi olacak. Bu çeşitli şekillerde kullanılabilir, burada birkaçı:

1. pişik Krem

Doğru. yemek pişirmek için sizin kiler yaşayan İyi eski hindistan cevizi yağı bebeğin küçük kırmızı altını yatıştırmak için kullanılabilir. Hindistan cevizi yağı, saf ve hiçbir kimyasal madde olduğu için hiçbir riski yoktur. etkileyici antifungal, antibakteriyel ve antiviral özellikleri, bu yüzden bile mantar enfeksiyonlarını tedavi edebilir bulunmaktadır. bir avantaj hindistancevizi olarak yağ lezzetli kokuyor. diğer birçok pişik kremleri Varmış gibi bez bebek bezlerini dibe vurmasına neden olmaz. Küçük birinde ince, ince bir tabaka koyun ve herhangi bir kalıntı sorunları olmayacaktır.

2. Beşik Cap Tedavisi

Mükemmel doğal ve güvenli bir hindistan cevizi yağı konağı için etkili bir tedavidir. Yapmanız gereken tek şey bebeğin derisi üzerine yağ masaj ve yaklaşık 20 dakika boyunca bekletin olduğunu. Hindistan cevizi yağı nemlendirir ve bebeğin derisini besler ve beşik kap gevreği gevşetir. 20 dakika sonra, yağ yıkayın, ya da herhangi bir gevşek pullar çıkarmak için yumuşak bir fırçayla saç tarağı hafifçe nemli bir bezle silme ve. gerektiği gibi Bu tedavi yapılabilir. Sen tutarak bebeğin kafa derisi nemlendirilmiş ve yeniden meydana gelmesini beşiği kapağını önlemeye yardımcı olacaktır düzenli beslenen olduğunu göreceksiniz.

3. Bebek Masaj Yağı

Bebek masajının faydaları sonsuzdur. Bu anne ve bebek arasındaki bağı güçlendirir. O zaman yatak olduğunda dinlenmek ve uyumak için bebek yardımcı olur. Hindistan cevizi yağı ile Bebek masajı bebeğin ihale ve hassas yeni doğan bir cilt için besleyici ve şifa olduğunu. Hindistan cevizi güzel hafif aroması da bebeğinizin duyu için yatıştırıcı. mükemmel olduğu gibi bazı kimyasal tedaviler yapmak gibi doğal hindistan cevizi yağı, bebeğinizin zaten yumuşak, yumuşak ve hassas cilde herhangi bir zarar vermez. Belirli sorunlu alanlar için ya da gerektiği gibi hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz. Sadece hızlı dab alanı nemlendirilmiş ve daha fazla tahriş korunmaktadır tutmaya yardımcı olacaktır.

4. tedavi ardıç, mayalar, ve Candida

Hindistancevizi yağı pamukçuk ve candida neden mayayı tedavisine yardımcı olabilir hem içten hem dıştan alınan. Biraz hindistancevizi bebeğin ağız içinde sildi yağ, hem de anne bunu yeme ve emzirme öncesi meme onu koyarak bebek ve anne hem avantajları almaya için etkili bir yoldur. hemşirelik anneler meme için hindistan cevizi yağı uygulamak da ağrılı çatlaklar ve tahriş yardımcı olacaktır.

5. Bebek Banyo Zamanı

banyo suyu, yatıştırıcı nemlendirici ve rahatlatıcı hale getirmek için saf lavanta yağı bir damla hindistancevizi yağı karıştırın. Bu bebek ve anne her ikisi tarafından yapıldığını ve yiyebilirsiniz.

6. diş çıkarma ağrı kesici

Bakire hindistan cevizi yağı nedenle bebeğin ağzına pop da güvenlidir, yemek saf ve güvenlidir. ağrıyı hafifletmek için bebekler ve çocuklar diş çıkarma dişeti doğrudan yağ sürün.