Basit egzersizler daha güçlü zihinsel olması

Bu uygunluk ve fiziksel gücü çağı. Tüm dünyada kadınlar giderek formda kalmak önemini fark, anneler dahil. Ama herhangi bir tür bir hedef karşılamak için, keskin odaklı zihin için bir önkoşuldur. Sadece vücut için vücut geliştirme ve kardiyo gibi, zihinsel gücü oluşturmak için bir yol da var?

Fikrinizi eğitebilirsiniz 10 zihinsel olarak güçlü insanların yaptığı şeyleri veya alışkanlıkları başlıklı sonsuz kitap okudum olabilir. Ama çoğu zaman belirlenen görevler imkansız ve çok zorlu görünüyor. anneler gibi, biz neredeyse kendimize vakit alabilir, bırakın kapsamlı bir egzersiz rejimi katılırlar. Ama sonra tekrar, muhtemelen herkesten daha fazla zihinsel gücü gerekir. Eh, heres iyi haber. çok fazla zaman ve enerji gerektirmeyen iradeni ve kararlılık geliştirmek için bazı çok basit egzersizler vardır. Her gün onları yapabilir ve biz çok yakında farkı göreceksiniz söz.

En kolay Yolları Akıl Gücü Build

1. Devamı

Bilimsel bir gerçektir – okuma keyfini insanlar nazik ve diğerlerine karşı saygılı ve zihinsel gücü bir hayli var. okuma eyleminin, duyularınızı odak yavaşlatmak ve dinlenmek için zorlar. Sabah ya da yatmadan önce her gün bu yöntemi deneyin ve sizi alışkanlık dijital zaman özlüyorum söz.

2. Meditasyon

Bu tavsiye muhtemelen tepeler kadar eski, ama hey, aslında çalışır. irade artırmak için meditasyon rolü inkar edilemez. Nedir önemli Şuna bir yanlısı olmak gerek kalmamasıdır. Tüm ihtiyacınız nefesinize odaklanmanızı, düz oturup, düşüncelerinizi kontrol etmek günlük süresi 10 dakikadır. Bu egzersiz zihin ve ruh canlandırıyor ve gün yüzüne gücü ile aşılanmış bırakır.

3. Müzik Dinleyin

Ha, bu egzersiz yapmıyor. Eh, öyle. Araştırma kulaklarınızı ve zihninizi eğitim müziğe konsantre olduğunu kanıtlamıştır (ve biz burada müzik yatıştırıcı, iyi ortalama) zihinsel gücüne muazzam bir etkisi olabilir. melodileri odaklanın ve kendi içinde bunları içine çekmek. Çalışırken de arka planda müzik çalabilirsiniz.

4. Uygulama Yoga

Bu doğru, yarayacağını biliyordum? Yoga sizin vücut üzerinde yatıştırıcı etkisi vardır ve aynı zamanda hayati organların iyi işleyen tutar. Surya Namaskar ve derin nefes gibi temel pozlar ile bu egzersiz Kickstart ve size zaman ve eğim dayalı daha karmaşık pozlar geçebiliriz. Ne kadar temel yoga olumlu ve tahrik hissettirmek bağlıdır.

5. Germe

Sabah kalktığında Bunu yapabilirsin ve bu bir alışkanlık haline gelecektir söz. germe eylemi vücudunuzun kadar dolu olduğundan emin kılar, ve dolaşım sistemi iyi çalışıyor. Bu da, aynı zamanda pozitif enerji ve yeni bir enerjiyle zihninizi aşılamaktadır.

6. Yürüyüşü

Zihinsel kırılganlığının bir asal nedeni sedanter yaşam tarzıdır. Aktif zihninizi tutmak ve sağlıklı için, her gün birkaç adım yürüyün. Sen ilham tutmak için bir adım sayar veya fitness takip yatırım yapabilirsiniz. Bir zihinsel olarak güçlü kişinin belirtileri – Ayrıca Walking düşüncelerinizle gütmek ve içinizde yatan olumsuzluk kovmak sağlar.

7. Uygulama Derin Nefes

Nefes bize doğal geliyor ve biz bile bunu yapıyor farkında değiller. Ama kasıtlı nefes alıp verme eyleminin daha güçlü zihinsel haline yardımcı olduğunu biliyor muydunuz? Derin nefes odak, zihninizi açık düşüncelerinizi anlamak ve geliştirmek için harika bir yoldur. ideal olarak sabah, her gün 10 dakika boyunca bu Alıştırma ve Sen irade artırmak için en iyi ipuçları biri olarak bu oylayacak.

8. Gül daha sık

Hiçbir şey doyurucu kahkaha daha aklı daha mutlu ediyor. zihniniz tahliye duygu ise, kasten gülme sanatı aslında iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Bir komedi İzle komik kitap okumak veya kimin çatlaklar komik şakalar bir arkadaş konuşun. Laughing taklit süper kolay ve eğlenceli zihinsel olarak güçlü insanların bu alışkanlıklarından biridir.

9. Yaz

Bu egzersiz yapmak amacıyla yazmak için bir sahip doğal yetenek gerekmez. Tek gereken bir defter ve kalem ve zihinsel gücünü artırmak için istekli olduğunu. Aşağı Kalem hedefleriniz (bunlar küçük ve ilk başta elde edilebilir emin olun), günlük ilerleme ve zorluklar. Ayrıca karalamak doodle veya kalem hikayeleri olabilir. Yazma iç pozitifliği channelize ve olumsuz düşüncelerden kendini temizlemek için harika bir yoldur.