Artıları ve Bacak Basın Makine Eksileri

Bir bacak pres makinesini kullanarak alt sırt mümkün yaralanma riskini azaltırken bacak kaslarını izole etmek için harika bir yoldur. Bu onun tek amacı olsa da, bir bacak pres makinesinin kullanımı için çeşitli katma faydaları vardır, ve aleyhte de vardır. Ne olursa olsun, profesyoneller kesinlikle eksilerini ağır basar ve bir bacak pres makinesi kullanarak suyu yukarı uygun sonuçlar, güç ve kas kütlesi için törensel bacak gün rutin için harika bir yoldur olduğunu göreceksiniz.

Bacakların genel olarak zayıftır, yoksa onları daha güçlü ve daha dayanıklı olmak için bulmak durumunda, bacak pres makinesi sizin için kesinlikle. Bir bacak pres makinesinin kullanımı izole ve bacak kaslarını çalışarak geri bacaklar içine kas ve güç geri yükleyebilirsiniz. Bacak pres makinesi başkaca kas büyümesi ve gücünü teşvik bacaklara kan dolaşımı büyük bir imkan, sizin için uygun olan ağırlık büyük bir ya da ağırlık sadece doğru miktarda kullanmasını sağlar.

 

 

daha düşük geri yaralanmasına azaltırken bacakları güçlendirmeye yardımcı bacak pres makinesi kullanılarak, belirtildiği gibi. Ancak, bacak pres makinesi kullanarak da yararına alt sırt kasları çalışabilir. Bir bacak pres makinesinin kullanımı ile, sen başına bekâr senin alt sırt ve gövdede ayrıca bir yalın ve güçlü alt beden inşa güçlendirebilir.

Bir başka önemli nokta kullanım esnekliği olduğunu. Bacak pres makinesi farklı bacak kaslarını hedef yardımcı olacak birçok farklı varyasyonlar sunar. Bacaklarını konumlandırmak şekline bağlı olarak, kolayca kuadriseps, glutes, baldır kaslarını ve hamstrings etkinleştirebilirsiniz. yalnız bacak pres makinesi ile gerçekten bacaklarının her yönüyle çalışabilir, veya belirli bir kas grubuna erişmek isteyen vardır, bacak pres makinesi daha geriye hedeflenen kas içine gücü oluşturmak için bu kasları izole sağlar. Ne olursa olsun hangi hiçbir bacak kas grubu göz ardı edilir veya bacak pres makinesini kullanırken göz ardı edilebilir, sen hangi yaklaşımı.

Bildiğim kadarıyla emniyet ile ilgili olarak, bacak pres makinesi oldukça güvenli olarak kabul edilir. makine oturmuş konumda kalmasını sağlayan gibi, bir gözcü yardım kullanmak zorunda ya da güvensiz bir şekilde ağırlıkları dengelemek zorunda hakkında hiçbir endişe yoktur. Bu daha önce sözü edilen başka ve hiç kimsenin yardımı olmadan bacaklarını çalışma özgürlüğü verir, bu makine etkin alt sırt mümkün yaralanma riskinin azalması ile bacaklarını çalışma olanağı sağlar. Risk çok daha yüksek olduğu yer diğer bacak egzersizleri çok farklıdır.

Bacak pres makinesi de kullanımı çok kolaydır. Hatta bir acemi etkin ve düzgün bacak pres makinesini kullanabilirsiniz. Bacak pres makinesi neredeyse kendi zaten önceden var olan egzersiz ve sağlık rutin üzerinde yeni yaşam biçimi, ya binayı başlıyor olanlara yardımcı olabilir, çünkü bu önemlidir, motive olsun.

Eğer sınırlı riskler, istediğiniz istediğiniz verin ve düz başından beri kullanımı süper kolay ve etkili bir makineden çok daha teşvik edici bir şey yoktur. Eğer yeni bir yaşam rutin veya yol başlamak için çalışıyor birisi değildir ve tek amacı nedeniyle giderek zayıf uzuvları için geri bacaklarınızı içine gücü oluşturmak için olsa bile, bacak pres makinesi sizin için kesinlikle.

Bir bacak pres makinesinin kullanımı hakkında pek hoş değil eksileri gelince, kötü bir şey olabilir bir şey çok fazla bulacaksınız ve sizin bacak pres egzersiz sırasında çok fazla kilo kullanmayı içerir. Çok fazla ağırlık kullanılması yaralanma için daha yüksek risk altında geçirebiliriz.

Bildiğim kadarıyla yaralanmalar için potansiyel riskler söz konusu olduğunda, her zaman çok fazla ağırlık kullanmak asla emin olmalıdır. En önemlisi, her zaman kesinlikle emin dizlerinin 90 derecelik açıyla temsilcileri sırasında bükülür hale uygun form korumak emin olun.

Ayrıca bacak pres makinesinin kullanımı bir fonksiyonel egzersiz diyeceğimiz olmadığı bazı endişeler vardır. Eğer herhangi bir egzersiz makinesi veya rutin araştırırken, kelimelerin fonksiyonel egzersiz karşılaşabilirsiniz. İşlevsel bir egzersiz biz işlevsel her gün yapmak hareketlerin olduğu benzer bir egzersiz performans gösterdiği anlamına gelir.

Bizim bacakları kullandığınızda Normalde, işlevsel olarak, onlar katta yerleştirilir ve yerçekimi ile vücudumuzun desteklemek edilir. Bacak pres makinesi ayrıca yukarı ağırlıkları karşı, havada Bacaklarımızı pompalama, bizim arkasında bize bırakarak uzakta bu işlevselliği alır. Sonuç olarak, çömelme gibi daha işlevsel egzersizler ile karşılaştırıldığında bu fitness ya da gücü özellikle, her gün ya da spor aktivitelerine de tercüme olmayabilir bacak presi kullanılarak geliştirilen, livehealthy.chron.com göre, bazı endişeler vardır.

Bir bacak pres makinesinin kullanımı için başka dezavantajı kesinlikle geri yüklemek veya mukavemet bacaklarını ekleyebilirsiniz rağmen, potansiyel olarak kas dengesizlikleri yol açabilir, olmasıdır. Bu makine, itmeye neden olduğundan daha çok diğerinden daha tek bacak ile bilmeyerek sert itmek çok kolay olabilir. Sonuç olarak, bu bazen biri diğerinden daha bacak güçlü bırakabilir.

Daha önce belirttiğimiz gibi, bacak pres makinesi oldukça güvenli olarak kabul edilir. biz de belirtildiği gibi yanlış kullanılırsa Ancak, kesinlikle yaralanma riskini artırabilir. Çok fazla kilo kullanın veya bunun yerine yalnızca 90 derece açıyla bükün sağlamak çok derinden dizlerinizi bükmeye olsun, potansiyel ya belinize veya bacaklar için ciddi yaralanma için büyük risk altında kendini koymak olabilir.

Herhangi bir egzersiz makinesi veya rutin ile her zaman size ekipman kullanılarak veya düzgün egzersiz performans sağlamak için uygun şekil ve güvenlik ipuçları scouted emin olun. Ayrıca, uygun form korumak da kullandığınız herhangi bir egzersiz veya makineden istenen sonuçları elde sağlayacağız.

Genel olarak, bacak pres makinesi bacaklarınızı oluşturmak için harika bir yoldur. Sürece temkinli ve düzgün kullandıkça, kesinlikle kullanımından fayda görecektir. Ancak, bacaklarını inşa etmek tek başına kullanılmamalıdır. Sen çömelme, lunges ve optimum sonuçlar için, işlevsel olarak kabul edilir başka bacak bina egzersiz ile birlikte bacak pres makinesini kullanmalıdır.